Лаковe за нокти - 138

  • 30 147
  • 731
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 502
Аз и от двете версии не виждам снимки...

# 346
  • Мнения: 27 822
Вчера от телефона видях всички снимки, сега пак от телефона не ги виждам...

# 347
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
И от компютър, и от телефон не се виждат снимките...

# 348
  • Мнения: 1 420
И при мен не се виждат снимките от никъде......Аз пак съм червена, но за разнообразие ваденката не е цветя Stuck Out Tongue

# 349
  • Мнения: 15 427
Георгиева, твоята снимка сега я виждам. Директно през форума ли я качи или чрез друг сайт.

# 350
  • Мнения: 1 420
Георгиева, твоята снимка сега я виждам. Директно през форума ли я качи или чрез друг сайт.

Джаста, директно през форума от лаптопа. Странното е, че предишната ми снимка с розовото не я виждам, седи си само текста ми Rolling Eyes

# 351
  • Мнения: 5 478
Аз виждам само на Агент и на Георгиева снимката. От телефона съм сега, странно...

# 352
  • Мнения: 2 258
Няма как да не почна с нюд цвета Grinning

И някой питаше колко издържа лак. Ето предния на 10дни преди да го махна днес. Този мат топ лак на Golden rose е много траен, но се напуква по някое време.
Скрит текст:

# 353
  • Мнения: 1 129


Golden rose - Rich color 46
Много хубав лак, много калпава четка
https://www.instagram.com/p/CApX_CKgT-o/?igshid=1quye9i3cygob
BLOOD този ейвънски много ми харесва!!! Много нежно стои... Чакам да видя и другите Simple Smile

# 354
  • Мнения: 2 258
Сега виждам, че скрития текст не се вижда от телефона, но от компютъра виждам снимката в скрит текст. Rolling Eyes

# 355
  • София
  • Мнения: 1 002
Max Factor Fantasy fire върху черен лак

# 356
  • Мнения: 1 384
Аз само от телефона не виждам нищо... от пс-то всички снимки се виждат.
Много красоти на последната страница.
pepe le pew, този лак ти стои жестоко!!
bl00dflowerz, много красив лак. Единственото, което ме спира от лаковете на Ейвън е, че при мен са мноого неиздръжливи :/

# 357
  • Мнения: 31
Благодаря! Hug
Долче, нямам проблем с лака и с четката. Като масло се маже. Smiley

# 358
  • София
  • Мнения: 3 064
iv4enceto_91,това в кой Ивис?В петък бях в този до 5 ОУ,ами нищо не си харесах,много малко лакове имаха.

# 359
  • Мнения: 15 427
Ох, какви красоти сте показали - Блъдче, Маме, Пепе, разкошни лакове и маникюр. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт