Лаковe за нокти - 138

  • 28 817
  • 731
  •   1
Отговори
# 330
# 331
  • Мнения: 797
Обичам неони, а този е на 2 пласта- Emily De Molly Cake in a Crisis:

https://www.instagram.com/p/CAnUIf0AQJj/

# 332
  • Мнения: 15 375
Как ли не опитвах, но никакъв шанс вечер да хвана реалния цвят - лака е на ГР малиново червен с много лек шимър, а ваденката розичка пък е в приглушен розово малинов цвят, но уви, на снимката не се виждат реалните цветове:

Скрит текст:






# 333
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Аз подир дъжд качулка, но чак сега се наканих да си взема от тези лакчета на ГР. Отдавна исках някакъв нюд, ама предвид количествата ми пасувах. Като ги видях на 0,98 в Ивис и викам си взимам без повече да мисля. Grinning



Светлия е 09, а тъмнорозовия 14 номер.
Имаше доста богат избор на Бел в този магазин/склад. Както и на ГР.

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 23:07 от iv4enceto_91

# 334
  • Мнения: 15 375
Аз много ги харесвам тия мини лакчета на ГР.

# 335
# 336
  • София
  • Мнения: 575
Супер маникюри, браво на всички!
Ето един бананово-шоколадов и от мен. Серията с гел лакове (така ги водят, но са си обикновени) на Есенс е с много хубав блясък и отлична покривност. Изсъхва бързо. Четката е с гладки косъмчета и не се разрошва, също така маникюрът не става на черти при нанасяне.

# 337
  • Мнения: 27 700


Габрини Неон N 15 и Габрини Carnaval C 04. Неоновият се оказа много рядък лак, може би един от най-редките  (като консистенция) които съм имала. Може би му трябва бяла основа, за да изпъкне повече. Приятна четка, хареса ми- единствено можеше да е леко заоблена на върха. Без бързосъхнещ топ май нямаше да изсъхне бързо този лак (не знам дали по принцип са с такава рядка консистенция лаковете Габрини или моят неон така се е случил). Глитърният лак е холограмен, но не си личи особено на снимките. Blush

# 338
  • Мнения: 20 191
Само на Агент и Долче виждам снимките, много странно.

# 339
  • Мнения: 13 940
Леми, и аз така и се чудех дали повредата е в моя телевизор.

# 340
  • Мнения: 15 375
Леми, и аз така. Мислех, че е нещо от нет доставчика ми или от телефона. Даже мислех да рестартна. Явно обаче проблема е другаде.

# 341
  • Мнения: 1 502
Не се виждат снимки в скрит текст, не само в тази тема май.

# 342
  • Мнения: 15 375
И не само в скрит текст, ами и в открит. И да и в други теми се наблюдава проблема. Писах в модераторската, да видим какво ще кажат.

# 343
  • Мнения: 27 700
Момичета, като казахте...и аз погледнах и не виждам и аз другите маникюри. Много странно- защото снощи по някое време си бяха там... Thinking

# 344
  • Мнения: 15 375
Момичета, а дали само през мобилната не се виждат или и през пълната версия.

Общи условия

Активация на акаунт