Избор на сушилня - Тема 15

  • 33 906
  • 724
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 13 191
Няколко пъти съм писала тук, че съм по-доволна от старото Беко, отколкото от новото ни Мийле. Но може да е случайно. Няма гаранция. Може да прочетете тази и предната тема, в която се споделя за най-различни марки.

# 496
  • Мнения: 2 134
Както се казва - “като нямаш какво полезно да кажеш, по-добре не казвай нищо”.
Много полезно мнение иначе. Wink
Здравейте,

Какво мислите за сушилните на Беко?


Нищо.


Напротив, изразих мнение - кратко, показателно и изчерпателно.

# 497
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Аз съм със сушилня Беко от няколко месеца,моите родители също са с Беко.Доволни сме много за сега,суша главно на микс програма и за час и половина всичко е сухо и не е намачкано.От както съм я купила я ползвам през ден,или всеки ден....днес даже 2 пъти я пусках.Надявам се да е сполучлива и да върши работа дълго време,защото определено ми е страшно улеснение в домакинството.

# 498
  • Мнения: 1 090
Здравейте,

Какво мислите за сушилните на Беко?
Не мисля за тях.

# 499
  • Мнения: 417
Благодаря!
Днес в крайна сметка я поръчахме и ще дойде след няколко дни. Точно такава с 5г гаранция взехме.
Проблемът при нас беше, че имаме ограничено пространство за дълбочината и се оказа, че само един единствен модел може да влезе там, и той е на Беко.
Та, за това се чудехме, вариантите ни бяха или конкретния модел на Беко (с термпо помпа е) или нищо.
Та, , радвам се, че отзивите на ползващите са предимно положителни.
Здравейте,

Какво мислите за сушилните на Беко?

Малко по-назад написах мнение за моята Беко която ползваме от 1 година. Макар да бях малко скептично настроена за марката, за сега съм изключително доволна. С 5 години гаранция я взехме и гледам, че сега пак са с толкова. Аз бих ви посъветвала да изчакате с покупката до към края ноември, когато ще е черният петък. Със сигурност ще има някакво намаление🙂

# 500
  • Мнения: 2 961
От днес имам сушилня АЕГ 6000 серия без термопомпа . До момента мога да кажа , че тази сушилня е прекрасна . Суши много бързо , не мачка и не смалява дрехи!

# 501
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Здравейте ,дайте предложение за сушилня slim  вариант.Идеята е да се постави над пералнята.Обмислях и комбиниран уред ,но разбирам ,че отделни са за предпочитане.Благодаря предварително!

# 502
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Аз не знам да има сушилни "slim" вариант,освен комбиниран такъв уред.
А пералнята ви с какъв размер е?

# 503
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Аз не знам да има сушилни "slim" вариант,освен комбиниран такъв уред.
А пералнята ви с какъв размер е?
Пералнята също е слим модел ,45 см. За съжаление нямаме място и сме сложили пералнята в тоалетна ,но за стандартен размер нямаме място.
Благодаря.

# 504
  • Мнения: 389
Преди гледах, че има един модел на Candy. Не знам дали е точно този, който в момента се предлага. Май е същия. Някъде бях намерил информация за него, че е със 70л барабан, което е доста по-малко, сравнение със стандартна по размер сушилня. Аз не бих взел таква, но ако наистина няма друг вариант, мисля че ще е по-добре, отколкото комбинирана, знам ли.

CANDY RO4 H7A2TCEX-S/ Slim  

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 17:42 от plm_79

# 505
  • Мнения: 894
Здравейте. Попрочетох от темата, както и поразпитах приятели и съвсем вече се обърках какво да си взема. Приятели ми препоръчаха АЕГ, Бош и Беко, а пък гледам тук доста оплаквания от тях. Чудя се за марка Индезит понеже имам пералня и миялна Индезит и съм много доволна от тях. Трябва ми за зимата.

# 506
  • Мнения: 11 632
Здравейте. Попрочетох от темата, както и поразпитах приятели и съвсем вече се обърках какво да си взема. Приятели ми препоръчаха АЕГ, Бош и Беко, а пък гледам тук доста оплаквания от тях. Чудя се за марка Индезит понеже имам пералня и миялна Индезит и съм много доволна от тях. Трябва ми за зимата.
Послушай приятеля си. Към неговия списък добавям и Горенье, но само моделите с барабани от инокс/неръждаема стомана.

# 507
  • Мнения: 449
patenceto  правилните марки са ви казали приятелите . Не взимайте Индезит . И AEG и Bosch да вземете , няма да сбъркате . Напоследък доста доволни и от Горение има .

# 508
  • Мнения: 2 961
patenceto  правилните марки са ви казали приятелите . Не взимайте Индезит . И AEG и Bosch да вземете , няма да сбъркате . Напоследък доста доволни и от Горение има .
Аз отскоро имам сушилня АЕГ без термопомпа и съм много доволна .

# 509
  • Мнения: 894
Благодаря за отговорите. За сега се чудя между тези 2 модела. Моля дайте съвет коя да избера.
https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-GORENJE-DEH82-G/p/682723
https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-BEKO-DS-8433-RX/p/680665

Общи условия

Активация на акаунт