👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 558
  • 820
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 7 884
Честито на Реджеп!
Очаквана, но и заслужена победа!

Честито и на Атанас и той победи, но за себе си. Всички помните, че Никола беше втори предишния сезон, но сега е един изключително известен и добър професионален готвач.

# 511
  • Мнения: 4 821
Еми не съм доволна, за поред път спечели тоя който е по нахален и се перчи
Напротив. За пръв път спечели по добрият. За пръв път наградата е заслужена, а не подарена.
Чилева беше много по-добра от Никола миналата година. Нейната победа си беше заслужена отвсякъде.

# 512
  • Мнения: 620

Всеки си има мнение, не харесвам Реджеп като характер и не бих яла храна от такава личност, дори да е най-вкусната на света. Готви се с любов и с добра душа, която според мен Реджеп не притежава
Е, едва ли знаеш характерите на всички готвачи в ресторантите, в които консумираш.

# 513
  • Мнения: 14 830
Еми не съм доволна, за поред път спечели тоя който е по нахален и се перчи
Напротив. За пръв път спечели по добрият. За пръв път наградата е заслужена, а не подарена.
Всеки си има мнение, не харесвам Реджеп като характер и не бих яла храна от такава личност, дори да е най-вкусната на света. Готви се с любов и с добра душа, която според мен Реджеп не притежава
Права си че всеки си има мнение.
Но в този сезон нямаше участник да готви с повече любов и душа от Реджеп. Този човек гореше в кухнята, влагаше всичко в ястията си. Правеше уникални чинии. Това се постига с много любов.

# 514
  • Мнения: 4 706
Ама не яжте Simple Smile не става насила, но точно Реджеп притежава добра душа! Сигурно сте пропуснали да чуете коментарите зад камера и разликата в изказванията му и тези на Атанас. Simple Smile
Но това не е толкова важно, Реджеп готви със сърце, страст, умения Simple Smile  много се радвам за него! Бих се радвала да има повече такива хора като него тук в България, но сигурно ще си тръгне... Simple Smile

# 515
  • Мнения: 620
Имам някакъв спомен, че Реджи е печелил и най - много от индивидуалните битки. Едва ли е случайно👌

# 516
  • Мнения: 6 493
Честита победа на Реджи!  Дързък, с въображение и размах!  Tada
И двете финални речи на Ангелов сякаш бяха за него.
Успех и на Наско Simple Smile

# 517
  • Испания
  • Мнения: 37 503
h.d.,

Радвам се, че жълтурите не познаха. Само в този линк, който публикувах вчера, пишеше, че Реджеп ще спечели и имах надежда, че това ще се случи, защото на 12 май бяха написали имената на финалистите.

# 518
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Единственото, което вгорчи финала е поведението на Цветомир. Чак пък такава отмъстителност...

# 519
  • Мнения: X
Ммммм не лош готвач Реджеп, но чак да спечели. Просто си го лансираха от началото и това си е.

# 520
  • Мнения: 20
Единственото, което вгорчи финала е поведението на Цветомир. Чак пък такава отмъстителност...

Още когато Реджеп избра Цецо в отбора си, знаех, че е грешен избор. Цветомир не е дорасъл още, за щастие Реджеп и с него накрая се справи.
Аз съм много доволна от завършека. В началото не можех да гледам Реджеп, беше ми много нагъл, но с времето застана зад думите си и показа, че не само говори, ами и наистина може. На състезанията почти винаги се е справял перфектно. Когато ръководи кухнята, зорко следи всичко, че и той готви активно. Зарадва ме колко  много е нахъсан. Един път не се изплаши и нищо не го събори. Браво, спечели и моите симпатии накрая! Tada

# 521
  • Мнения: 14 830
В интерес на истината в началото и аз не харесвах Реджеп. Конете със самочувствие, с огромна увереност че е най добрият. По време на предаването доказа че наистина е такъв и ми стана фаворит.

# 522
  • Мнения: 6 493
Единственото, което вгорчи финала е поведението на Цветомир. Чак пък такава отмъстителност...

За съжаление, определено не го очаквах. Отпадна съвсем справедливо, не би могъл да вини за бавността и грешките си друг. Жалка проява на ревност и злъч, не беше нужно. Първи избран, което говори, че е уважаван заради уменията си.

Недялка за втори път с отлична и колегиална подкрепа за Реджеп, без значение анти/симпатиите им.

# 523
  • Мнения: 6 529
Логична беше победата на Реджи  - след поредните две днес! Браво! За първи път съм доволна

Щеше да е нелогично да беше избрал Атанас

# 524
  • Мнения: 11 569
В интерес на истината в началото и аз не харесвах Реджеп. Конете със самочувствие, с огромна увереност че е най добрият. По време на предаването доказа че наистина е такъв и ми стана фаворит.
Доколкото помня повечето от темата не го харесваха в началото.
Точно това е- да можеш и да успееш да се докажеш.
Точих лиги и по Атанас като влезе- ми, лузър.

Общи условия

Активация на акаунт