Eucerin® DERMOPURE – ефективна грижа за кожа, склонна към акне

  • 6 401
  • 223
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 665
Нямам деца в тийнейджърска възраст, но самата аз страдах от акне в този период. Все още понякога ми излизат пъпки, особено ако прекаля с шоколада. Опитвам различни кремове, които се предлагат на пазара.

# 46
  • Мнения: 940
От ранна тинейджърска възраст синът ми страда от силно изразено акне и не само по лицето, но и гърба, врата, гърдите, ръцете. Водила съм го на изследвания, по доктори, лежа в болница. Каквото и да предприемехме като лечение и да е имало моментен ефект- след като прекратим третирането или приема на лекарства акнето се завръщаше със страшна, тройно по- голяма сила. В един момент на детето му писна от всички тези схеми, диети, пиене на блудкави чайове. Спря приема на всичко и третирането с препарати. Акнето си остана- не толкова страшно, както в тинейджърските години, но пък ние вече не му обръщаме внимание- приемаме го такъв какъвто е и си го харесваме, макар, че това страшно много влияе върху самочувствието му.

# 47
  • Мнения: 4 571
Деца нямам, но аз самата съм с акне. На 35 години съм. Обиколила съм много дерматолози, пила съм антибиотик, мила съм се и съм се мазала от спирт до медицинска козметика. Ефект видях след употреба на гликолова киселина.  Вече вечер почиствам просто с вода и сапун. В момента лицето ми е много добре.

# 48
  • Мнения: 7 279
Големият ми син ( на 18 г.) е с тежко акне от няколко години- консултиран е с дерматолози , ползвал е лекарства и специализирана козметика, но за съжаление "вече ми писна" и не е много сериозен в борбата с акнето.
Малкият тийн ( на 14 г.)  засега е по-стриктен и се надявам да продължи така-  спазва препоръките на дерматолозите.

# 49
  • Мнения: 309
Имам две тинейджърки на 13 и 16 години, които имат акне. Сами си купуват продукти против акне, особено голяната, тъй като ги разбира повече от мен.

# 50
  • Мнения: X
Детето ми е малко за акне ,но племенника е точно в тази възраст.Не са се консултирали все още с дерматолог, при него е в по лека степен все още

# 51
  • Мнения: 356
Моето момче (9 години) все още няма проблеми с кожата. Ако има, със сигурност ще направим консултация с дерматолог. Аз все още имам проблеми с кожата. При мен се явява ПМС и всеки месец не много, но си пъпчасвам.

# 52
  • Елхово
  • Мнения: 1 396
Синът ми е на 18 години! Кожата му е склонна към образуване на акне! Купувам му много козметика и настоявам да е упорит в третирането на кожата на лицето! Сладкото също му влия! Когато е постоянен - има видими резултати!

# 53
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 775
Да...да не пие кола и да не яде сладко. Не го спазва много и резултата е на лице. Бихме се раздали да спечелим и да споделим резултатите

# 54
  • Мнения: 4 593
Нямам деца в тинейджърска възраст, но аз имам проблеми с черните точки по носа и разни възпаления и зачервявания около него, които все още не успявам да третирам ефикасно с нищо.

# 55
  • Мнения: 3 020
Голямата ми дъщеря е на 21, излязла е уж от тийнейджърската възраст, но има проблем с анкето и пробва какво ли не да го пребори. Не е ходила на дерматолог, посети една козметична клиника, където и препоръчаха процедури при тях, но още не се е решила.

Моите препоръки към нея е да почиста кожата си редовно с нежни продукти, за да не я пресушава, да яде по-малко шоколад и млечни продукти, което никак не й допада и го спазва от дъжд на вятър.

Другите ми 2 деца са съответно на 12 и 10 години и постепенно при тях се забелязва промяна в кожата, надявам се да нямат сериозни проблеми, но то си е до организъм.

# 56
  • Мнения: 853
Смешно или не при мен сега се появи проблем след носенето на маски. Кожата на лицето ми стана много проблемна и ежедневно с пъпки... Направо не мога да се отърва от тях.

# 57
  • Мнения: X
Още имам проблеми с акнето. Консултирала съм се с какви ли не дерматолози и минах много терапии. Бих препоръчала на тийновете да почистват добре кожата.

# 58
  • Мнения: 1 294
Нямам деца в тийнейджърска възраст, но аз самата страда от тежка форма на акне. Справи се благодарение на дерматологът, който посещава, изпълнявайки стриктно препоръките му, особено що се касае за почистване на лицето.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Синът ми е на 14 години,появиха му се черни точки по носа и ситни пъпчици по бузите.Не сме се консултирали с дерматолог заради извънредното положение,а сега учи усилено за матурите(седми клас  е,стискайте  палци!)
Ще отидем на дерматолог при първа възможност.Не искам да се развият много на брой големи пъпки,не искам да получи комплекси.
Дори да не спечеля,ще проуча продуктите Ви и може би ще ги пробваме.

Общи условия

Активация на акаунт