Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 56

  • 15 974
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
ЖГМЪЦ- ще ми умориш, пукна ми се жлъчката от смях Simple Smile

БАЛКИ - явно моята е най големия възможен китайски боклук - имаше ръководство на хартишка,  висока 5 см, и вътре само на китайски.... Аз така или иначе я ползвам един път в годината за 10те дни когато съм в Баня и да си отчитам времето когато съм във водата....

# 331
  • Мнения: 5 430
Е, тук не мога да помогна. Моята си дойде с ръководство на няколко езика, а сега менюто ѝ е на български. Сега ми е малко странно, че измерва само крачки на открито, а на закрито не.

# 332
  • Мнения: 29 024
Stuck Out Tongue Winking Eye Хи, хи до сега се смях с ваашите гривни и тази на салама, Курдов време е да научиш китайски братле! За какво са ви тия гривни бре, всеки ден по час, два ходене и ще станете като фиданки!
Аз също започвам интензивното ходене,  днес едночасова разходка покрай морето...днес съм много примерна и с манджите ...Joy

З кафе с мляко
О таратор с малко парченце камамбер
СЗ мюсли с кисело мляко
В два макарона - жълт и розов

Ира е виновна, защото днес ме подсети...за другите дни ми останаха още 10! Joy

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 22:16 от mimi.7299

# 333
  • София
  • Мнения: 11 127
Мими, точно 2 часа от Пирогов до вкъщи - 11км. Като пребита съм, повече такива геройства НЕ!
Курдов, покажи гривната воже да измислим нещо.

# 334
  • Мнения: 29 024
Мими, точно 2 часа от Пирогов до вкъщи - 11км. Като пребита съм, повече такива геройства НЕ!
Курдов, покажи гривната воже да измислим нещо.
11 км аз ги минавам без никакъв проблем... да не кажа всяка събота и неделя.....тези крака карали 20 години колело нищо не може да ги уплаши, но виж с корема работата е друга и две коремни преси не мога да направя Joy А шкембето расте....

# 335
  • София
  • Мнения: 11 127
Е, уби ме! Мен гърба и кръста ме болят ужасно... пенсионерска работа.

# 336
  • Мнения: 29 024
Е, уби ме! Мен гърба и кръста ме болят ужасно... пенсионерска работа.
Гърбът и мен ме боли, но аз не му обръщам внимание...

# 337
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
ЖГМЪЦ- току що ходих да я търся. Е, не мога да я намеря. Ама то целия багаж е в хола,  нали уж ремонтираме. Утре пак ще рина, може и да изскочи от някъде.

# 338
  • Мнения: 5 430
Моята отчете няколко крачки вътре, ще си трябва време обаче... докато ѝ свикна и не обръщам внимание на тази дреболия. Има няколко вида тренировки - бягане на открито, бягане на закрито, разходка на открито, разходка на закрито, колоездене на открито, колоездене на закрито, уред за гребане, плуване и още някакви. Отделно освен тренировки и крачки, мери пулс, кислород в кръвта и следи състоянието на съня. Не е чак толкова проста тази гривна въпреки достъпната си цена. Изисква да се свали приложението Huawei Health, но аз го имам фабрично инсталирано и не се занимавах допълнително. Има си актуализации на софтутера и настройки на алармата. Само функциите за обаждането и меренето на кръвното липсват, но ще ги преживея.

# 339
  • София
  • Мнения: 4 142
Иринитко, 😘😘😘 и тук да ти кажа, че те обичам, че очаквам да ми се обаждаш (дълги, дълги години) и да ме наместваш там където ми е мястото! Каквото и да кажа е малко, а по- важното е, че те обичам! Честит  рожден ден!

# 340
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Привет, бандичка Simple Smile
Имам да чета 52 отговора Simple Smile но не мога да не започна с днешната рожденичка Hug
Иринитко, бъди си винаги такава, каквато всички те обичаме - леко щура, много женствена, понякога фурия и винаги прекрасен Човек и Приятел! А как е тренировката с черешките Wink

Ничия, опитвам се да съм стриктна, да видим Simple Smile
Миме, позна Simple Smile напоследък нещо не стига времето. В сесия сме (освен всичко друго), утре имам изпит - вместо в една голяма зала, ще ги изпитвам на два пъти във виртуална, но се справям Simple Smile
Жгмъци, ако почна ще е след 30.05 - ще имам гостенчета, а те са на подобна диета и ще ми е по-лесно с тях да съм. Дано куч е по-добре Hug
Стреличке Hug
Джулс, ти кога успя да ме снимаш?
Разсмяхте ме с гривната Simple Smile Балки, ако я закачиш на котето, знаеш ли колко крачки ще навърти Grinning
Да не забравя едно меню
з - кафе с малко мляко, о - 2 Ица, авокадо и пармезан, в - салата АГ с чери, таратор и малко хамон
В същност се опитвам през седмицата да съм на едно и също до вечеря - и като че ли има ефект.
На всички неспоменати а и на споменатите, мноооого гушшшшш
Дописвам
И понеже се оказах последна и първа Grinning едно кафенце за усмихнат ден!

Последна редакция: чт, 21 май 2020, 07:58 от desi_mama

# 341
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
Влизам бавно и внимателно.......

Ничия, Матилда, Стреличке, е'..ах му мам'''та на режима, не устисках, момичета. Ужас, по-ниска съм и от тревата днес. Ами ....... не се оправдавам, но наистина след толкова стрес (на малкия и моето училище + .....) си отядох на чипс и салса, на сирена различни и други работи.
Оф, и да ми викате, и да не ми - килата се върнаха. Пак ще започна, само да минат тези по-малко от десетина оставащи дни. И да ви кажа - уплаших се днес, като видях мене си в огледалото след баня. УУУУУжжжжаааасссс!!!!
Нямам думи, спирам, че май наистина ще сънувам кошмари. Приспах мъжката част, и отивам да си пиша последната презентация; т. е. да си я довърша и изпратя.
  Хайде, не ме бесете и хулете, и ний сме 'ора, нали?
Стрела, с теб съм!!!
Иринитко, писах ти на лични Simple Smile).

Деско, тук ще пием кафето, нали, да спазваме дистанция?

                     

# 342
  • София
  • Мнения: 2 009
Добро утро, мацки и котарак Heart
Ир, всеки е имал такива моменти Heart Аз като вляза във фаза и се нервя още повече. Много порочен кръг- вредната храна отваря лакомията ми, като се окръгля се изнервям и съм по- склонна към храна да посягам...сигурно и хормонално е. А пък като съм недоволна от отражението и трудно се намъкна в някоя дрешка- пак храна. Този път съм се запънала и като напредват дните по- лесно става. Аз махнах плодовете сутрин, знам че вдигат кръвната захар, така и нещо като фаст правя- вечер от 18 до обяд на другия ден ми се получава прозорец и мисля че това ми помага.
Ти си войник- ще се справиш!
Хубав ден Heart

Последна редакция: чт, 21 май 2020, 11:14 от ni4iq

# 343
  • Мнения: 29 024
Добро утро банда!
Пак тръгвам, първо имам да свърша нещо в офиса и после пътник!
Вчера успях пак да не обядвам, явно едното ядене при мен трябва да отпадне....иначе спасение няма, в тази възраст кила се лепят от въздуха, пък за натам не знам...
Утре отивам на маникюр, вече не мога да ги гледам тези ръце!
Диетичните как върви, само Ничия е редовна в отчитането....
Хубав ден на всички, предстоят три дни почивкааааа!



Последна редакция: пт, 22 май 2020, 07:50 от mimi.7299

# 344
  • Мнения: 2 844
Привет! Heart
Много е тихичко тук , работливи сме много, не ни е до приказки Simple Smile
Мими Kissing Heart приятен път, бързо да свършва и да започват почивните дни! А за яденето си много права - аз имам чувството ,че от въздуха се лепят  килограмите Sunglasses
Ничия Kissing Heart само така - ще ги има резултатите !!!!
Аз нямам настоение за нищо, ще мине и това !
Прекрасен ден да имате! Heart

Общи условия

Активация на акаунт