Мъжки ръст

  • 1 556
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте дами,

Бихте ли споделили мнението и предпочитанието си към ръста на един мъж, който бихте харесали например минимален и максимален? Ще се радвам да получа истински отговори Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 5 294
Минимален - 1.80. Максимален - 1.95.

# 2
  • Мнения: 6 622
Минимален 1.75(колкото мен), максимален 2.00. Важното е да не е по-нисък от мен,а дали ще го харесам или не, зависи от други качества.

# 3
  • Мнения: 1 557
Минимален над 1.80, максимален - всичко отгоре. 😀

# 4
  • София
  • Мнения: 37 515
Минимален - 1.80. Максимален - 1.95.
И според мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 20 475
От 175 до 190 см.
Аз дъм 170 см.
Съпругът ми е 180 см.

# 6
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 666
Хах, аз съм кинта и двайсе с вдигнати ръце(1.55)
Та на мен оптималния ми е около 1.70-макс 1.80. Всичко над ми е като великан.

# 7
  • Мнения: 47 212
92 страници по въпроса:
https://www.bg-mamma.com/?topic=888099

Общи условия

Активация на акаунт