Масла за тен

  • 2 819
  • 11
  •   1
Отговори
  • бургас
  • Мнения: 739
Здравейте, имам питане относно био маслата за тен. Лятото винаги съм ползвала студено пресовано кокосово масло,но сега намерих стаятия в която се препоръчва - масло от маслони, масло от жожоба, масло от бадем.
Та въпроса ми е,кое според вас е най-доброто за бърз,наситен и равномерен тен.

# 1
# 2
  • Мнения: 3 725
+1 за какаовото

# 3
  • Мнения: 3 025
Какаово.Всяко лято си купувам от аптеката. Нито изгарям, нито нищо. Директно почернявам и кожата ми е супер хидратирана. А и мирише приятно.

# 4
  • бургас
  • Мнения: 739
Аз ползвах какаово, обаче почервенявам и не виждам особена разлика. Казаха ми,че може да си ги смесиш ама ся мога ли да се пържа като цаца

# 5
  • Мнения: 2 439
Зехтин със сок от лимон.Миналата година в Тунис една баба ми го каза.Половината хотел се намаза с моя "лосион" Joy Много бързо потъмнява кожата,освен това,тенът става страшно наситен и траен

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 176
Аз смесвам какаово с малко кокосово , защото съм с много суха кожа и наистина има ефект.

# 7
  • Мнения: 1 780
Миналото лято освен маслото от карите, последните 4 или 5 дни се за първи път се мазах с масло от малинови семена.  Учудващо равномерен, траен и хубав тен получих. Връщайки се от почивка с учудване прочетох,  че малиновото масло има естествен слънцезащитен фактор 50 AstonishedAstonished

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
Аз това, което съм чела за малиновото масло, е, че може да има между 28 и 50  фактор.
Аз не бих използвала само масло при излагане на слънце. Преди две години мисля, че в темата за слънцезащитата, се говореше за смесване на какаово масло и слънцезащитния продукт (с пулверизатор), та съм го правила това, но не мога да кажа дали имаше някакъв ефект, но пък кожата миришеше много приятно и беше по-мека. Не си представям преди всяко намазване да си разтапям какаово масло, а като е смесено, е много удобно. От друга страна обаче при това смесване се намалява самия фактор на слънцезащитното.

# 9
  • бургас
  • Мнения: 739
След цялото чудене какво масло дали пак кокосово,въпреки,че не виждах кой знае какви резултати си купих на каротен без фактор за интензивен тен -8лв.
Ходих събота и неделя от 10-5 напрви ми впечатление,че почервенях както всеки път,но после си стана хубав тен забележим. Този уикенд ще повторя и да видим. Единствено краката ми под колената нещо не ги бива с тена този път.
Докато почернея както трябва съм като петниста хиена. Тука там,червено,кафяво бяло. Бляя

# 10
  • София
  • Мнения: 187
Какаовото масло е най-доброто за мен. Е, няма защита,но имам чувството,че направо кожата става с какаов загар и много по-бързо. Миналата година към август месец ми свърши и така и не купих и веднага видях разликата,колко по-бавно се случва загара. + 1 за какаово

# 11
  • Мнения: 738
А мажете ли под маслата слънцезащитен продукт? Аз не си представям да се изложа на слънце без защита, но искам и някакъв тен поне по краката, а нещо не ми се получава последните години.

Общи условия

Активация на акаунт