Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 64

  • 45 366
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 855
Тази спирала ми е сред фаворитите. Какъв е този бургунди цвят? ... Не намерих ревюта.

# 661
  • Мнения: 23 402
На Лабора пробвах един, лифт нещо си.За суха кожа мисля,че ще е недостатъчен.
Според теб дали за жегите е добре?Със суха кожа съм,но в жегите мазни кремове  не мога да търпя.
Ами кремът е лек и попива мн.бързо, но аз съм с мазна кожа.Харесах го.
Беше намален в последната брошура на ДМ( ако не се лъжа) на под 4 ле., така че аз бих опитала подходящия вид.
Има 3-4 вида според възраст и вид кожа.
Като цяло е доста харесван крем .

# 662
  • Мнения: 13 092
dete, да става въпрос за ББ крема на Миша. Аз нямам проблем с лъсването за сега, но не съм го и носила в голяма жега. Най-важното е, че пъпките ми значително намаляха. Намалих до минимум употребата на ФДТ, лятото ползвам тонирания крем на Ла рош. Мисля да пробвам още един корейски ББ крем, гледах едно видео на Адри и тя доста го похвали, та май ще се пробва.

# 663
  • Мнения: 1 384
Ще го взема този бб крем, откога се каня.
Сега дилемата е друга - кой цвят съм 😁 Мислех да видя в Лили, ама сега пробването е забранено.. Искаше ми се поне на ръката да мацна..
На Maybelline съм 30 stand /макар че след море ми е много светъл и смесвам с един друг😁🙈/ , та си мислех да пробвам с Natural beige?

# 664
  • Мнения: 23 402
www.findation.com
Опитай тук да сравниш цветовете.

# 665
  • Мнения: 1 384
www.findation.com
Опитай тук да сравниш цветовете.
Благодаря, но точно на Миша не ми излиза 😁

# 666
  • Мнения: 432
Новия аромат на Dove, го има и в някои магазини Лили. Видях дезодорант и душ гел в стандарта разфасовка. Lash sensional взех за първи път, първо цвят бургунди, после черен. Доволна съм, дава добра дължина, обем приличен. При мен не се рони. Имах черната с масла, също хубава, но тежка, като водоустойчива. Снапчат я изхвърлих, туша ми дразнеше очите.

# 667
  • Мнения: 13 092
Бенчита, внимавай с Миша. Аз като го взех от Дъглас прегледах и останалите тестери, на мен цвета ми е ясен, тъмна съм си, но информативно ги зазяпах и един от светлите направо сивееше.

# 668
  • Мнения: 1 384
Aria, да знам, че са малко странни цветове. Сега бях в две Лилита и продавачките не бяха чували за Миша 🙈 Казаха, че не са получавали и най-вероятно се предлага само онлайн в сайта. Ще се пусна освен до Дъглас.
Благодаря ви, момичета. 🌷

# 669
  • Мнения: 23 402
Бенчита, внимавай с Миша. Аз като го взех от Дъглас прегледах и останалите тестери, на мен цвета ми е ясен, тъмна съм си, но информативно ги зазяпах и един от светлите направо сивееше.
Нали казват, че сивее в началото, но се адаптира в последствие.
www.findation.com
Опитай тук да сравниш цветовете.
Благодаря, но точно на Миша не ми излиза 😁
Имаше още няколко сайта такива за сравнение, но сега не помня кои бяха.Виждала съм Миша да излиза.

# 670
  • Мнения: 13 092
О, нямам представа. Аз съм с 27, светлите са ми мноооого далече от моя си цвят. Даже не знам дали лятото няма да ми се наложи да взема следващ номер, че ставам като мулатка от малко слънце 🙄

# 671
  • Мнения: 702
В kocos.bg също има Missha. В темата за фон дьо тените много похвалиха ето този:
https://kocos.bg/bg/Missha-M-Perfect-Cover-BB-Cream-RX-SPF42-PA- … Beige-50-ml.p2855
Корейска козметика не се предлага във всички обекти на Лили. За Пловдив има в Лили - Мол Марково тепе.

# 672
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 027
Това как трябва да се разбира? Вече могат да се използват тестерите в ДМ ли?

# 673
  • Мнения: 432
Ами понеже масово, поради неясна причина, се отварят и продукти, които не са тестери. А горния надпис никой не го четеше и не го спазване.
В Лили, бяха прибрали всички тестери за определен период, сега ги върнаха.

# 674
  • Мнения: 756
Препоръчвам другия корейски ББ крем , който си взех скоро от кокос.Имам и Миша ,и двата ми харесват като покритие, имам широки пори и белези от акне, с мазна зряла кожа.Пурито не съм го пробвала в жегата, но в момента следобед лъсвам по някое време.Ползвам този цвят, светла кожа и коса.
https://kocos.bg/bg/PURITO-Snail-Clearing-BB-cream-SPF38-PA-30-m … ural-Beige-.p2877

Общи условия

Активация на акаунт