👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 573
  • 820
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 257
Барбекюто си отнема време за разпалване. Атанас беше прав в това отношение.
Явно по сценарий нямаха "комин" и "духало" (извинявам се, не знам точните термини).
Поне не започнаха да пекат месата на директен огън Simple Smile.

# 106
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Понеже гледам, че някои май са повярвали на "скрийншота" от Уикипедия, който е постнала 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 - ами да бяха цъкнали и на линка, който седи след него, че да видят шегата. Пък това за договора - пак 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 вече написа - той е възможност, но не е задължение. Т.е. победителят има избор дали да го сключи. Както става ясно - Чилева не го е направила.

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 23:46 от Не се сърди, човече

# 107
  • Мнения: 912
Понеже гледам, че някои май са повярвали на "скрийншота" от Уикипедия, който е постнала 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 - ами да бяха цъкнали и на линка, който седи след него, че да видят шегата. Пък това за договора - пак 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 вече написа - той е възможност, но не е задължение. Т.е. победителят има избор дали да го сключи. Както става ясно - Чилева не го е направила.
Чилева е работила в ресторанта на Ангелов. Както и Дани Спартак. Но и двамата са напуснали. Наградата е пари И договор с Ангелов. Дадено е кумулативно, а не алтернативно. Не иде реч за възможност.мХайде вече да не го обсъждаме този въпрос. Прочетете малко повече. Наградата е 100 000 лв. И договор с Ангелов.

# 108
  • София
  • Мнения: 4 429




Епизод: 35
Hell's Kitchen - С03E35   13.05.2020

     ЗА МОБИЛНИ _____




               В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей
 
Скрит текст:
               Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 





Линка може да се пусне и във VLC player
 




# 109
  • Мнения: 257
Разрових се в нета. Май и в USA, не винаги работят на обещаната позиция.
https://www.mashed.com/30354/untold-truth-hells-kitchen/
Това е най-подробната статия, която намерих (на английски език е).
Повтаря доста от нещата, които обсъждаме в темата: стрес, сценарий, измислен ресторант.

Впечатлиха ме думите (приписвани на Рамзи): "някой да те лъже, е по-лошо, от това да работиш с човек, който не умее да готви".

# 110
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Lily_L, благодаря за материала.

Да, пише за всичко, което коментираме тук. Интересно, че при нас не се е появил участник с желание за физическа разправа с Ангелов. Нашите са кротки и треперят пред него.

# 111
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
И к'во сега, Наско ще е победител? Това ли имахте предвид, като казвате, че някъде нещо пишело, простете за невежеството? Аз по принцип не вярвам на жълтини, така че все пак ще изчакам, но от всичко, което виждаме от доста време и аз си го мисля, дори го писах.
Изобщо не ми допада Атанас, никак. Явно може да готви обаче. Ама той и Реджи може. И определено поне според мен е по-добър готвач от Насето. Да, ама не е кротък, не е послушко, не е отборен играч. И това го писахме. Ангелов индивидуалисти не обича, според мен именно това му е "изяло главата" на Реджито. Защото на финала трябва да е там, поне аз "виждам финал Атанас - Реджеп.
Силно, много силно се надявам довечера Недялка да се махне. Много неприятна жена, за стотен път го пиша сигурна, ама направо като я видя. Че Галя е за гонене, е, ама ако може Недялка да е преди нея....а дано, ама надали.

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 14:48 от Merri_An

# 112
  • Мнения: X
Имаш предвид Недялка?

# 113
  • Другата България
  • Мнения: 37 396

Определено имам предвид Недялка.
И определено имам нужда от още едно кафе.

# 114
  • Мнения: 1 925
Толкова са зле всички и нищо не могат да направят, че последно време гледам само заради лафовете на Реджеп. ("крилетата" вече ми е любимо Joy) Не е нормално вече на почти финала и все още да не могат да завършат както трябва една вечеря. Така де, то е ясно, че си е сеирджийско предаване, ама тогава да не бяха намесвали готвенето. За мен храната е нещо свято Joy и колкото и да се кефя на сеир, толкова се и дразня, че смесват двете неща.

# 115
  • Мнения: 6 493
Душици гладни, имали си барбекю в двора Wink Вместо Цецо, бе редно Наско Всезнайков да духа там с Галето!

Аз много се смея с Недялка и Реджеп. И двамата мърморковци, дуднат си един на друг в желанието всеки да изпъкне пред шефа. Smiley

# 116
  • Мнения: X
Толкова са зле всички и нищо не могат да направят, че последно време гледам само заради лафовете на Реджеп. ("крилетата" вече ми е любимо Joy)

Дъщеря ми, която е на 14 години и никога не е живяла в България, онзи ден се изцепи "конове", вместо "коне" Joy

# 117
  • София
  • Мнения: 2 424
Да си кажа и аз вече се чудя защо гледам. Само едни разправии и подлагане на крака един а друг. Само от Цецо не съм видяла, ама той е такава флегма, че докато се накани епизода свърши...
Що се отнася до деконструираните ястия, не ми допадат. Може и да са модни, ама за мен деконструиран кекс ми звучи като залепил са за формата кекс, натрошил се при изваждането и замаскиран с нещо допълнително.. Не съм кулинар, виждането ми е такова. Това с космическите чинии си беше чиста глупост. Космическо свинско със зеле... А как ли ще изглежда космическа лютеница? Традиционната национална кухня си е традиционна именно заради традициите. Така поне мисля. Може да си опитват, ама да не го бъркат с традиционната кухня. Може да се модернизира начина на поднасяне, с някои допълнителни акценти, но основата си е една. И пак мое мнение, не налагам на никого да се съгласява с мен.
Абе казано накратко за мен космическа храна е от оная в пакетите, която ядат космонавтите.

# 118
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Само от Цецо не съм видяла, ама той е такава флегма, че докато се накани епизода свърши...

Не епизодът, форматът свърши, докато се накани той.


Абе казано накратко за мен космическа храна е от оная в пакетите, която ядат космонавтите.

Абсолютно! Пакетите и тубичките. Ама все се изхвърлят: "космическо", "шедьовър" и подобни. Пък то - нещо като нищо.

# 119
  • Мнения: 14 830
На Галя да не и стане лошо ако вдигнат скоростта на пътеката.

Общи условия

Активация на акаунт