Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 56

  • 15 914
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • USA
  • Мнения: 2 151
Честит празник, момичета!
Чакаме си следващия полет в Маями.
Тъжно и празно летище, нереално просто.
Обещавам си никога повече да не се оплаквам от претъпкани полети, паркинги и шумни хора, само да се върнем към нормален живот скоро.

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 16:03 от SkyBlue

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Честит празник на всички!
Ничия, Ир, Деси, повече отдадени на професията си преподаватели като вас си пожелавам!

Инджи, Джулс, извинявам се, че подраних с поздравленията! Честит празник!

Стреличке, честита годишнина! Още много ви пожелавам!

# 392
  • Мнения: 2 844
Върви народе възродени!Честит празник, банда! Деси, Ничия и Лия
Благодаря Ви много за пожеланията, всички да сме здрави и щастливи, мир и любов да цари навред!
Стреличка ❤ честита годишнина! Обичайте се и се покрепяйте! Стискам палци за сряда!
Скай 😘 приятна почивка, ще чакаме снимки! А празните летища са много тъжни! И аз обещах много неща, само да се нормализират нещата !
Ние днес си направихме прекрасна разходка с ММ до едни скални манастири по коритото на Суха река, поизморихме се, но си струваше.
Адорейшън 😘 успех с 90 ДД !
Хубава вечер, бандичка!

# 393
  • София
  • Мнения: 1 193
Честит празник на всички!

Честит празник на Инджи и Джулс! Бъдете здрави вие и семействата ви! Hug
Честит годишнина на Стрела! Бъдете здрави и много щастливи още дълги години! Hug
От днес влизам в редиците на 90ДД!
Лека вечер на всички! Hug

# 394
  • Мнения: 28 493
А, аз след чудесния ден си обещах, че повече никога няма да плача за чуждите морета!








Последна редакция: нд, 24 май 2020, 21:38 от mimi.7299

# 395
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Уааау, Мимс, удивителни снимки! Флюбих се за пореден път в моренцето! Blue Heart Blue Heart

Много, много ви благодаря! Истински и от сърце усетих пожеланията ви! Да ви се връщат! Здраве и щастие да има в семействата ви! Sparkling Heart Sparkling Heart Sparkling Heart

Честит 24-ти май на всички и на нашите учители в темата! Бъдете здрави и вечно вдъхновение! Heart Heart

Стреличке, честита годишнина! Flowers Hibiscus

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 22:00 от Juls14

# 396
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Честит ден на славянската писменост и култура! BookBook
Heart

А празника на Инджи и Джулс честитих ли? Joy
HeartRibbon

Стреличка, честита годишнина! People Couplekiss

Джуле, радвам се, че си тъй изпълнителна JoyKissing Heart

# 397
  • Русе
  • Мнения: 8 801
А празника на Инджи и Джулс честитих ли? Joy
HeartRibbon
За няколко години занапред, Joy Heart Heart

Ааа, щом е за ядене, изпълняАм, виж аку кажеш НЕ яж, тугаз хич не слушам, Trollface

# 398
  • Мнения: 28 493
Много, много ви благодаря! Истински и от сърце усетих пожеланията ви! Да ви се връщат! Здраве и щастие да има в семействата ви! Sparkling Heart Sparkling Heart Sparkling Heart
А усети ли как всички закопняха за баклавата, ооох така ми се яде.... най интересното е, че уж не обичам сладко??? Joy Но баклава много...!
Мерси за снимките! Sparkling Heart

# 399
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мда, копнежа ви по баклавата сякаш по-силно усетих, Joy
Де да можех да ви пратя на всички.....Heart
Аз уж тази вечер няАше да ям от нея, пак клъвнах Идно ромбче, а уж не я харесвам, Joy

# 400
  • Мнения: 28 493
Мда, копнежа ви по баклавата сякаш по-силно усетих, Joy
Де да можех да ви пратя на всички.....Heart
Аз уж тази вечер няАше да ям от нея, пак клъвнах Идно ромбче, а уж не я харесвам, Joy
Айде сега празник е....то сега ако не апнеш кога...милИИИ и домашна...ще я сънувам!

# 401
  • Sofia
  • Мнения: 863
Благодаря ви! Two Hearts

Честит 24 май и от мен, девойки и момче! Flowers Hibiscus Един от най-хубавите и смислени празници!

На колегите Деси, Ир, Ничия - Желая ви здраве и вдъхновение! Flowers RoseFlowers Cherry BlossomFlowers Tulip

Поздравления и за Инджи и Джулс!

При мен няма новини - почвам диета, спирам... и все така съм си дебела Flushed Нещо волята ми в това отношение се е поизпарила...

Скоро ще съм по-разтоварена и ще ви намина, да почерпя от вас малко мотивация Nature Last Quarter Moon With FaceFlowers Four Leaf Clover

# 402
  • USA
  • Мнения: 2 151
Гледката ми 😍😍

Последна редакция: нд, 07 юни 2020, 14:38 от SkyBlue

# 403
  • Мнения: 2 069
Честит 24-ти май, най-прекрасният празник!
 Миленски, радвам се, че си ново попълнение в редиците на Деветдесетдневната! Ничия, тук съм, вчера писах, писах, загубих текста и не ми се пишеше пак. Днес краставица, домат, чушка с бая сирене плюс разтопен кашкавал и кисело мляко. Ти колко си надолу от началото? Не се притеснявай, след няколко дена ще изхвърлиш водата и ще олекнеш с две кила. Аз май съм на същите килограми. Плюс минус един, от началото съм минус три-четири. Адорейшън, ти как се движиш с килограмите? Кога започна? Извини ме, ако си казала и бе съм запомнила.
Стрела, честита годишнина! На Джули и Инджи - честит празник!

# 404
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Охххх, Скайчеее, човек убивам за тази гледка ей ся, и теб те убивам! Smile  Разкош, красота.... Blue Heart Blue Heart Blue Heart

Лия, Матилда, благодаря ви! Flowers Hibiscus Flowers Cherry Blossom

Общи условия

Активация на акаунт