🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 3

  • 45 284
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 331
Аз не мога да повярвам, че с Петя сме на една възраст! В никакъв случай не твърдя, че аз съм някаква младолика красавица, но тя с тази вечно кисела физиономия изглежда няколко години по-възрастна. Толкова нещастие излъчва лицето `и, празнина и студенина. Не бих искала да я осъждам и твърде строго, защото само тя си знае какво може да и тежи, но от образа на ледената кралица не печели нищо. И цялото това обработване на снимки? Осветление ли е лошо в студиото, що ли...

И на мен не ми допада това, че Краси изпада в кризи. Обаче като се замисля какво е преживял и зависимостта му, и ми е ясна цялата несигурност. За мен , макар да не е прав да "търси себе си" с две деца и жена, е постиганл много, само като е стигнал до тук. Фаворит ми е.
Друг фаворит ми е Митко. Е, няма такова позитивно, усмихнато и любезно момче! при това подплътено със знания и умения.
Ивайло е третият ми фаворит за финала. Много си промених мнението за него. Освен това е изключително забавен и свеж.
В Неда колко души живят  и тя самата едва ли знае, но ми е забавна, а не дразнеща.
И Добчо. Точно с името си. Добряк, вселяк и човек, който знае да прави шоу. Но колкото и да ми е любим, не го виждам във финалната тройка.

# 181
  • Мнения: 352
Ако бях на мястото на Краси и аз сигурно щях да откача - не стига, че не можеш нищо да пипнеш, а и зависиш от някой хаотичен и със суперего като Неда. Харесвам я много, но определено не е от хората, с които бих искала да работя.
Краси ако е имал проблем с някои вещества, вероятно му е трудно да намери работа или работи нещо тук-там, без договор и т.н. В крайна сметка всеки поукрасява информацията във визитката си.
Не знам защо сте изненадани от Куин. На нея от началото й личи, че е командорещия азиатски тип. Разбрала е, че тук изглежда миловидна и върви номера "ох, аз горкото чужденче, как ще направя сос холандез", сякаш не е имало 162710 сезона на мастършеф и е изненадана, че няма да се готви само азиатско.

# 182
  • Мнения: X
Виетнам изобщо не я виждам на финала. Просто в няколко поредни предавания ще си изживее нейните мигове слава.
Всъщност не знам на мен кой ми изглежда най-подготвен. Почти няма някой, който да изпъква с кой знае  какви умения. Просто може би има хора като Файчето, които освен вкъщи, са готвили много и за други хора.
Винаги съм се чудила как готвят някои неща за пръв път както в случая поничките и подозирам, че все пак им дават някаква рецепта ориентировъчна.
Междудругото Файчето се вихри из страницата на Мастършеф във фейсбук и коментира някои неща. Не знам дали сте се натъквали на негови постинги. Но както и подозирах, той е там да си направи кефа и рекламата и вероятно сценарият трябва да се следва.

# 183
  • Мнения: 14 830
Виетнам изобщо не я виждам на финала. Просто в няколко поредни предавания ще си изживее нейните мигове слава.
Всъщност не знам на мен кой ми изглежда най-подготвен. Почти няма някой, който да изпъква с кой знае  какви умения. Просто може би има хора като Файчето, които освен вкъщи, са готвили много и за други хора.
Винаги съм се чудила как готвят някои неща за пръв път както в случая поничките и подозирам, че все пак им дават някаква рецепта ориентировъчна.
Междудругото Файчето се вихри из страницата на Мастършеф във фейсбук и коментира някои неща. Не знам дали сте се натъквали на негови постинги. Но както и подозирах, той е там да си направи кефа и рекламата и вероятно сценарият трябва да се следва.
Каква реклама ще си направи Файчето, не знам при положение че  с поведението си, с изказванията и с постъпките си се показа като доста дребна и подла душица.

# 184
  • Мнения: X
Мисля, че доста добре им се получава на сценаристите манипулирането на мнението на зрителя. Просто реакциите, които трябва да се предизвикат, се предизвикват на мига почти на 100%.

Колкото до Краси и неговата безработност...той едва ли започвайки работа обяснява как е бивш наркоман ( защото на бившите наркомани най-често се гледа така, както на бившите алкохолици). Въпросът е, че е лабилен и му личи и освен, че му личи - му и пречи. Иначе му се радвам колко е  кадърен и бърз. Дано хектиката не му изиграе лоша услуга. Наистина искам той да вземе парите и да видим какво ще направи с тях.

# 185
  • Мнения: 20 172
Аз съм за Краси, дано с наградата да успее да направи нещо за себе си и семейството.

# 186
  • Мнения: 5 624
Краси е перфекционист и максималист и освен това може би вече се вижда като финалист. Харесва ми, че излъчва скромност и дисциплина.

# 187
  • Мнения: 1 925
Искам Краси и Добата на финал. Стискам палци, освен ако до есента не съм забравила за какво става въпрос Joy

# 188
  • Мнения: X
Абсурд да помня дотогава. Сигурно ще съм забравила имената на повечето участници и кой за какво се бори. Тамън ще направят едно специално предаване за ретроспекция. Може в паузите да рекламират ГинкоПрим, ГинкоВин и пр. за такива като мен.

# 189
  • Мнения: 5 708
Някой беше сложил 22 епизода на Lord of The Chefs , но не мога да ги открия сега...
Изтриха ли ги?

# 190
  • Мнения: 629
Някой беше сложил 22 епизода на Lord of The Chefs , но не мога да ги открия сега...
Изтриха ли ги?

Страница 8, коментар номер 108. Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 23:59 от White Peony

# 191
  • Мнения: 2 111
Добре че отворих темата, да разбера, че чак наесен ще продължат с излъчването на предаването. Думи нямам за това програмно решение. Иначе мисля, че Краси и Файчето са на финал, обаче не мога да прогнозирам кой е победителят. Струва ми се, че журито доста толерира Николай.

# 192
  • София
  • Мнения: 2 423
Нямам определен фаворит, еднакви са ми всички. Само Неда ми е неприятна.

# 193
  • Мнения: 6 493
Краси го подкрепяха почти всички спасили се. Има идеи и въображение, само малко спокойствие му е нужно за перфектни резултати.
Николай ехидничко се пошегува с ризотото на Петя - пак ориз с гъби ще готвела. Wink
И аз харесвам стила на обличане на Виолина. Не мисля, че стилист се грижи за външния вид на участниците.
Ако новината е вярна, че Неда е бременна, тя ще роди, докато приключи шоуто.Simple Smile

# 194
  • Мнения: 13 770
За обличане мисля, че сами се обличат и обуват, със свои си неща. Иначе от шоуто ги гримират и сресват, затова често веят коси над тенджерите и тиганите.
Краси явно е добър човек, защото повечето там го харесват и подкрепят.

Общи условия

Активация на акаунт