Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 64

  • 45 426
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 767
Бихте ли ми препоръчали гел за коса, подходящ за чуплива коса.Моята е суха и стои без продукт като памук.Търся и средна фиксация.Питам тук в темата, защото мисля че и дрогерийни продукти има добри.Благодаря предварително!:hibiscus:

# 76
  • Мнения: 626
В ДМ продават ли продукти на Марион? Аз ги бях видяля онлайн и така си взех, но сега си харесах и техния хидратиращ серум и ми се иска да го пробвам.

# 77
  • Мнения: 5 397
Да, по 6,99 и по 11+лв.са серумите Марион. Може в Лили или Елитис да са на по-ниска цена.

# 78
  • Мнения: 94
L'Oréal elseve dream long На мен не ми мирише чак толкова силно след като го сложа, не ми става мека косата (аз търся нещо за мека коса) и при мен също ми я поизправя някакси. Става ми на клечки само в началото, после като изсъхне крема няма следа от тях. Слагах го и на мокра и на суха коса. Днеска сложих доста и все още не ми се е омазнила. Явно действа различно, според косата.

# 79
  • Мнения: 1 367
Мнение за шампоаните на Глис? Ползвам спрейчетата за разресване, но ме е страх да пробвам нови шампоани, че понякога ми излиза пърхот и няма махане месеци наред.

Предимно си въртя Гарниер фруктис, ботаник терапи, и Пантен. Доволна съм и от head & sholders.
Елсев спрях да ги купувам, в един момент започнаха да ми утежняват много и на следващия  ден косата е слепена и изглежда мръсна.

# 80
  • софия
  • Мнения: 4 180
За шампоаните на Глис - веднъж взех и от него получих пърхут.

# 81
  • Мнения: 134
Бихте ли ми препоръчали гел за коса, подходящ за чуплива коса.Моята е суха и стои без продукт като памук.Търся и средна фиксация.Питам тук в темата, защото мисля че и дрогерийни продукти има добри.Благодаря предварително!:hibiscus:
Ако настояваш да е под формата на гел, а не крем, бих ти препоръчала гел-пяната за къдрава коса на Seri.

# 82
  • Мнения: 539
Скрит текст:
Мнение за шампоаните на Глис? Ползвам спрейчетата за разресване, но ме е страх да пробвам нови шампоани, че понякога ми излиза пърхот и няма махане месеци наред.

Предимно си въртя Гарниер фруктис, ботаник терапи, и Пантен. Доволна съм и от head & sholders.
Елсев спрях да ги купувам, в един момент започнаха да ми утежняват много и на следващия  ден косата е слепена и изглежда мръсна.
Аз съм доволна от този
Води се за коса, замърсена от градските условия нещо такова, моята е склонна към бързо омазняване в корените и с него ми държи 2-3 дни.

# 83
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 795
Аз съм доволна от крем на Елсев за дълга коса. Ползвам професионална козметика за коса, но това кремче се оказа попадение от дрогерийната козметика.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 253
Днес си купих серума на Микса Хиалурогел и добре, че го пробвах вечерта: ужасно силна и светкавична реакция - парене, щипане, а на цвят докарах сварен рак Rage. Измих се незабавно, паренето продължи още около половин час. Дамите с чувствителна и реактивна кожа да го имат предвид.

# 85
  • Мнения: 1 384
Нещо от скоро време не съм доволна от Глис. Моята ли коса нещо се промени не знам. Имам един доизхабяване и скоро няма да повторя.

# 86
  • Мнения: 1 737
Аз от този съм доволна

# 87
  • Мнения: X
Ползвах цялата серия и съм супер доволна. Сега доизхабявам маската и спрейчетата(аз имам май от всяка серия по 1-2), но тези са ми любими. Косата ми е под гърдите и я третирам доста често, сякаш виждам по-малко накъсани и цъфтящи краища. Шампоана накрая ми омръзна малко, но бих купила пак.

# 88
# 89
  • Мнения: 35 200

Аз съм доволна от този
Скрит текст:
Води се за коса, замърсена от градските условия нещо такова, моята е склонна към бързо омазняване в корените и с него ми държи 2-3 дни.
Аз откакто открих този, мога да не си мия косата поне седмица. Наистина е дълбокопочистващ
В ДМ мисля, ч е еоколо 8 лв за 600 мл, има и по-малка разфасовка
https://apteka.framar.bg/30074376/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2 … -600-%D0%BC%D0%BB

Общи условия

Активация на акаунт