Добрич- симпатичен град, на деца богат!

  • 16 859
  • 283
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 810
Писах малко пвече от 3 часа и се затрих Mr. Green...

Честито на SISOLITA!
Да сте здрави всички и весел празник днес!

Честит рожден ден на Веси Калчева!
Нищо че не чете...

anuschka, надявам се в сряда да се похваля Mr. Greenако ни доставят това което поръчахме.

Тук се развихря дискусия. Браво!
Както пишеше ниара( Sickзабравих го, дано не го изопача много), нещо в смисъл, че когато сме заядливи, показваме че има мисловен процес.

Аз пък много се дразня от продавачките на Свободата(до обувките).
Много се месят. Веднък търся безмлечна каша, а продавачката:
- Че защо ви е безмлечна?
- Защото кърмя?
- И какво, ще се мъчите да цедите и да слагата в кашата ли?(следват физиономии)
Спестих си обясненията.

Друг път купувам пюрета, а другата продавачка:
- Че защо са ви толкова много пюрета. Те се купуват само при захранването, а после майките си записват децата на ДК и им излиза по- ефтино. Тооо ваша си работа, ама на 6м. вече ядат от кухнята.

Мъжа в Оазиса пък...Гледам съдържанието на кашите и си приказвам...малка е за толкова много глутен, това още не трябва да го яде, че е алерген...А той:
- Ами че те фирмите знаят какво трябва и не трябва. Имат си специалисти които го решават. Щом пише след 4м., значи става.
- Бих поспорила по въпроса, но в момента много бързам.- беше отговорът ми с една от най- интелигентните физиономиии, които съм способна да докарам.

А иначе много мразя да пазаря каквото и да било, защото като се спреш и те засипват с ненужна информация. Аз обичам да погледна всичко сама, без да ми се натрапват и да ми обясняват как това дето го гледам в момента е най- хубавото което някога съм срещала(че да го купя и да си излизам).

П.П. Ем40, много ме затрудняваш...Ако съм сама добре- ще скачам от дърво на дърво Mr. Green, ама с две деца и количка...Моля те не карай около нашия квартал... Praynig

# 196
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
ЕМ4О, ще чакам отзиви. При кого си записана? Добър ли е инструктора?
Аз горката на дърти години Wink останах без книжка, та се замислям сериозно. Затова те моля да ми разказваш повече.

Иначе за обслужването, не ми се говори. Аз по принцип като видя, че на някого му е много тежко да ме обслужи в магазина, си тръгвам просто. Защото иначе ще си отворя устата, пък не искам да се развихрям пред децата, не знам дали ще се спра...  Wink Много съм изнервена, ужасТ!!!

Лек ден, мами. Денят е слънчев, дори и хладен, ще е супер за разходки. Аз смятам днес да купя купони за ДМК, ще възобновя държавното изхранване на малкия. Изобщо не мога да измислям разнообразни манджи, хич ме няма в готвеното. Embarassed

# 197
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
anuschka аз се записах при Зурнаджиев в сградата на бар "Регал"-близко ти е.
Курса струва 300 лв.,40 лв. изпита и 25 лв. БЧК.
Дали обяснява добре ?-той беше преди изпитващ,а сега той и опреснява точките.
Ако искаш ще ти дам телефона му.

# 198
  • Мнения: 11 607
ЧРД на нашата Адашка Рая!  ЧРД и на Веси Калчева!Да са живи и здрави и само хубави неща да пълнят живота им!  bouquet   bouquet

Анушка, никога не е късно да запишеш шофьорски курс. Е, и аз на дърти години го изкарах! Бях най-голямата в група от 12 човека. Емчо, на теб успешен курс и не се панирай! Листовките са лесни, наблегни кормуването. И по точно на полусъединител! Научиш ли го това,всичко си знаеш! На няколко пъти вече прибирам водя и прибирам семейството с колата. Но сама не съм карала още,няма и намерение,защото все още се чувствам несигурна! Не е трудно, който има желание да записва и ще го изкара,няма страшно!

 

# 199
  • Мнения: 4 392
Здравейте!

Честит рожден на сладката Рая! Много здраве, усмивки и весели игри!Честит рожден ден на Вестито! Да е жива и здрава и щастлива майка!

Пишете ме в отбора на дъртите без книжка. Laughing Когато имах време, нямах пари, а когато имах пари, нямах време. А напоследък нямам нито време, нито пари. Mr. Green

За днес толкова, че малката вика през 5 минути мамууууууу,мамуууууууууу

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 21:03 от Amarena

# 200
  • Мнения: 167
  Честит Роден Ден  на малката Рая и на Веси Калчева!Живи,здрави и    щастливи! bdbaloni Две рожденички,две торти...И понеже аз съм трудна,ще си взема по два  пъти newsm22

За Зурнаджиев съм чувала само хубави неща - най- важното е да ти обяснява,а не да ти крещи.Моя хич го нямаше в обясненията,даже в един момент спря да ми говори #Crazy - разсърди се нещо и дори при мой въпрос,мълчеше като пукъл!Сигурно,защото му казах,че нищо не разбира от педагогика... newsm78 Mr. Green Та с тази кола бях като луда с картечница,но! ЕМЧО,не се шашкай,ако в края на курса все още се чудиш защо е нужно да сменяш скоростите Simple SmileЕдва месец след шофиране абсолютно сама, вече знаех какво точно правя.Успех!

Да ви издам едно мое умозаключение Sunglasses  за пазаруването.Колкото съм по нелюбезна,некултурна ,дори нагла,май толкова са по-мили с мен.Пробвайте:)

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 12:40 от Точка

# 201
  • Мнения: 110
Честит рожден ден на Веси Калчева!Жива и здрава бъди и много щастливи мигове с малкото бебче!
Честит първи рожден ден на Рая на Sisolita!Да расте здрава и щастлива!Много да ви радва!
Привет и от нас.Скоро не сме писали тук,ама то от малката не остава време.Бяхме известно време във Варна при нашите,мъжи прави ремонт и ние се изнесохме.Успях да си почина малко.Малката я мъчат зъби,от известно време насам са тръгнали да и излизат горните зъби,ама поне 4 накуп и познайте колко сме криви.Дано по-скоро излязат,че много я мъчат.Скоро и на нас ни предстои първи рожден ден,та се чудя как да го празнуваме понеже вуйчо и има на същата дата рожден ден,само че е във Варна и нямам си идея как да ги съчетавам двата празника.Май ще направим събирането на обяд с бабите пък после във Варна с вуйчото,ама ще видим има още време да мислим.Това е засега от нас.Лек ден

# 202
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на РАЯ!
ДА Е МНОГО ЩАСТЛИВА И ДА РАДВА МНОГО МАМА И ТАТИ!





ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ВЕСИ КАЛЧЕВА!
ДА Е ЗДРАВА, ВЕСЕЛА, ЩАСТЛИВА!

# 203
  • Мнения: 94
Честит първи рожден ден на Рая!
Честит рожден ден на Веси Калчева!

По въпроса със шофьорските курсове - моята приятелка сега привършва курса, но като я гледам не ми изглежда много научена, даже никак Simple Smile И напоследък мнооооооого отдалеч заобикалям учебните коли когато аз  шофирам Laughing

# 204
  • Мнения: 79
Честит първи рожден ден на Рая! Да расте здраво и усмихнато дете!

Честит рожден ден на Веси Калчева! Много радост и щастие да и носи малкото бебче!


Снощи в 9.30ч моята беба проходи. Та посред нощите бягах с питката ooooh!
Сигурно 10 пъти я пускахме самичка да крачи. Прави 3-4 крачки и сяда Laughing Днес е същата работа Joy

# 205
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз ще се разгранича от повечето мнения за "Малкия принц". На мен там не ми харесва обслужването  Sad Все се мъчат да ме впечатлят с някакви дрехи и едни физиономии сякаш съм длъжна да купя  Rolling Eyes , а това което търся по презумпция ГО НЯМА! Явно в мен е причината и търся неоткриваеми работи за Добрич.
За магазина на Свободата, нямам особени впечатления, освен една реплика на продавачка, във връзка с моя покупка на пюрета от ябълки. Тя каза: "Ама защо само ябълки? Вземете нещо асорти!" А аз изумена и неочакваща подобен безмислен въпрос: "Защото ги харесва!" Абе, в края на краищата те ли ще ми кажат какво да си купя  Embarassed
За мъжа, който продава вечер и през почивните дни в Оазис-а ще кажа само, че го мързи да гледа и все е сърдит на света Mr. Green. Дори мъжът ми забеляза това, при условие, че на него не му правят впечатление такива работи, а и по-рядко пазарува.

ЕМ4О, дано не съм права, но аз научена не завърших курса. И все още съм си такава. Зурнаджиев не е лош, макар, че ме скъса на първия изпит, ама и аз бях паника, а и градът съвсем не ми беше познат. На второто кормуване искаше да ме излъже, ама бях вече гърмян заек и не му се вързах. Не му бях много симпатична явно, но ще не ще ми го даде.

Честити ходещи крачета на Вики  smile3539

# 206
  • Мнения: 377
Честит рожден ден на Рая и на Веси Калчева!здрав щастие и много късмет!             честито ходщи крачета и на Вики!                                                                                 

# 207
  • Мнения: 4 392
Честити ходещи крачета на Вики и безаварийно придвижване отсега нататък!  [/size]

# 208
  • Мнения: 3 810
Честито прохождане на Вики!
Браво на мама!


Аз курмувах толкова отдавна...че дори не съм сигурна, но май Зурнаджиев ме изпитва. Взех го от раз. Още нямах навършени 18г...
Отдавна не карам кола... Sad

# 209
  • Мнения: 166
добър вечер
честито на порасналите и ходещите да са живи и здрави
виждам,че и нови попълнения си имаме добре дошли
аз нали ни нямашедоста време и съм изостанала с инфото
за продавачите и аз не съм доволна даже вече не ходя в оазиса и в кокото е същото отношението ужассссссс
моя синковец е станал такъв щурчо,че нямам много време за форума ама нямада ви забравя ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт