Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 64

  • 45 181
  • 754
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 28 559
Нанасям я на влажна кожа, нямам проблем с нея, даже съм много доволна. Кожата ми е мазна, нечувствителна. Според мен маската е подходяща само за такъв тип кожа.

# 46
  • Мнения: 115
Скрит текст:
Виждали ли сте дали има в Лили,Дм,четки за сухо четкане?Ако сте забелязали и цената също.
В ДМ има четка за сухо четкане, 16 или 18лв беше.

Аз съм в търсене на Шп без сулфати, но да оставя косата лесна за разресване, искам си го “лигавия” ефект 😁
Аз съм доволна от безсулфатните шампоани на Дори, в Лили и Моята козметика ги има. Боята ми пада значително по-бавно, миришат на билки. Но за лъскава коса и лесно разресване си трябва маска/балсам.
Скрит текст:

# 47
  • Мнения: 5 994
Нанесох маската от мъртво море на суха кожа, после отгоре пръснах малко розова вода. Почувствах леко затопляне, след отмиване засега нямам раздразнения, но ще видим.

# 48
  • Мнения: 13 082
И на мен добре ми действа. С Балейските маски съм имала фал само с черната. Направо ме беше издокарала като рак на второто ползване.

# 49
  • Мнения: 24 329
Защо си мисля, че в ДМ четка за сухо четкане с дълга дървена дръжка, видях за 6лв, не за 16

# 50
  • Мнения: 1 296
           
Искам да споделя с вас,  колко съм доволна от очната линия и червилото на марката на ДМ-Trend up. И двете са на супер ниски цени, очната линия е 4,89 лв, а червилото е 5.99 лв. Винаги са ми харесвали продуктите им,  и този път отново ми  доказаха качеството си.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Защо си мисля, че в ДМ четка за сухо четкане с дълга дървена дръжка, видях за 6лв, не за 16
В ДМ съм виждала само един вид четка за сухо четката с дълга дръжка (не помня на коя марка беше, дали Ebelin?) и цената ѝ наистина е към 16 лева. Когато исках да си взема такава четка винаги отлагах закупуването на тази, защото ми се е струвала скъпа. В крайна сметка не си я купих, а в Лили пуснаха на Титания за около 6-7лв. и си я взех. Сега си мисля дали нямаше да ми е по-удобна такава без дръжка.

Последна редакция: ср, 06 май 2020, 18:59 от ❇Sisi_91❇

# 52
  • Мнения: X



Лосионът го взимам за 2ри път, мирише прекрасно и нежно.
Спиралата за 1ви път , дано е хубава.

# 53
  • Мнения: 5 386
Писах на DM в месинджър за този к-т  - гел лак с лед лампа, отговориха, че не се предлага вече.
Може ли да ме насочите към някой алтернативен читав комплект като за начинаещ - за тийнейджърка с голям мерак.

# 54
  • Мнения: 15 356
Скрит текст:
 
         
Искам да споделя с вас,  колко съм доволна от очната линия и червилото на марката на ДМ-Trend up. И двете са на супер ниски цени, очната линия е 4,89 лв, а червилото е 5.99 лв. Винаги са ми харесвали продуктите им,  и този път отново ми  доказаха качеството си.
Червилото изсушава ли?
Вчера бях в ДМ и видях ,че на Trend up регала е препълнен,а преди беше плешиво едно и мърляво ,ама достатъчно се бях натоварила и подминах.

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 20:00 от bubanka

# 55
  • Мнения: 1 296
     
Искам да споделя с вас,  колко съм доволна от очната линия и червилото на марката на ДМ-Trend up. И двете са на супер ниски цени, очната линия е 4,89 лв, а червилото е 5.99 лв. Винаги са ми харесвали продуктите им,  и този път отново ми  доказаха качеството си.
Червилото изсушава ли?
Вчера бях в ДМ и видях ,че на Trend up регала е препълнен,а преди беше плешиво едно и мърляво ,ама достатъчно се бях натоварила и подминах.
Не, не изсушава, не е точно типичния мат,  т. е. не изсъхва/застива/на устните,  но пък е покривно,  плътно и мен такава формула ме устройва напълно.

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 20:00 от bubanka

# 56
  • Мнения: 94
В тази или темата за евтините козметични продукти някой беше питал за нещо против заплитане на косата.
Взех си това.  Струва около 7-8 лева.
Скрит текст:
Кремът от серията е разработен специално за дълга увредена коса. Той предпазва косата от накъсване, заглажда цъфтящите краища и осигурява термозащита при обработка със сешоар, преса или маша до 180°C*. Формулата му е обогатена с кератин от растителен произход, който укрепва косъма, подсилва структурата му и предотвратява бъдещи увреждания. Включено е рициново масло, което подхранва, заздравява и придава блясък на косата. В допълнение, витамин B3 и пантенол хидратират и омекотяват косата, намалявайки цъфтежа ѝ.

Кремът омекотява косата и улеснява разресването, оставяйки я силна, гладка и блестяща. Можете да го нанасяте както върху мокра, така и върху суха коса. С него ще спасите последните 3 cm от косата си.
Не се заплита с него, аз имам такъв проблем, даже го сложих само на част от косата първо да видя дали ще има разлика. Косата с него изсъхва по бавно. Обаче по четката остава нещо като бял прах, но това става при мен и от балсамите за коса, за това спрях да ги използвам. (При вас случва ли се?) Маски за коса отдавна не съм ползвала и не си спомням и при тях ли ставаше така.

Имам и крема на Арома с макадамия, това за маслото от бадем не го бях чувала, ще спра да го ползвам.

Последна редакция: ср, 06 май 2020, 22:08 от jojjo

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Относно маската на Балеа с кал от мъртво море - аз съм доста доволна, слагам я на суха кожа , след нея кожата ми е мека и гладка, естествено и леко зачервена , но при мен това се случва след всякакви маски или пък сваляне на грим, слагане на тоник и други подобни. Със сигурност тази маска ми хареса повече от маската с бяла глина. Кожата ми е смесена с мазна Т-зона.

# 58
  • Мнения: 21
L'Oréal elseve dream long кремчето за коса е прекрасен продукт. Ухае доста силно,сладко,но приятно.Косата става мекичка,лесно се разресва,изправя,наистина изсъхва по-бавно. Не утежнява изобщо,не се омазнява косата по-бързо. Впечатлена съм приятно.

# 59
  • Мнения: 892
В ДМ има четка за сухо четкане с дълга дръжка за 6-7 лв- купих такава началото на март. Има и по-скъпа, както и брз дръжка.
Относно флуида от сензитив серията на Сънданс с спф50 в бяла тубичка- страшно мазен и непопиващ е на моята кожа, която е комбинирана.

Общи условия

Активация на акаунт