Пазаруване от НМ, тема 42

  • 46 606
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 396
Ужас, и аз поръчах 36. Лошото е, че в поръчката има и неща за детето и не искам да я отказвам. Може да ги дам да ги стеснят.
Тези кодове за допълнително намаление само веднъж ли хващат при вас, защото при мен не иска вече?

# 736
  • Мнения: 10 167
Само веднъж може. (Освен ако при някого има бъг, че да се закачи пак.)

# 737
  • Мнения: 60
Момичета, вярно ли е че h&m англия правят по качествени дрехи от тези в Бг? Вие само от българския магазин ли пазарувате?

# 738
  • Мнения: 1 668
Аз пазарувам и двата, разлика не виждам.

# 739
  • Мнения: 9 700
Безплатното връщане излезе, че те ще приемат върнатото без да плащат:) Царе са на номерата.

# 740
  • Мнения: 4 393
Чудна работа....
А аз от друг сайт поръчах с уж безплатна доставка над определена сума и се оказа, че като върна поръчаното си плащам транспорта за връщане и ми удържат пари и за безплатната доставка....

# 741
  • Мнения: 68 654
В смисъл? Как ти удържат за БД?

По закон ти си плащаш връщането. Няма нищо чудно.

# 742
  • Мнения: 99
Има ли все още някой с не върнати пари от и около 14 май ?
Тодор уж ми ги беше наредил в неделя, до днес още нямам превод аз .
Такова чудо наистина не съм видяла никъде! Бясна съм е меко казано вече !
И моите ги няма, а уж трябваше до днес да съм ги получила, в понеделник ми ги преведоха... Утре пак ще се звъни...

# 743
  • София
  • Мнения: 17
Моят опит с връщането на парите от поръчка, приета от тях на 14.05 - на 16.06. писах (преди това съм се обаждала два пъти), на 17-ти получих отговор, че са преведени отново и днес бяха по сметка.

# 744
  • Мнения: 4 393
В смисъл? Как ти удържат за БД?

По закон ти си плащаш връщането. Няма нищо чудно.

По закон си плащам връщането, това е ясно и не споря, ама ми казаха, че ще ми удържат и доставката, която е била безплатна.... МИсля да им пусна една жалба в Комисията за защита на потребителите.

А кога изчезнаха детските бикини по 5 броя в комплект за 15 лева ....само по 7 има вече и то за 24 лева.

# 745
  • Мнения: 68 654
Не би трябвало нищо да удържат.
Дори стоката да е дошла със стандаргна доставка, те следва да я върнат заедно със стойността на стоката. По закон.
Сигурна ли си че си разбрала правилно?
Направо им пиши мейл на тия ... пази бележки и мейли и пускай и до КЗП, ако наглеят.

# 746
  • Мнения: 4 393
Аз и по телефона говорих с женицата, но щом нямало договор, нямало и безплатна доставка... Напълно сигурна съм, получих превод на сумата с 5 лева по-малко, защото е безплатно....

# 747
  • Мнения: 68 654
Как да няма договор?!? С факта на потвърждаване на онлайн поръчката, де факто приемаш офертата и договорът се сключва. Или в момента в който те ти я потвърдят.

Лъже те лелята. Кой е сайта?

Пускай до КЗП!

# 748
  • Мнения: 4 393
https://www.kidzoneoutlet.com/bg/info/i81/Общи-условия.html
Това е сайта. Аз не можах да споря до дупка, защото не бях напълно сигурна, освен това общите условия са малко неясно написани за мен.

# 749
  • Мнения: 68 654
Ето това


Противоречи на закона - ЗЗП.

От Виденов се опитаха така да ме метнат . Писах им мейл с цитат от закона защо трябва да ми върнат И доставката която съм платила при получаването.
Уважиха ми искането.

Пиши до КЗП.
От тук няма как да ти помогна. Освен с информация.
Пиши жалба.

Общи условия

Активация на акаунт