👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 470
  • 820
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 323
Не съм казала, че сте казали, че Реджеп е скромен, а че когато казах, че е със самочувствие, вие скочихте, че в България сме мразели хората със самочувствие, че скромността била за хора без качества и т.н. Сега обаче, когато Атанас демонстрира самочувствие, е много лош, че го прави. Е, за Реджеп е ок да има самочувствие, за Атанас не, така ли?

Не, чети по-внимателно.
Атанас не демонстрира самочувствие, а някаква абсолютна поза и напън, зад които се крие адска неувереност. Тя лъсва доста често под формата на дребно заяждане, пасивна агресия и мрънкане. Също така говори откровени измислици, чиято пълна противоположност е казал в прав текст ден по-рано. ТОВА не е ок.
Критиката няма нищо общо със самочувствието да застанеш и да заявиш, че си добър готвач. Аз лично това не бих му го оспорила - такъв е, и е факт. Simple Smile

# 721
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Габи от сезон 1 е шеф в Once Upon a Time Biblioteka /"Библиотеката"/ на Кремена Халваджиян.



Радвам се за нея. Беше ми симпатична.

# 722
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Извинете за последователните постове. Изтекло е времето за редактиране.

# 723
# 724
  • Мнения: 28 432
Гледах го Реджо, сладур!

# 725
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Последна редакция: вт, 09 юни 2020, 16:32 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 726
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Днес Соня ще е при Гала.

# 727
  • Мнения: 3 510
Соня защо ходи с тази селска прическа? И наистина не мога да разбера защо е набедена за красавица. Има някакво специфично излъчване и женственост, но изобщо не е красавица.

# 728
# 729
  • София
  • Мнения: 7 862
Всички правят собствени заведения.

# 730
  • Мнения: 28 432
На мен Соня ми е симпатична, някак цветна жена е и определено има чар и разкошна коса! Женствена отвсякъде...!

# 731
  • Мнения: 4 706
Соня е секси, както вика Реджи с това деколте. И като цяло излъчването й ми харесва Simple Smile

# 732
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Последна редакция: пн, 22 юни 2020, 21:31 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 733
  • Мнения: X
Сончето вече ще готви при Гала... Чудесно допълнение към кокошарника!

# 734
  • София
  • Мнения: 14 659
Сончето вече ще готви при Гала... Чудесно допълнение към кокошарника!
Е, за кога? "На кафе" излиза във ваканция за два месеца. Само тя липсваше там в тарапаната от водещи.

Общи условия

Активация на акаунт