СРЕЩАТА ЗА АРБАНАСИ Е ОТЛОЖЕНА ЗА.......

  • 2 741
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Правим ново преброяване Април , ivka10 ,kremmy,sladyrana ,Сиска и аз!Очаквам потвърждение от още две майки!Много се тръби по медиите ,че пътя е затворен за Арбанаси-затворен е директният път между Г.Оряховица и В.Търново-Арбанаси е по средата.Минава се по магистралният път София-Варна.Идващите и от посока София минават край В.Търново и следва с.Шереметя,в края на селото има табели,много табели АРБАНАСИ за отбивка на ляво!Стига се до нов разклон на ляво за Арбанаси и на дясно за Петропавловският манастир/който е много хубав и можете след като се настаните да го посетите/По-нататъшните обяснения по-късно bowuuЗа сега това стига като успокоение за шофьорите да не си мислят,че пътя е затворен. HugНямам търпение да се видим.Сега докато пишех проверих за резервациите да няма проблеми в едната къща-всичко е на ред и ни чакат Laughing

# 16
  • Мнения: 40
Здравейте всички!

И ние (трима) ще се опитаме да дойдем. Пишете къде ще се срещнете - ако сме в Арбанаси, да можем да ви намерим. За спане не ни бройте - по-голямото ми момче  Wink  е от Горна Оряховица.

# 17
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хайде момичете и момчета, стягайте се...... Laughing
Много мина,мънчико остана.За наш късмет,дават,че и времето ще е хубаво, което ще е супер.
Аз имам една идея, тъй като аз за пръв път ще пътувам до Арбанаси а Дидка се занимава с организацията,хич няма да знам накъде да се отправя като идем в Арбанаси.
Тъй че телефоните ще са спасението. Simple Smile
На всички желаещи давам номера на мобилният си телефон на лична. Simple SmileАма ще чакам и вие да върнете жеста най-вече Дидка,която е обещала баница,и без която няма да се ориентиарме накъде да отидем.

# 18
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  chef баницата я имаш ,че и торта обещавам собствено производство- имам да черпя ,че станах студентка в Търново без време Mr. Green
Като влезете вече в селото си карате по пътя,стигате центъра дето пътя се разделя на две-вие продължавате по левият път нагоре , в дясно първата пресечка -завивате покрай х-л КОНСТАНТИН И ЕЛЕНА!Пътя пак става на две,пак по левият път гледате в ляво къщите като подминете една изоставена голяма къща веднага след нея има голяма дървена порта,внимателно се шмугвате в двора с колата,казвам внимателно,че там е доста тесничко по улиците.Дъщеря ми ще е там-има я в албума и ще я познаете,аз ще дойда след 13ч защото съм по принцип на очни цял ден,но ще гледам да се освободя за следобеда!
Ако някой реши да дойде в последният момент-няма проблеми за спането!Къщата е при Румяна ето и телефона за всеки случай 0887/ 53 81 55

# 19
  • Мнения: 441
Мъжът ми пита други мъже ще има ли Laughing

Хайде да идва събота, че нямам търпение вече.

# 20
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Е  Crossing Arms как няма да има ...къде без тях  hug
ето и моят телефон...за всеки случай  Flutter 0889 83-50-26

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 10:48 от Дидка

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мъжът ми пита други мъже ще има ли Laughing

Хайде да идва събота, че нямам търпение вече.
Споко бе мила...... PartyМоят ще е първа пушка мъжът де.....
Ти кажи към колок ще тръгвате? Simple Smile

# 22
  • Мнения: 341
Ако дойдем което е 90% зависи от тази нощ,ще има - моят мъж е на линия  Grinning А аз питам нещо трябва ли да носим,като гледам Дидка какво обещава....дали и ние да не се постараем  newsm78.Ох стискайте палци да спим тази нощ.

# 23
  • Мнения: 358
много съжелявам че няма да можем да дойдем. нашата леля ще прави сватба на 16,09.  и цялата рода сме в пълна бойна готовност. Посрещаме вече гости, разнасяме покани, поръчваме торти и естественно стягаме тоалета на шаферката........

# 24
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ако дойдем което е 90% зависи от тази нощ,ще има - моят мъж е на линия  Grinning А аз питам нещо трябва ли да носим,като гледам Дидка какво обещава....дали и ние да не се постараем  newsm78.Ох стискайте палци да спим тази нощ.
Креми надявам се да се оправите.
Аз мисля нещо сладичко да направя,нали съм си по-сладкото.Стискайте палци да не се изложа,че сладко ще ядете точно никога е може и да вкусите но няма да  емое производство а магазинно. hahaha
А за Дидкината баница тя тая баница жената я обещава от бая време.Аз се облизвам за нея от сума време за нея.

# 25
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
много съжелявам че няма да можем да дойдем. нашата леля ще прави сватба на 16,09.  и цялата рода сме в пълна бойна готовност. Посрещаме вече гости, разнасяме покани, поръчваме торти и естественно стягаме тоалета на шаферката........
Браво на малката Димана.Отговорна задача ще има на сватбата.
 LaughingПростено ви е този път,но за следващият оправдания не приемаме. Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 441
Ами и аз се чудих какво да носим newsm78

Като отидем там ще се разберем и напазаруваме от Горна или Търново.

# 27
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Малка корекция в напътствията-като стигнете центъра на Арбанаси пътя на две става,продължавате по левият път нагоре ,след като подминете гоолемият портал на Арбанаси палас -пада се от ляво-гледате си напред и веждате табелата на едно кафе-ХОРИЗОНТ-ЗАВИВАТЕ В ДЯСНО ПО ПРЕСЕЧКАТА ПРЕД ТАБЕЛАТА И НА ДОЛУ-ПЪТЯ ПАК НА ДВЕ И ПАК В ЛЯВО И КАКТО СЪМ ПИСАЛА ,СЛЕД СЪБОРЕНАТА КЪЩА ВЕДНАГА Е -ПРИ РУМЯНА

# 28
  • Мнения: 341
Момичета детенце Лъчи няма да дойде,но не е много зле и ще го гледа баба му.Ние с бате Кико се товарим към 9 и потегляме.Отивам да стягам багажа,но за кулинарство време не остана  Sad

miraaaa,стягайте малката шаферка и да я нащракате хубаво за да й се порадваме и ние.Приятна подготовка и после ще разказваме всички  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 1 324
Изкарайте си страхотно! Адски ви завиждам. Живот и здраве някой следващ път ще се включим. Желая ви слънчево време и много смях. Лек път на всички!

Общи условия

Активация на акаунт