Мами, моля ви за малко помощ с идеи

  • 1 433
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За втората:
или вариации, пак с "Дишай! Дори в моментите, които спират дъха"....


Това ми хареса, нещо такова се въртеше в главата ми - daffodil  Hug

Първата е малко скучновата, в смисъл - всички лекарства, облекчаващи дишането, се асоциират точно с въздух и лекота...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, вече ме изби на простотия, ма ще си ги напиша:

"Нон стоп, нон стоп - въздух в белия ми дроб"  Joy

" Дишай! Няма други варианти!" (перефраза на Устата)  Grinning

# 17
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Според мен е много важно каква ще е таргет-групата, към която ще бъде насочено лекарството. Ако става дума за хора от т.нар. трета възраст, то първата е по-добра - дава ясно и директно послание, без да ги кара да се замислят прекалено. Може би подходящият слоган би трябвало да бъде нещо от рода на: "Дишай леко", "Поеми въздух" и т.н. Не са най-добрите идеи със сигурност, но тази възрастова категория обича по-ясни и семпли послания.
Втората е по-подходяща за млада аудитория. Тя е по-динамична, по-агресивна. Задължително обаче слоганът трябва да е агресивен, може би двусмислен - сега това продава много добре. Предложението на Daffodil е много добро. Помисли над него.

# 18
  • Мнения: 4 806
всичко това е добре, но точно тинейджър няма да купи от аптеката лекарство. Най-често са жените. Които пак най-често не харесват агресията, която се свързва с футболни запалянковци. Все пак става дума за реклама на нещо, което трябва да се продава, нали? Затова си мисля, че първият вариант е по - подходящ. Както повечето хора и аз съдя по себе си - крещящи фенове биха ме отблъснали, колкото и здрави дробове да имат...

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Докато пишех Daffodil ме изпревари с още предложения. Та имах предвид за много добра тази й идея: "Дишай! Дори в моментите, които спират дъха".

# 20
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
"Поеми своята глътка смях"

# 21
  • Мнения: 2 292
може пьросто
дишай весело  или
дишай на игра

# 22
  • Мнения: 31
дишай цветно!
за първата

# 23
  • Мнения: 1 925
Рекламата е пасочена в посока по-скоро към всички, т.е. и да исакеме не можем да огреем всички, затова и искам мнения. Трябват ми асоциации за тези дизайни. Иначе имаме и дизайн за по-възрастните, въпросът тук е, че трябва да покажем, че става и за деца - в първата картинка. Не се ограничавайте в мисленето за каква таргет група е.  Peace
Още веднъж благодаря за голямата помощ !   bouquet  Hug А вие продължавайте в този дух  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ама таргет групата е доста важна за формулиране на послание....А картинките не са за деца, определено. Вие агенция ли сте или си правите самоделна реклама?

# 25
  • Мнения: 1 925
daffodil , знам че е важна таргет групата... но в случая няма значение, защото имаме и други дизайни, на които може да се сложат слогъни за по-възрастни. Това са мои проекти... Картинките не са за деца, но първата показва, че е за доста млади хора 14-15 годишни. Да кажем - да мислите в насока за таргет - млади хора 15-40 годишни. Т.е. трябва ми слогън за точно тези дизайни и всички осоциации, които ви идват като г видите ще са ми от полза   Peace  Hug
Става за деца над 3 годишна възраст, но все пак трябва да е по-универсално, не да е само към 3-годишните. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт