Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 27

  • 39 733
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 47 981
А аз не я харесвам много, има нещо много странно в нея.Само в Далече далече с оня другия неостаряващ вампир Том Круз я харесвам Simple Smile.

# 736
  • Мнения: 1 373
Аз пък в Часовете не можах да я позная. Не знам защо изглежда така. Може би заради ролята или си е правила корекции след това.
Поправям се - било е заради ролята, но си има корекции и тя. Wink

# 737
  • Мнения: 17 986
Само в Лъжите ми хареса на мен, не ми е любимка.
Ще изчакам да качат всички серии, не обичам така

# 738
  • Мнения: 18 113
Леля ви  Никол си е правила корекции на ужасно много неща и то си личи. през годините тя се е подлагала на ринопластика, корекции на устните, опъване на скулите, опъване на  бръчките, силиконови импланти на гърдите и какво ли още не. https://ezine.bg/n60-67838-%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB_%D0%9A … D0%BD%D0%B8%D0%B5.

 
Скрит текст:
Хванете й снимка от ранния период  (Батман  Завинаги,Студена Планина Догвил ) и сравнете с Принцесата на Монако, където половината и повече снимка са отдалече или с  Заешка дупка. Съгласен съм че изглежда прекрасно като за 50-годишна (все пак да не забравяме всичкия ботокс и корекции) и че играе суперталантливо, но определено не е на 35

Никол кидман със и без корекции на гърдите https://www.dunavmost.com/novini/nikol-kidman-ne-iskam-nishto-ot … ovno-v-tyaloto-si
Устните и скулите й също са коригирани. Най-забавното бе, че ужасно дълго време лъжеше, че няма корекции, когато със съвсем просто око се виждаше че има - най-малкото по формата на скулите и големината на гърдите.
Лично аз най-много я харесвам - като визия и Игра - в "Студена планина" и "Австралия", както и в "Преди да заспиш". Повечето й ранни филми (Миротворецът, Приложна магия, Далече Далече, Дни на Грохот) също са добри . но от Степфордски съпруги натам почна често да  играе във филми в които се излага.


за да съм извън спама - със сериалите поизостанах тези дни, просто ми е много студено и не гледам телевизия толкова редовно, а повече спя.

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 15:19 от Лорд Сняг

# 739
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
записвам се да следя, защото имам нужда от идеи какво да гледам. От написаните на първа страница по голяма част съм ги гледала, а някои след започването на 1ва серия решавам, че не ми харесват. И така стигнах до момент където вече нямам лист със сериали за гледане Simple Smile

Последно изгледах 3ти сезон на Медичи. Харесва ми как завърши, но първите два сезона ми харесваха повече.

Следя Warrior и се чудя какво друго да гледам.

Харесват ми сериалите като Тюдор, Медичи, Озарк, Милярди, харесвам и адвокатските като Suits. Та ако някой може да препоръча нещо което да започна, ще съм ви благодарна. Ако направя лист със сериалите които съм игледала, може би ще е поне толкова дълъг колкото тези на първа страница.

Добавям Tyrant , (няма го на първа страница) който уж щеше да има продължение. Но за сега май няма да има такива изгледи това да стане.

Не видях и Power

Vis a vis   свърши, но и него не го виждам на първа страница (извинявам се ако го попуснах), испански е.

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 20:21 от Baby*

# 740
  • Мнения: 1 373
Tyrant ми е много любим. Спряха го след трети сезон. Няма да има повече сезони.

# 741
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Tyrant ми е много любим. Спряха го след трети сезон. Няма да има повече сезони.
това окончателно ли е? Нали уж търсеха $.

# 742
  • Мнения: 1 373
Да, окончателно е. Минаха 4 години.

# 743
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Моля, да не се заключва, ще пусна темата по-късно тази вечер 🤗

Vis a Vis е приключил и трябва да е в списъците в приключилите. Мисля, че съм го преместила, както и Tyrant.

# 744

Общи условия

Активация на акаунт