Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 34

  • 57 896
  • 738
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 836
Момичета, нещо ефективно за по-бързо преминаване на синини освен арника има ли? Преди пет дни си сложих скинбустер и имам много неприятна синина на скулата. Като пребита съм, много е неприятно. Изобщо така се разкрасих, че...Нещо не виждам и кой знае какъв ефект от бустера. Преди няколко месеца пак слагах при същата доктора същия продукт и тогава бях много доволна, кожата стана невероятно избистрена, хидратирана. Сега не виждам същия ефект. Много странно...

# 241
  • Мнения: 23 359
Арника СН 9 на Боарон опитайте, както и този компрес.На мен мн.ми помага:
 https://www.bgfermer.bg/Article/5248494

# 242
  • София
  • Мнения: 554
kalina_pehlivanova, може да мажеш с Лиотон и всякакви подобни. Аз след скинбустера бях пълен ужас и мазах с Репарил + взимах арника от хомеопатичните гранули. За около 3 дни поспаднаха отоците, но седмица след това ходих с фдт преди да се позаличат синините.

# 243
  • Варна
  • Мнения: 3 274
Ама защо е нужно да спорите?! Всеки сам се преценява!
На 32 съм и д-р Каляшева каза,че съм закъсняла и част от бръчките няма да могат да се заличат. Какво от това,че ползвам кремове и серуми от сумати пари!

Тази снимка пращах на дерматоложката ми по повод поредният обрив. Показвам я,за да прецените дали не съм за ботокс.
Това е лицето в спокойно състояние.


Аз пък, честно да ти кажа, си мисля че ще имаш много подобрение с метода 7skins. Кожата ти е дехидратирана. Аз съм на 33 и при мен много промени състоянието на кожата, изглади фини линии по челото и под очите. Да, не съм имала толкова изразени като твоите, но и аз по-скоро правя 4 максимум 5 skins. Така че ако не си пробвала, препоръчвам горещо Hug

# 244
  • Мнения: 2 968
ivka_smile аз имах същите хлътвания и при мен се повлияха първо с филър, който слагах при Георгиевски, в клиниката на Денкова, преди близо вече 2 години (още не е изчезнал) и сега върху него, като подложка слагаме регулярно скинбустер при Трендафилова, обаче сякаш скинбустера доста бързо се изяжда...

Аз те съветвам да сложиш филър първо, но не Juvederm, защото задържа вода и разболееш ли се, веднага ще се поддуеш. Restylane не задържат вода, аз съм с него в скулите и в момента съм хремава, около очите и носа ми има поддуване, заради остатъка от Juvederm под очите, но скулите ми не са мръднали.

Anelia20 За мен също си за ботокс, дори си мисля, че няма да се повлияе пачият крак само с ботокса и ще имаш нужда след това от малко бустер, за да се доизгладят бръчиците.

По повод коментарите за възрастта, може би аз съм една от визираните потребителки под 30. Първо да споделя, че всеки сам преценява за себе си как да изглежда и какво да прави със своето тяло и не смятам, че обидите и останалите коментари са уместни. Естетичните корекции се правят и за предотвратяване на последствията от времето и да - аз слагам малки дози ботокс в челото, който повдига прекрасно погледа ми и изглажда кожата ми, без да губя мимика и да изглеждам като восъчна кукла; да имам хк в устните и скулите, както и бустер под очите, но това единствено ме прави да изглеждам свежа, наспана и красива и със сигурност изглеждам по-добре, отколкото, когато бях на 20 или преди да подходя към корекциите.
Никой не задължава никого да си прави корекции, нито някой има правото да съди друг, че се поддържа и изглежда добре. Не смятам, че аз или Candy сме прекалили с корекциите и изобщо някой от хората, с които общуваме ги забелязват. Повечето от моите познати и приятелки не знаят как поддържам лицето си и никога не са и предполагали, че използвам помощта на естетичната дерматология. Единствено постоянно получавам комплименти за състоянието на кожата и външния си вид и свежестта, която излъчвам.
И за последно - смятам, че темата е за да споделяме опит, а не да се обсъжда кой не трябва и защо не трябва да има корекции.

За запитването на Candy - според мен трябва първо да сложиш ботокс и после ако има някакъв "остатък", сложете и бустер Simple Smile

# 245
  • Варна
  • Мнения: 3 096
KPP, althea, Milla, благодаря! Сега остава да намеря и подходящ докато за Варна.

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Назад пуснах снимки на преди и след ботокс. На 32 години съм и сега съжалявам, че на 25 не съм го сложила. Толкова зле съм била с бръчките, че се чудя къде съм бляла толкова години.

# 247
  • Мнения: 681
Значи и бустерът запълва обем, но е по-краткотраен от филъра, така ли?

# 248
  • Мнения: 2 968
Да, определено

# 249
  • Мнения: 2 415
KPP, хората са доста лицемерни на живо. Пускала си твои снимки, личат си интервенциите, особено на скулите.

Аз също бих посъветвала по-младите момичета, много да внимават, какво правят по лицата си. И да слагат минимални количества филър, защото накрая заприличват на опънати 40 годишни жени. И ако за 40 годишните това е ок, за 25 годишните не мисля, че е комплимент.

Последна редакция: вт, 26 май 2020, 17:56 от alex_jp

# 250
  • Мнения: 8 778
Според мен на КПП лицето й е по-скулесто , а не че изглежда така заради филърите .
Те само ги онагледяват още .

И аз имам час за ботокс и устни другата седмица .
Вече слънчевите дни дойдоха, а с тях и навика ми да правя мимики ( със сини очи съм и слънцето много им влияе дори и при наличието на  очила.

Обмислям да сложа в пачия крак , глабела и чело .

Виждам че има и нова, нашумяла техника за устни ,, плоска, тип дъга , някой с такава има ли тук ?
Харесват ми резултатите в https://www.instagram.com/drsomiclinic/
Соми Клиник, но ми е доста далеч от Варна .

# 251
  • Мнения: 2 415
Hикаква злоба няма. Казвам, че и личат корекциите, нищо повече. И моите личат Simple Smile. И на повечето дерматоложки им личат корекциите. Нямам идея, защо мнение което не се харесва на всички, веднага бива определено като злобно. Не е злоба, реализъм е.
Сега, ако тук трябва само да се надъхваме за интервенции, това е друга тема.


Редактирам, за да добавя - за мен темата има смисъл, когато се дава информация за и ползите и за рисковете от процедурите. Беше ми полезно, когато се сподели за негативните последствия от хайфу, за капсулиране на филъри, проблеми след Радиес. Да, има и доволни, като от всяко нещо. Но информацията за странични ефекти е много полезна. Както и да има кой да те спре, когато решиш да се напълниш с филъри Simple Smile (Това е лична благодарност към моя приятелка, да не вземе някой да се почувства засегнат).

Последна редакция: вт, 26 май 2020, 19:53 от bubanka

# 252
  • София
  • Мнения: 12 013
Моята корекция не личи, защото съм правила само ботокс на чело и глабела, но съм на почти 45. Никога не съм губила мимиката си.
Предпочитам да изглеждам на 40-42, отколко като напомпана кифла.

# 253
  • Мнения: 245
може ли малко инфо за 7 skins?


Аз пък, честно да ти кажа, си мисля че ще имаш много подобрение с метода 7skins. Кожата ти е дехидратирана. Аз съм на 33 и при мен много промени състоянието на кожата, изглади фини линии по челото и под очите. Да, не съм имала толкова изразени като твоите, но и аз по-скоро правя 4 максимум 5 skins. Така че ако не си пробвала, препоръчвам горещо Hug

Последна редакция: вт, 26 май 2020, 19:57 от bubanka

# 254
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Момичета до момента само Ви чета и се надъхвам. Бях решила да си правя хайфу, но прочетох, че имало негативни мнения в следствия на личен опит. Може ли да споделите Simple Smile Благодаря предварително Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт