Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 27

  • 39 681
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 47 963
Сутринта по случайност гледах 1 епизод на 1 сезон. Еми друга емоция имаше...може би е хубаво да завърши
Почнах Гениалната приятелка. Лену толкова прилича на една моя съученичка,, която сега живее във Италия, че съм в шок

# 286
  • Мнения: 9 634
Втори сезон на 13 причини според мен, както с доста други сериали, е изсмукан от пръстите, но на сметка на това помня, че доста депресарски ми подейства. Почти няма ново в историята, всичко се върти около случките от първи сезон. Трети така и не го гледах.
Аз чакам да излезе Society, май са го отложили за края на годината :/

# 287
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Трети беше за убийство и как е станало. А четвърти за последствията от всичко.

# 288
  • Мнения: 17 972
Много ми харесаха Малките пожари... Дали ще има втори сезон? Рийз все едно игра героинята си от Големите малки лъжи

# 289
  • Мнения: 4 059
По всичко личи, че пети сезон ще е последен за La casa de papel

А нямаше ли да има и шести?

# 290
  • Мнения: 1 373
Няма да има втори сезон на Пожарите. Беше си минисериал с финал.

# 291
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Явно са се отказали от 6-ти на казата, предстои последният.

# 292
  • Sofia
  • Мнения: 2 311
И аз подхванах "Little Fires Everywhere ",.... До епизод 4 съм и  за сега е добре, интригува и замисля, но ще видим. Рийз е страхотна, като перфектната майка и съпруга, но да видим дали сюжета ще забие в поредното клише, че нищо не е такова, каквото изглежда и т. н. "очакваните изненади" за дълбоко скрити тайни и забравено минало и др.

Последна редакция: сб, 01 авг 2020, 21:32 от Lady Royal

# 293
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Изгледах Cursed. Очаквах повече, но като цяло не лош сериал. Надявам се да има втори сезон. Интересно ще ми е развитието.

Подновени

Sweet Magnolias
Perry Mason
Grantchester
The Boys



Спрени

Briarpatch

Последна редакция: сб, 01 авг 2020, 21:20 от Tiffany А

# 294
  • София
  • Мнения: 27 142
по Фокс Крайм дават ''ФБР: Най-издирваните.''
Като досега ми се нрави повече от шоуто майка, макар че са под един калъп и еднакво слаби.

почнах и Salvation. НФ. ''за Мъск''
Май са го канселирали след сезон 2 ако не се лъжа.

Приключих с Cursed (за крал Артур) на Нетфликс ама ще пиша повече в специализираната тема за фентъзи. Но с една дума - много зле, тц тц. :о

по AXN започнах The Oath - криминална драма. Не ми хареса особено пилотния, но ще му дам шанс.
всеки понеделник по 1 епизод.

Започнах и сезон 4 на Стая 104 (мистерия) по HBO GO.

Старгърл е приятната изненада за сезона (защото очаквах провал).
Пери Мейсън става, но започна много по-обещаващо.
Сезон 2 на Doom Patrol е доста по-слаб от сезон 1. Останаха ми последните 2 епизода.

# 295
  • Мнения: 47 963
Стая 104 гледах донякъде, но е доста брутален на моменти и не мога наведнъж

# 296
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Изгледах на един дъх втори сезон на Umbrella academy. Снощи го почнах и днес довърших. Страхотен беше! Много повече ми хареса от първи. Дано да има трети 😍 Определено става от любимите ми шоута. Кастът е прекрасен.

# 297
  • Мнения: 36 428
Ех, аз пък сега не мога да го сваля, защото съм само на мобилен интернет Sad мога да гледам само каквото е останало записано на лаптопа... Свалих Кърсед още като излезе, ама като видях как сте го обсъдили и не ми се гледа...

# 298
  • София
  • Мнения: 1 242
Изгледах "Неизвестният" - даваха го по телевизията. Страхотно руско сериалче, впечатляваща игра, интересни загадки и заплетени случаи. Жалко, че е само един сезон - 32 епизода, от 2017-та. Опитах се да го търся на руски, пише по форумите, че 2019-та трябвало да излезе втори сезон, но никъде не го намерих. А и последният епизод, начинът по който свърши, предвещава още епизоди.
Към момента не знам какво да хвана да гледам, искам нещо интересно и заплетено...

# 299
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Ех, аз пък сега не мога да го сваля, защото съм само на мобилен интернет Sad мога да гледам само каквото е останало записано на лаптопа... Свалих Кърсед още като излезе, ама като видях как сте го обсъдили и не ми се гледа...
А на мен ми хареса, не е уау, но в тази суша става. Не е обаче като да нямам свалени доста сериали. Смятам да изгледам тези дни и за влака.

Магнолиите хубав ли е?

Общи условия

Активация на акаунт