👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 547
  • 820
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 3 510
Ако трябва да сме обективни, много от мъжете показаха типично женско поведение, не само Атанас. И Реджеп, и Ивайло, и Георги. Нямаше един, който да кажеш, че е мъж на място. Едната половина бяха женцовци, другата половина - типичните балкански субекти.

# 662
  • Мнения: X
Абе, ясно е! Един читав няма...
Как обичам това определение "типично женско поведение" 🤬 Кое е типично?! Хем женско, хем мъжете го показват редовно. Значи поведението няма пол, то е или идиотско, или не. И не, не всички показаха идиотско поведение.

# 663
  • Мнения: 4 706
Както винаги, Азалия точна с коментарите! Аман от стереотипи ..
Аз изобщо не бях разбрала, че Наско е хомо, сега като се замисля може и да личи малко. Като влезна в женския отбор жените им потекоха лигите, че е хубавец, а то... 😋

# 664
  • Мнения: 1 162
Много важно дали е или не е гей. Аз не знам защо това изобщо се коментира. Това предаване е за готвачи, не е за двойки, че да следим кой с кого си ляга.

# 665
  • София
  • Мнения: 7 886
Изобщо не ме касае сексуалната ориентация на Атанас
Важното е, че по добрия победи като никога в този формат.
Браво на Реджи

# 666
  • София
  • Мнения: 6 088
Хм, Реджеп щял да отваря пицария в Пловдив...

https://trafficnews.bg/bohemi/pobediteliat-hells-kitchen-pravi-p … mf7NfDrOHWtRFWgkY

# 667
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да, това го каза на 23 май в интервюто за "Събуди се". Има проект в Пазарджик, в който ще работи, и отделно ще прави пицария в Пловдив.

https://bg-mam.ma/p/1214501/40787367

# 668
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Скрит текст:

Момичето на татко с Малума.

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 27 май 2020, 18:09 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 669
  • София
  • Мнения: 7 876
Явно на финала не са присъствали всички. Защото от 19 участника виждам 13. Например Теодор не го виждам.

# 670
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Маргарита и Атанаска - които си тръгнаха първи, Димитър, дето го изгониха заради ритник или каквото беше там, и Михаела - за тези се сетих. За Теодор ми припомни дядо хаджия. Значи се "губи" една от жените.

ПП/ Сега сравних с първия пост. Румяна е жената, за която не се сещах.

# 671
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Аз и Мишето не виждам....

# 672
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е да, де - Михаела.

# 673
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Извинявай, не съм прочела целия ти пост.
Видях Маргарита и Атанаска и дотам.

# 674
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Една сладурска снимка.

Общи условия

Активация на акаунт