👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 488
  • 820
  •   1
Отговори
# 165
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Напълно честно решение, за съжаление сама си помогна за него. Успех и желая!

# 166
  • Мнения: 11 990
Ми не е честно. Нерде Недялка, нерде  ще се науча... ядосах се!

# 167
  • София
  • Мнения: 62 595
Тотална глупост беше изгонването на недялка. Няма как да ме убедят, че Галя е по-добра от Недялка. Просто няма начин. Явно най-доброто качество на Галя е, че гледа Ангелов като крава и е готова да му угоди с всичко.

# 168
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Недялка може да е непоносима като характер, но да остане Галя...

# 169
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Галя, Скараджийката остана , хахахахахахахаха

Сценарий,  та дрънка

# 170
  • София
  • Мнения: 7 886
Галя ще е следващата изгонена

# 171
  • Мнения: 3 510
Радвам се, че Недялка си тръгна, защото готвач като нея не заслужава да си губи времето в такъв цирк като ХК, където шуробажджанащита е водеща. Неделяка със сигурност е много по-добра от Галя, дори може би и от Цецо и заслужаваше поне да е в топ 3. Спаси се.
Какво е това бутане на Галя не мога да разбера. Миналата година така Варта (колкото и да ми беше симпатична) я буташе и изгони доста по-можещи от нея, само защото му беше симпатичнта, ама Галя да я избута чак до финала, вече минава всякакви граници.

# 172
  • Мнения: 28 446
Урррра, злобарката аут...казах ли ви вчера, двама номинирани, Недялчето изхвърча!

# 173
  • Мнения: 4 892
Доволна.
Само да не е следващия път Цецо и чак тогава тя.

# 174
  • Мнения: 6 493
Напълно смехотворно е това помпане на самочувствие в некадърен човек. Сценарий, шега, но дано някой не бодне Галето с игла, че има да се мята из Китчъна като спихващ балон. Rolling Eyes

На Недялка успех!

# 175
  • Мнения: 912
Тотална глупост беше изгонването на недялка. Няма как да ме убедят, че Галя е по-добра от Недялка. Просто няма начин. Явно най-доброто качество на Галя е, че гледа Ангелов като крава и е готова да му угоди с всичко.
Ох, точно в този смисъл щях да пиша. Няма смисъл да се повтарям 😀😀😀 абсолютно съгласна

# 176
  • Мнения: 4 706
Момичета, финала снимат ли е вече ? Тоест знае ли се кой е победил?
Аз гласувах за Реджеп в анкетата.

# 177
  • София
  • Мнения: 7 886
И аз гласувах за Реджи.
Този мазен Атанас обаче е победител според всички жълти вестници.Дано да не е вярно.
Миналия сезон взе награда една кифла, сега ако е така друг подлизурко.

# 178
  • Мнения: 40 847
Не разбирам защо се чудите, всички се дънеха като готвачи, но Недялка имаше една по-различна и непростима издънка - не може да се караш с назначения за шеф. За това провинение тя вече имаше последно предупреждение, а сега повтори провинението. Та какво искате? От мениджърска гледна точка такъв елемент, който саботира субординацията, си е за гонене от всякъде. А Галя е следващата по ред за гонене. После Цецо и накрая не се знае съвсем.

# 179
  • Мнения: 4 892
Значи,ако Цецо се събуди и бие Реджеп,няма да ме е грам яд.Заспала симпатяга е.Но Наско,ако спечели,е предпочитам Галя,честно.

Общи условия

Активация на акаунт