Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 56

  • 15 958
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 347

Да похапнем Grinning?
Едвам ви наастигнах...някак спряха да ми излизат известията за нов отговор,трябва да вляза в пощата си,за да видя,а съзнанието ми се освобождава чак вечерта.Тогава пък ММ се цупи,че стоя на тел.,та такова едно изпускащо се случва Joy.

# 346
  • София
  • Мнения: 2 009
Привет, сладурчета Heart
Инджи, гуш Heart
Мими, лек път!
На всички, нека е спокоен работния ви ден , а дъъъългата почивка да започне скоро!
Да се отчета:
Вчера приключих с леща и салата.
За днес въглехидрати.
О: постна пица и супа от гъби и салата аг.
Вечерята вероятно същата.
Матилда, как се движиш ? Heart
Стрела Heart
Всички, дето са в дупка - да се откопават и да си намерят свежо местенце за почивните дни Heart
Хубав ден, мили мои!

# 347
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Да се отчета, преди да забравя.

Добрутро!
 И аз съм в дупка, но си нося една джобна мотичка да се разкопавам от време на време Sunglasses
Прегръдки, за всички Hug

Изпих мазното кафе и ще тренирам.
За обяд ще направя пълнени чушки с карфиол и кайма, може би вечерята ще е същата.
Вчера килограмите бяха 64.9. Бавно, славно, напред!

Джуле, ти работиш ли сега? Как се предпазваш?
Как е малката ми звездичка? Hug

Целувки Heart

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Пропуснах да пиша, че се присъединих към 90-дневната групичка. Отдавна не съм се хранила по този начин, дано има ефект. Вече ми става лошо при мисълта за яйца, масло и подобни.

Деми, ти с Каси ли продължаваш? Аз тренирам шест дни по два пъти - веднъж HomeCardio и веднъж Fitlates, https://joanav.fit/ . Може на някой да му е от полза линка. Simple Smile

Стреличке, пропуснах да ти напиша, че стискам палци!

Мамексита, девойката от линка много ми прилича на теб. Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 14:59 от adoration_

# 349
  • Мнения: 5 416
adoration_, успех с 90-дневната. На мен ми става лошо от готвени зеленчуци с изключение на домати, зеле (главно прясно), броколи, карфиол и може би аспержи. Картофите, грахът и царевицата не ги броя към тях. За сметка на това си умирам за белтъчините и трудно може ми прилошее от тях, стига да не са приготвени кофти или да не преям с тях.

# 350
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Адорейшън, да, с Каси. Следвам нейния календар.

# 351
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Хеллоуу, Kissing Heart

Деемс, не, не работя, щото Шушка е вкъщи. Като почне градина, може би другият месец, ще почна и аз. Ми, ще се предпазвам, както си се предпазвам по принцип. Може би само ще закача на вратата "дифинктан" за пациентите, да си мажат на ръцете и да си плакнат устата. Smile  Шлемове ще си взема също, не съм работила с шлем, дано се справя.
Браус за резултатите и за Каси! Sparkling Heart
Звездичката ти започна много да знай, ко ша прайм, не знам. Simple Smile Heart

Целувки на всички, Revolving Hearts
Ний сме в свекитата, от три месеца не сме идвали, Animal Bee Animal Beetle Flowers Hibiscus

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 17:29 от Juls14

# 352
  • Мнения: 5 416
Утчети нещо?

При мен положението е следното:
24 201 крачки, 946 ккал и 16,16 километра.Това дали е добре?

# 353
  • Мнения: 28 860
Утчети нещо?

При мен положението е следното:
24 201 крачки, 946 ккал и 16,16 километра.Това дали е добре?
Идеално е!
Аз днес цял ден по терени, а вечерта дълга разходка край морето...! А какво ядеш Балки, спазваш ли определен режим?
Джулс, много съм доволна от шлема аз, хем се диша свободно, хем пластмасова преграда, по сигурно няма..!

# 354
  • Мнения: 5 416
Още не, но се подготвям психически. Мисля да включа в менюто си главно белтъчини, плодове, ограничен брой зеленчуци (главно в суров вид и рядко в готвен) и ядки. Трябва си сериозна организация по отношение на месото, защото пилешкото и свинското втръсват, пуешкото е твърде сухо, патицата твърде мазна, а говеждото, телешкото и агнешкото не винаги са ми по джоба.

# 355
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Мимс, аз ще си имам и редовната маска под него, ще видим как ще е.... 🤔

Ох, по обясними причини, аз няА утчитам вечерята днессс, Animal Pig Animal Pig Animal Pig

# 356
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро, 😍😍😍

Ох, аз най- после се наспах.😀😀😀
Не знам какво да правя със себе си и към какво да се насоча. След вируса се придържам към въх- мъх, но нямам никакъв резултат. Притеснявам се, че ако мина на 90- дневната ще стресирам организма и може да има обратен на търсения ефект. Та за сега си продължавам, а юни ще пусна изследвания да видя как се движи Хашимотото и ще решавам.
Стреличке, 🍀🍀🍀 стисках и стискам. Вярвам, че всичко ще е наред! 😘😘😘
Джулка, 😘 ще свикнеш с шлема и маската, но през жегата лятото ще е кофти.
Балки, ти си машина!
Адорейшънче, 🤗😍🤗
Инджи, 😘😘😘 как си?
Прекрасни почивни дни, бандичка! За всички 😘😘😘🍀🍀🍀

# 357
  • Мнения: 28 860
Добро утро!
Джулс, и аз така ходя работно, шлем, маска и ръкавици...какво да се прави вече свикнах..., но когато е възможно махам маската...! Но при теб положението е по сложно и трябва и двете прегради!
Днес съм на маникюр, после ако е хубаво времето ще седнем с едни приятели навън, сега ще наготвя нещо за моите лами, че ми изядоха ушите вече...!
Балки, не прекалявай много с плодовете, знаеш фруктозата бая вдига килата, за месата си права и аз не мога все на тях да карам...ейййй цяло изкуство е това ядене.... не мога да ям нискокалорични неща...такива от рода на чия, елди, киноа пък не понасям! Как пък като хората не ги заобичах и аз!
Вчера ме среща една дружка, не се бахме виждали години и ми вика добре си не си качила много, божеее, а аз вече съм като делва...! Ма какво да каже жената, любезна...!
Хайде банда спорен ден, слънце и усмивки! Джулке утре и аз при родителското тяло, пак ще се придържам към меса и зеленчуци...така ми е хубаво на двора на въздух! Ех, Париж, Париж, чак ми залипсва яко пътуването...

# 358
  • Мнения: X
Добро утро.





Аз мразя маските от дъното на душата си. Не мога да дишам с тях. Нося само в градския транспорт и в супермаркетите.
Може би с шлем би било по - добре.

От няколко дни правя упражнения и намалих храната. Имам си вечните проблеми със стомаха и съм подута като бременна в 5 месец.
Все повече се убеждавам, че за отслабване е нужно просто да се яде малко. А аз пуста лакомия... на каквото и да съм.. като изядеш една огромна порция спагети на 90дд или един куп пържоли на нвх, ами как да свалиш.. При мен проблемът е лакомията и количествата. И как пък все съм гладна!?

Стреличке, мина ли прегледа?
Иринитке, как е татко ти?

Ничия, браво, бетон си.
Мими, права е дружката, екстра си.

Приятен ден, бандичка.

Последна редакция: сб, 23 май 2020, 13:13 от Анонимен

# 359
  • Мнения: 28 860
Малката ме измуфти за парфюм, Скандал на Жан Пол Готие! Wink олекна ми джоба но е щастлива 💕

Общи условия

Активация на акаунт