Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 34

  • 57 627
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 23 122
Назад в темите беше споделено за много лоши резултати в следствие на Хайфу терапия.
Като цяло отзивите са негативнк, изразяващи се в стопяване на мазнини по лицето и още по-голямо увисване на кожата, а най-безобидното- никакъв ефекг.
На мен ми бе препоръчано, но се отказах след четене по темата.

# 256
  • Мнения: 783
Относно въпроса за синините - памуче напоено с ябълков оцет и мъничко вода-масажираш с лек натиск,но не повече от минута,за да не изгори кожата. Също така и суров картоф-търкаш върху синината.

# 257
  • Мнения: 23 122
Моника, какво да гледаме в тази страница във фейсбук?
И това, че на Ваша близка е подействало е супер, но са доста повече негативните коментари, които аз съм прочела до момента, а парите никак не са малко!

# 258
  • Мнения: 2 911
Ами, всъщност не, не ми личат корекциите. Имам дадености от природата, като плътни устни и изразени скули, които просто поддържам. Всъщност, филърът в скулите дори не цели да подчертава тях, а да повдигне лицето за по-свеж вид. Имам 0,5 мл общо в двете скули (по 0.2 във всяка) и 0,5 мл в устните (по 0.2 мл във всяка) за справка. Това е количество само за хидратация.

С лицемерни хора никога не съм контактувала, няма и да контактувам. Съжалявам, че някои от вас са обградени от такива. Аз си подбирам кръга и всъщност, като се замисля, всеки привлича себеподобни в своя.

Но, както казах, всеки сам преценява сам за себе си. Нямам против да говорите за корекциите ми, както и за такива на други потребителки, стига да се спазва добрия тон. Защото подобни подмятания, особено от една определена потребителка, отдавна са прекрачили границата. Аз не съм в тази тема да обсъждам външния си вид, нито този на останалите потребителки, нито да влизам в злобния, хаплив тон и подмятания кой е кифла и кой не, а повярвайте ми, мога много да хапя и после боли. Хубаво е да си гледаме своята паница, защото хората са казали, че от едни чувства се погрознява, а тогава ботокси и филъри не помагат. Simple Smile  Та, аз спирам до тук

Изобщо, темата се разводнява от злобни мнения, които не дават абсолютно никаква полезна информация и стойност и е добре да се намеси администратор, защото това не се случва за пръв път и съм попадала на много обидни коментари. Не сме в клюкарника, а в информативна тема и смятам, че всичко, извън градивни и полезни мнения за естетични процедури, трябва да минава под метлата. Който желае да клюкарства, има си подфоруми, пейки пред блока, кафета и т.н.

Относно плоската техника - и аз се бях зарибила, но тук в България няма кой да го направи. Не ми харесва и в Сомидент как се справят. Стават като човки и отгоре разливат над контура. Аз следвам в инстаграм една клиника в Босна и там резултатите са страхотни. Аз не бих рискувала със Сомидент, още повече като видя и лицето на дерматоложката. Въпреки, че и Каляшева отдавна е прекалила, но пък тя горе долу се справя добре.

# 259
  • Мнения: 1 123
Здравейте дами , ще се повторя от стари теми но мисля че е необходимо.
При хематом ( синина ) има пукване на кр.съд и при поставяне на филър съответно разкъсване и травмиране на тъкани .Най - доброто и не дава алергични реакции е Лиотон гел ( съхранява се в хладилник ) , леко се намазва без никакви масажни движения , има опасност поставеният филър да мигрира .И също така премедикация с табл.Арника 4 до 5 дни преди манипулация.
Има и много добър продукт на Теоксан с арника .

# 260
  • Мнения: 36 047
Дами, темата е чудесна, но няма да бъде посипана с розова захар.
Всеки, който е показал лицето и корекциите си, трябва да може да понесе критика и лично мнение на другите потребители освен хвалбите и комплиментите. Красотата е въпрос на гледна точка и за радост не всички имат една и съща.
Също горещо подкрепям присъствието на отрицателни мнения за дадена процедура и негативи за лекари. Обективност и реален набор от отзиви не могат да се получат само от запазване на положителните мнения в темата, за да не се почувства някой засегнат заради избора си на процедура или лекар. Това означава информативна тема.

# 261
  • Мнения: X
Темата е страхотна за размяна на опит. Благодарение на вас /и не само/ реших да се доверя на Каляшева за хиалурон в устните. Както каза една потребителка, самата тя изглежда леко страшно, но харесвам устните, които прави и това, че не прекалява. Колебаех се между нея и Ванеска /поставяне с канюла/. Нямам никакви корекции до момента, обмислям края на юни да отида и ще споделя отзиви и снимки след това. Simple Smile

# 262
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Не съм съгласна-хайфуто даде много добри резултати при моя близка. Пак държа да отбележа, че това е процедура за лица с повечко мастна тъкан.

https://www.facebook.com/neoeffectaestheticclinic/photos/rpp.219 … ype=3&theater
Честно казано пъна се да видя разлика и нещо не успявам.

Относно тонът на групата, наистина в интерес на всички е да го запазим. Сега след тези коментари не знам дали някой ще се престраши да качи снимка. Има си начин да се изкаже критика без да се използват груби изрази.
Относно новата тенденция в устните, мен не ми хареса това, което видях в линка по-нагоре. Адски ми е изкуствено и ефектът на човката е по-засилен. Повечето устни от линка изглеждаха чудесно преди процедурата.
За 7 скинс не изпаднах в подробности, защото не е по темата. Това е корейски метод за хидратация с хидратиращ тонер. Нанася се сутрин и вечер по няколко (около 7,може да са 3, може да са 10) пласта, в зависимост от нуждата за хидратация. Аз преди година като правих скин чек, кожата ми излезе доста дехидратирана. Правих 7 скинс няколко месеца и скин чекът миналия месец показа много добри нива на хидратация и еластичност.

# 263
  • Мнения: 2 911
Didi_Bidi 7 skins да не би да е 10-степенната корейска грижа за кожата?

Момичета, сега се сетих за нещо, което установих тези дни и съм много възмутена.

Bellissimo Clinic предлагат нова процедура, кръстена Diamond Glow Therapy, която струва 170 лв и се прави с ето това уредче  https://dermis.bg/hidra-nidul-20-dermis-1503.html , което аз имам вкъщи. Уредчето е като дермаролер, но се пълни контейнерчето с разни серуми и отпред има иглички, които пробиват кожата и серума се "влива" в нея. Струваше ми 30 лв... Ако го потърся в Амазон вероятно ще е 5-6 долара. Това си е направо срамота от всякъде.

Същото важи и за т.нар. вампирски лифтинг. Реално там плащаш 300 лв, за да ти вземат кръв и да ти бият инжекция. Продукт няма. Също така няма и ефект. Майка ми е лекар, със специалност клинична лаборатория и хематология и ми обясни, че кръвната плазма (която те използват), инжектирана подкожно, след няколко часа се абсорбира от организма. Единствено ефект може да има, ако се новосъздаде колаген от убожданията.
Затова трябва много да се внимава с нови, актуални процедурки.
Същото е с химичните пилинги и микродермабразиото.

Последна редакция: ср, 27 май 2020, 14:37 от KPP

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Търсия мнения за др Неви...

# 265
  • Мнения: 209
Здравейте, в предходната тема писах за моята инжекционна процедура за двойна брадичка. Обещах да пиша като минат 6 седмици. Ефектът е много добър, доста се смали, дори кожата се прибра. Препарата е като belkyra, но този е deso body и е мноого по-евтин. Правих си я в клиника Ривърс при д-р Денчева.

# 266
  • Мнения: 8 772
Търсия мнения за др Неви...

Според мен работи скъпо и резултатите в повечето случаи ( за устни)  не са ОК .

# 267
  • Мнения: 3 419
Търсия мнения за др Неви...

Според мен работи скъпо и резултатите в повечето случаи ( за устни)  не са ОК .
Лични впечатления? И какво значи скъпо?

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Търсия мнения за др Неви...

Според мен работи скъпо и резултатите в повечето случаи ( за устни)  не са ОК .

Благодаря, даде ми цена за нос 500 лв, обаче идва в моя град. Ако си запаля колата до София и там ми кажат 400 лв, за мен ще е същото. Като резултат повече ме интересува. Видях и гръцкия доктор, който някой тук препоръча, за мен всички след корекция са ок и сама не мога да преценя работата им. Затова и търся повече мнения. Благодаря!

# 269
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Смятай... Михайлова ми предлагаше или Гуна или вампирския, аз избрах Гуна но все бях с усещането, че е трябвало да избера по-скъпото. Мен реално ме отблъсна глупостта, която каза, че вампирския бил много подходящ по време на коронавируса, защото подсилвал имунната система. Нищо не казах и бе спорих, но просто основно заради това я отказах.

Общи условия

Активация на акаунт