👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 441
  • 820
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
На мен Чилева не ми е била противна! Тя беше аутсайдер, но кадърна и честна.

# 601
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 063
Супер съм доволна, че Реджеп спечели. Злобния Атанас не ми допада.

# 602
  • Мнения: 4 706
Аз също харесвах Чилева, защото беше най-добрият готвач, също много надъхан и борбен, пълен с енергия.

# 603
  • Мнения: 28 379
Чилева никога не ми е била противна, човек който може, раздава се и е почтен няма как да ми е неприятен, с удоволствие ще посетя ресторанта ѝ...

# 604
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Днес в "Събуди се" - интервю с Реджеп.

# 605
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Проблемът в Чилева е, че беше на финал срещу Никола. Всеобщ любимец, красавец, кадърен...
Всички (повечето) искахме да спечели той. Ама спечели Чилева и я намразихме, че би нашето момче.
Реджеп бих го сравнил с Чилева - надъхан, можещ, кадърен и т.н., и т.н.
Да, ама Реджеп беше срещу Наско и естествено да го подкрепяме. Я да беше срещу Никола.
Никола или Реджеп?
Наско или Чилева?

# 606
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Проблемът в Чилева е, че беше на финал срещу Никола. Всеобщ любимец, красавец, кадърен...
Всички (повечето) искахме да спечели той. Ама спечели Чилева и я намразихме, че би нашето момче.
Реджеп бих го сравнил с Чилева - надъхан, можещ, кадърен и т.н., и т.н.
Да, ама Реджеп беше срещу Наско и естествено да го подкрепяме. Я да беше срещу Никола.
Никола или Реджеп?
Наско или Чилева?

Никола или Реджеп? И двамата.

Атанас или Чилева? Нито един от двамата.

# 607
  • Мнения: 4 706
Реджеп или Никола, естествено че Реджеп.

# 608
  • Мнения: 3 510
Реджеп що си е направил веждите като запетайки?

# 609
  • Мнения: 685
Никола естествено. Обаче Ангелов не обича по тихите и свити хора. Та и заради това спечели Чилева, а не той. Някак тия по уравновесените не ги бута. Чилева на моменти ми беше на границата на истерията аз и заради това не я харесах - голямо викане, крещене, едни груби команди.
Не съм им гледала интервюто на Реджеп и Атанас. Реджеп също се дънеше, също подливаше вода, никога не каза аз съм виновен, в началото показваха повече претенции отколкото умения. Факта е, че накрая беше по добър, нищо че не му харесвам характера.

# 610
  • Мнения: 28 379
Реджеп що си е направил веждите като запетайки?
Защото така се харесва...

# 611
  • Мнения: 3 510
Сега като му гледам интервюто се сетих за онзи, който го беше ритнал. Факт, че онзи беше селянин от класа, но Реджеп тогава много хитро го провокира. Лисунгер от класа!

# 612
  • Мнения: X
Реджеп що си е направил веждите като запетайки?
За да те дразни сигурно, защото вече няма за какво друго да се хванеш

# 613
  • Мнения: 11 565
Хаха.
За коя звезда искаш да готвиш?
За Емануела.
Сладур.

# 614
  • София
  • Мнения: 7 852
Никола естествено. Обаче Ангелов не обича по тихите и свити хора. Та и заради това спечели Чилева, а не той. Някак тия по уравновесените не ги бута. Чилева на моменти ми беше на границата на истерията аз и заради това не я харесах - голямо викане, крещене, едни груби команди.
...
Тъй като следя редовно изявите на Никола в нета съвсем не ми прилича на тих и свит.
Пък и кой кадърен готвач ще отиде само да реже лук и да прави заготовки в ресторант на който и да е.

Общи условия

Активация на акаунт