👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 4

  • 44 517
  • 820
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28 464
Според мен пък Цецо е като сложен с фотошоп и някак си излишен.
Айде сега, баш моето франсе излишен...Joy

# 691
  • Мнения: 2 182
Това пък с "франсето" и "италианчето"  ми беше най-комичното в сезона. Ми хората са българи в крайна сметка, а Ангелов през 2 минути подвикваше "франсееее, ела тука" , "ей, италианчето".. Аре беги, голям смях.
Големи италианци, големи франсета.
Финала не го гледах. Бях за Атанас ама и за Реджеб се радвам. Живи и здрави.
И сигурно ще се повторя ама бих отишла Наско да ми сготви. Grinning

# 692
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Продължава да повтаря, че той е по-добрият. На припомнянето, че Ангелов е казал, че се повтаря и чиниите му са "скучни", казва, че вкусът им бил креативен, а зрителите не могат да опитат. Като че ли от зрителите зависи победата! За мен става все по-смешен.


Фенове рисуват Реджеп. По-скоро второто не е рисунка, според мен.

Скрит текст:




Последна редакция: нд, 31 май 2020, 11:54 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 693
  • Мнения: 11 566
Този Танас дава повече интервюта от победителя, брей, търсена личност. Смешко.

# 694
  • Мнения: 3 510
Е, как ще е по-добър Атанас? Той все пак не е готви за Емануела, а за някаква там, как и беше името?
Както има една приказка "човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му". Да готвиш за Емануела е изключителна мечта.

# 695
  • Мнения: 11 566
Че какво й е на Емануела?
Да, нарицателно е покрай професията й името, но е жена със страхотно излъчване / поне на мен много ми допада/, а Реджеп си пада по тънката част- красивите и хубави жени, знае за кого иска да готви и кого да зарадва.
Охлювът да си готви за  гей дружинката.

# 696
  • Мнения: 7 848
Докато гледах Насю си мислех, че по добре би било второто място да беше за Цецко, независимо от грозните номера на финала.
Насю- мън, мрън, че пляс.
През цялото време, докато говори имах усещането, че си мисли това, дали ще се одобри от мама, партийния секретар.

# 697
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
Че какво й е на Емануела?
Да, нарицателно е покрай професията й името, но е жена със страхотно излъчване / поне на мен много ми допада/, а Реджеп си пада по тънката част- красивите и хубави жени, знае за кого иска да готви и кого да зарадва.
Охлювът да си готви за  гей дружинката.
Ааааааааа той за друго значи имал мерак. Е, тогава да. То не е и като да е невъзможно. На Емануела и се носи славата от край време в квартал Сеславци.

# 698
  • Мнения: 1 925
Ех Танасеее, Танасе.. Дребно същество. Толкова пък да не си способен да признаеш нечия победа, дори и от уважение да е само.. Как пък Реджеп дето уж много надменен и "злобен", намери да каже по една добра дума, а ти все още да тропаш с краче и провесваш уста надолу.. И това с претенции за професионалист пффф..

Последна редакция: нд, 31 май 2020, 14:17 от PreslavaD

# 699
  • Мнения: 4 706
Ох това с провесената уста надолу е брутално наистина.... има ли друга позиция тази уста

# 700
  • Мнения: 28 464
А, той Атанас може да каже, че е по добър и от Рамзито,  но няма кой да му повярва...нали го видяхме, на финала даже акъл не му стигна да измисли
ново меню, скука, скука, тъжно човече, безцветно...

# 701
  • София
  • Мнения: 62 595
Не съм гледава интервюто, но мисля, че всеки тук би казал, че е по-добрият в полето, в което се състезава. То е задължително човек така да каже и да мисли за себе си преди битка.

# 702
  • Мнения: 4 706
Хубаво би било Наско да има самочувствие, разбира се, дори на второ място да казва и вярва искрено, че той е най-добрият. Проблемът не е че го казва, въпреки че не е победител, а че си личи неговата неприкрита неувереност и става унизително като го повтаря...

# 703
  • Мнения: 11 566
Кой и кога е казвал, че е скромен Реджеп?
Нахакан, нахален, със самочувствие е, експанзивен, премерено уверен, емоция и фонтан от изблици. Самочувствие, което му отива.
Не Наско да чупи пръстчета и казва, че бил с характер и други небивалици.
Много добре го определи някой по- горе-  с" мама- партиен секретар".

# 704
  • Мнения: 3 510
Не съм казала, че сте казали, че Реджеп е скромен, а че когато казах, че е със самочувствие, вие скочихте, че в България сме мразели хората със самочувствие, че скромността била за хора без качества и т.н. Сега обаче, когато Атанас демонстрира самочувствие, е много лош, че го прави. Е, за Реджеп е ок да има самочувствие, за Атанас не, така ли?
Плюс това Атанас каква вина има, че е дете на родителите си? Да вземе да се откаже с държвен вестник от тях, а? И защо решихте, че той е нещо благодарение на тях, а не на качествата си? Атанас работи в един от елитните ресторанти в София и едва ли хората, които са гости на ресторанта, ходят там, само защото готвачът е син на някой си.

Последна редакция: нд, 31 май 2020, 23:31 от Blackbling

Общи условия

Активация на акаунт