Странно неразположение.

  • 2 925
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 365
Здравейте! От четвъртък имам странно неразположение. Характеризира се с усещане, че лицето ми гори, а нямам температура. Ужасна отпадналост и болки в мускулите. Кръвното ми е ниско. Първоначално се уплаших да не би да съм лепнала коронавируса, но за щастие, тестовете се оказа отрицателни. Имах такъв период от 3 март до 8 март, а след това винаги сутрин се събуждах с горящо лице, но до обяд това отшумяваше. Сега обаче продължава трети ден. Според вас какво може да бъде? Възможно ли е да бъде някакъв грип? Върлува ли все още такъв?

# 1
  • Мнения: 2 480
Здравейте! От четвъртък имам странно неразположение. Характеризира се с усещане, че лицето ми гори, а нямам температура. Ужасна отпадналост и болки в мускулите. Кръвното ми е ниско. Първоначално се уплаших да не би да съм лепнала коронавируса, но за щастие, тестовете се оказа отрицателни. Имах такъв период от 3 март до 8 март, а след това винаги сутрин се събуждах с горящо лице, но до обяд това отшумяваше. Сега обаче продължава трети ден. Според вас какво може да бъде? Възможно ли е да бъде някакъв грип? Върлува ли все още такъв?

Да, все още ги има грипните вируси.......Но май никой не говори за тях.......Опитайте с ремантадин.

# 2
  • Мнения: 2 352
Алергия?

# 3
  • Мнения: 2 480
А видимо зачервено ли е ?

# 4
  • Мнения: 365
Не е зачервено. Просто го усещам все едно, че е гори и имам температура, но всъщност нямам такава.

# 5
  • Мнения: 2 352
Така се случва при алергия от нещо. Свекърва ми пламва от алкохол по този начин. Като алергична реакция, не като напиване.

# 6
  • Мнения: 365
Така де, но аз не консумирам алкохол. Ям си и си пия обичайните неща, не мога да разбера защо се получава така. Иначе и майка ми така пламва от алкохол, но при нея се зачервява лицето. Това ми се случва за втори път от началото на март до момента. Честно казано, като направих една разходка вчера се почувствах по - добре, а когато теста за коронавирус излезе отрицателен се почувствах дори още по-добре. Една идея още ми трябва за да се почувствам перфектно. Попринцип така започва да ми гори лицето, когато ставам рано сутрин. Но от както смениха времето към лятно дори спя повече от обикновено. До към 11. Дори вчера спах до 13ч., което никога не ми се беше случвало през живота. Страх ме е да отида на лекар, за да не лепна вируса. Не мога да разбера какво ми се случва. Възможно ли е да е на психична основа? Защото реално това започна да се проявява, няколко дни след като започнаха новините за коронавируса в Италия. Уча журналистика и за това чета постоянно новини, а всички такива са за коронавируса. Дали трябва да си дам малко почивка от коронавируса и новините по-специално?

# 7
  • Мнения: 2 480
Новините ВИНАГИ са носили духовно ограбване! А след него идва и материалното......

Не мога да ги понасям! Пускам ги без звук и включвам звука, когато започне времето. Повече не ми е нужно......

То не бе вирус, не бе чудо.......На маймуни ни направиха.......И се веселят за наша сметка!  С колко са ни ограбили само Господ знае......

# 8
  • Мнения: 344
ПКК, някакви изследвания? .... Освен температурата нещо друго няма ли да споделиш?

# 9
  • Мнения: 365
Не съм си правила изследвания освен за коронавирус, който излезе отрицателен. Всичко премина за щастие и от понеделник се чувствам, а вчера след като направих дълъг 10 километров преход по приказната екопътека "Бели Искър" се чувствам като нов човек.

Общи условия

Активация на акаунт