За бройката мъже/ жени в живота ви

  • 32 255
  • 1 412
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 10 998
Само дива, така е при младите и непретенциозните. С години претенциите стават обратно пропорционални на възможностите.

# 256
  • Мнения: 6 622
Не знам как е в София, там може би е друга вселена, но в провинцията най-лесното нещо на света е да намериш секс. Даже забелязвам последно време страшен разврат. Както се спомена по-горе трудно се намира връзка.

# 257
  • Мнения: 10 998
Лимонче, ние в Софето сме най и за какво ни е изобщо тоя/тая. До секс трудно, имаме си стандарти.
В провинцията нали много ви обсъждали хората или станахте и вие по-широкоскроени?

# 258
  • Мнения: 6 622
Хората си обсъждат, керванът си върви.
Брей, вие софиянци от толкова претенции ще вземете да се изгубите...
Сега очаквам преселение на загорели столичани в провинцията 😂😂😂
Майтапа на страната, но хич не ми се вярва да е точно така. И вие софиянци сте хора и имате нужди, не сте полубогове.

# 259
  • Мнения: 2 124
Това, че в нечие обкръжение има льольовци, на които никой не им връзва, или че някои доброволно се въздържат от промискуитетни отношения, не означава, че сексът е мираж.
Който търси, намира.

# 260
  • Мнения: 10 998
От липса на секс, само нерви и ядове си докарваме, най вече на тия около нас. Всичко е от нередовно ........

# 261
  • Мнения: X
Това с двестата е като перпетум мобиле.
Човек и да има толкова познати от противоположния пол в социалната си среда, не всички са му симпатични.
В продължение на петнадесет години на месец по един нов партньор... да се запознаеш и да го свалиш е невъзможно. Още на първата година ще се откажеш.
Най-много могат да се докарат седем-осем бройки. И пак омръзва.

# 262
  • Мнения: 2 124
За някои невъзможно, за други постижимо без особени усилия.

Зависи и в каква среда се движиш.
Единият от бройкаджиите, които визирам, умишлено беше записал Предучилищна падагогика - на 200 жени - 2-3 мъже се падат, после работеше като барман...

Но има и мъже бройкаджии въпреки мъжкото обкръжение, не забравяйте, че жените са повече от мъжете. Един мъж на 25-27 г. може да се задява както с 18-годишни, така и с 35+, диапазонът е достатъчно всеобхватен.

# 263
  • Мнения: 10 998
Самодива напълно те подкрепям, ама както и ти каза, много зависи от средата. Средата те преобразява. А бройкаджиите след една определена възраст стават нежелани и от двата пола.

# 264
  • Мнения: 2 124
Ето разработка по всички въпроси, обсъждани в темата, и еволюцията на бройкаджията.

2009 г.

2013 г.
Скрит текст:

2017 г.

Естествено, не при всеки мъж нещата се случват точно така, но тези, които аз познавам лично (40+) са щастливо обвързани към момента, има и един, на когото още му е рано (на 27 г. е).

# 265
  • Мнения: 15 619
Що обсъждате някакви хипотетични други? Споделяйте от свое име, останалото е в сферата на фантазиите ви, прехвърлени върху други.

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 16:14 от luna

# 266
  • Мнения: 260
Винаги ми е било странно колко много мъже си крепят самочувствието на това с колко жени са спали и колко много жени се връзват на "ловджийски" мъжки истории.Това че си спал с няколко жени повече, нито те е направило по-добър човек,нито по-умен,нито по-красив.
Имах едни познати навремето,които ходеха да ловуват пълнички сервитьорки и чат пат успяваха да забият по някоя.Все жени,които аз изобщо не бих си правил труда да ухажвам.Първо,защото не ме привличат физически пълни жени и второ,защото харесвам умни жени.Та,ако си успял да ухажваш и спечелиш една красива и умна жена...това е постижение,поне за мен.И пак не бих ги броил,защото не гледам на жените по този начин.

# 267
  • Мнения: 2 124
Имах едни познати навремето,които ходеха да ловуват пълнички сервитьорки и чат пат успяваха да забият по някоя.Все жени,които аз изобщо не бих си правил труда да ухажвам.

Като каза това се сетих за един познат, пак така преди години с аверите му си правеха "ловна дружинка" и се отправят на екскурзийка в някой по-малък град, че да привличат пеперудки с факта, че са от морето.

# 268
  • Мнения: 20 164
Това с бройките е като някаква мантра.
Направо на някои ушите им стават на сателити като чуят бройка.
А то – има си хора, които са оборотни, демек като джънк фууд и такива, които не може всеки да си позволи.
Та нека "хапват", като им се услажда. И аз обичам от време на време дюнери, бургери, пица, но не значи, че ще се тъпча всеки ден с такова. Ей ти за 2-3 години 200 евтини пици на парче по 1,50-2 кинта.
Обаче, после да не реват, че са пуснали шкембета, а пиците имат претенции.

# 269
  • Мнения: 10 998
Рико и мъжът ми е като теб. Не би правил секс с момиче, с което може, а само ако му харесва. Предпочита изобщо да не прави секс, ако момичето е пълно. Така, че според мен тези с многото бройки, са правили и компромиси, с цел набиране на съответното количество.
Аз пък съм влюбчива, трябва да има тръпка, не ме вълнува толкова външност или пари, но ми трябва емоция. Така че също нямам много бройки.

Общи условия

Активация на акаунт