Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Избор на сушилня - Тема 15

• 21 889
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
Мен първо ме грабна Горение , започнах да търся от по високия клас марки, същите функции като на Горението . Само Bosch WTR87TW0BY  се доближаваше до Горението , като функции , материал на барабана , енергиен клас, нормална цена от 1000 до 1500лв. Ще изброя всички предимства на Горение и както каза petiaivanov на всяка една сушилня нещо и липсва , което в последствие се оказва решаващо. За мен електроуред не се купува за година две и след това да се изхвърли и да се купи по нова. По добре да се дадат малко повече пари ,да е последния писък на пазара , защото технологиите се развиват със всяка година и излизат все по нови функции, а никой не си купува уред със презумцията да го смени след две години.

Gorenje DA83IL/I

Енергиен клас: A -30 %
Клас на ефективност на кондензацията: A
Инверторен PowerDrive мотор
WaveActive барабан
Капацитет сушене: 8 кг
TwinAir - двупосочно впръскване на въздух
LED осветление на барабана:  (при Бош липсва тази функция)
Барабан, който се движи в двете посоки
Барабан от инокс
Функция Освежаване
IonRefresh освежаване с йонизация
IonTech въздушен йонизатор
Лесно почистване на филтъра
Сигнал за "пълен контейнер"
Индикация за оставащо време на дисплея
Сензор за влага
Ниво на шум: 65 dB(A)re1pW
Консумация на електрическа енергия kWh/год: 176.5 кВт/ч

Програмите не ги коментирам , защото всички сушилни са със +2 или -2 програми,  а на края се ползват общо взето около три програми.

От всичко изброено ще забележите ,че липсват една или друга функция в различните марки и ценови клас. Направи ми впечатление , че повечето сушилни на AEG са със Клас на ефективност на кондензацията: В , и затова отпаднаха от моята класация първи. Може да не е кой се знае каква разликата, но като мога да си купя със по висок клас на кондензация , защо трябва да си купувам със по нисък?!

Последна редакция: сб, 14 ное 2020, 09:40 от snow22

# 721
# 722
Аз също спрях да ползвам омекотител,освен посочените по горе причини,нямаше никакъв смисъл от него,тъй като аромата му напълно изчезва след сушене в сушилнята.
Ароматизиращите перли за пране дали могат да се ползват в пералнята и след това дрехите да се сушат в сушилня или и с тях няма да остане аромат?
Каква сушилня ползвайте , която не запазваше аромата ?

# 723
Аз също спрях да ползвам омекотител,освен посочените по горе причини,нямаше никакъв смисъл от него,тъй като аромата му напълно изчезва след сушене в сушилнята.
Ароматизиращите перли за пране дали могат да се ползват в пералнята и след това дрехите да се сушат в сушилня или и с тях няма да остане аромат?
Каква сушилня ползвайте , която не запазваше аромата ?
Бъдете така добра да пишете в новата тема.
Тази не трябва ли да е заключена?

# 724
  • sofiq
Приятелка търси сушилна с ширина 45 см,ровихме се в интернет,но не откриваме.
Някой знае ли сайт или реален магазин където да има такива?

Предварително благодаря Simple Smile

# 725
Приятелка търси сушилна с ширина 45 см,ровихме се в интернет,но не откриваме.
Някой знае ли сайт или реален магазин където да има такива?

Предварително благодаря Simple Smile
Погледни какво пише в пост 721 (два поста над твоя) и поста точно преди твоя!

Общи условия

Активация на акаунт