Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 май 2020, 12:38 ч.

Женски пазар

• 881
  • 7
  •   1
Отговори
Някой днес ходил ли е на Женския пазар в София? Какви са цените на ягодите за килограм?

# 1
Ако върши работа като информация- миналата седмица бяха по 4лв килограм.

# 2
Понеделник бях там, но не за ягоди. Като цяло е паднала бомба, но пак се намират интересни оферти. Със сигурност бяха под 4 лева за килограм и почти със сигурност са по-евтини от тези в така наречените колониални вериги. Като качество не знам, но със захар и сметана се оправя вкуса. Аз си взех моркови и за пръв път се оказаха горчиви, което ме навежда на мисълта, че са български и може би истински Simple Smile

# 3
  • София
Миналата година ягодите им бяха отврат, въпреки ниската цена.
Предпочитам да дам малко повече и да ям нещо, което максимално се доближава до ягода.
И пролетта, и лятото си бяха гадни, нищо, че бяха под левче.

# 4
някой има ли наблюдение дали цените преди кпп-то са по-високи от вътре?

# 5
Нямам впечатления,но вече няма опашки.От входа пред ''Св.св.Кирил и Методий'' се влиза спокойно.Изход посока ЛМ.

# 6
Цитат
Миналата година ягодите им бяха отврат
Вчера гледах цветята до църквата.Що ли се наврях в пазара?Има доста хора,повече отколкото трябва.Поне според мен.Единственото изискване са маските.Купих ягоди,много ароматни,дребни.По-гадни и безвкусни ягоди,никога не съм яла.Заминаха в боклука.Домати евтини  и изглеждаха добре.Добре,че не помъкнах и от тях.И без това не пазарувам от там,за пореден път се убеждавам,че продават боклуци.Дали още удрят в кантара,не знам.Нищо чудно.Манталитета на продавачите си е същият,ако ще не знам какъв ремонт да правят.Да не говорим,че едва ли те са производителите и спасяваме българското.

# 7
В петък бях там и си пазарувахме заленчуци за вкъщи. Ами не съм очарована. Доматите бяха безвкусни и ягодите също бяха доста пък кисели. Иначе си пазаруваме от Димитър Петков и от там си имаме определени места.
Сигурно и на женския има определени, но трябва да се пробва къде е най-хубава стоката.

Общи условия

Активация на акаунт