да попитам за силиконовите зърна...

  • 1 026
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 368
Аз също съм ползвала тези на 4ико и бях много доволна. Без тях въобще нямаше да мога да кърмя. Само в на4алото ми беше много трудно да свикна. Мислех си даже 4е е невъзможно малкия да су4е така - струваха ми се огромни Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 298
vesi77 как не можеш да ги закрепиш бе мила.Ми това са зърната с най-голяма пеперуда.Трябва като ги слагаш да са сухи и те и гърдите ти!
Ако трябва придържай  с едното пръстче.На мен не ми се налага.Само ако бебчо много ръкомаха и ги отлепя.
Между другото с тях впоследствие ми се оформиха зърната и бебо сега суче без тях.
Ама ти недей с тва АМ че хептен ще го отбиеш  Naughty  Naughty
Пиши  Hug

# 17
  • Мнения: 163
Ренито аз ги слагам сухи и на сухо  -обаче когато бебка започне да суче гърдата ми се мокри от млякото и те започват да падат и да  се мърдат.Започват се големите мъки да се мъча да ги придържам ,но ми е доста трудно да държа бебка и тях едновременно.А  ако и заспи на гърдата и се налага да я събудя после става почти невъзможно да захапи пак и да почне да суче.А имах мляко................... newsm45 smile3511
 smile3514

# 18
  • Мнения: 1 298
Защо не пробваш да не я държиш а да я слагаш на леглото и ти на една страна.И така можеш да държиш силик. зърно.На мен рядко ми се налага да го придържам.Бяхме с тях  1 месец.Сега сме без.Но се налага да притискам гърдата м/у показалеца и средният пръст за да  захапе.Иначе не може.
Пробвай всичко за което се сетиш че после ако не се получи, да знаеш че си опитала.Успех  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 884
Ренито аз ги слагам сухи и на сухо  -обаче когато бебка започне да суче гърдата ми се мокри от млякото и те започват да падат и да  се мърдат.Започват се големите мъки да се мъча да ги придържам ,но ми е доста трудно да държа бебка и тях едновременно.А  ако и заспи на гърдата и се налага да я събудя после става почти невъзможно да захапи пак и да почне да суче.А имах мляко................... newsm45 smile3511
 smile3514
Нормално е да се мокрят, то и тече мляко малко-поне при мен беше така!То бебето си прави вакум на зърното, останалото е за да можеш да го задържиш иначе бебето ще го глътне/дали се разбра нещо, как го обясних само/
А защо я будиш?
И как така имах мляко, сега нямаш ли?

# 20
  • Мнения: 903
Ползвах ги за да ми се оформят зърната и отдавна сме без тях. Много съм доволна  newsm10 newsm17
Ползвах на Чико и бях много доволна Simple SmileSimple SmileSimple Smile Успех   bouquet

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз ползвах на Чико, много съм доволна. Зърната ми се оформиха и след около месец започна да суче без тях.
Защо не кърмиш легнала - така ще можеш да придържаш гърдата, без да балансираш и с бебето. И защо я будиш? Като огладнее тя ще се събуди сама.

Общи условия

Активация на акаунт