Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 74

  • 38 240
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 922
Kalina извинявай ако съм пропуснала в коя клиника си ти , аз съм в Щерев .
В деня в който ми назначиха стимулацията аз и мъжът ми писнахме от бързите твстове за антитела за Covid . Сега 2 дни преди пункция и двамата пуснахме PCR тестовете . Искат ги и двете !
За процедурата освен с лекуващата , в деня на пункцията ще коментираме и с ембриолозите какво ще се прави , като цяло ние сме с ИКСИ всеки пък заради МФ ,знам че ИМСИ и МАКС се правят по преценка на ембриолозите когато се извадят Я и се даде матерял в деня на пункцията . Разпитвай си докторката без да се притесняваш , те като цяло предупреждават и самите ембриолози .

Момичета много се радвам за новината и аз сутринта като ми звъннаха да ми кажат много се развълнувах , чаках само да я качат някъде ,но бързах да ви пиша и на вас 🤗🤗🤗🤗.
Късмет на всички ,знам ,че всички услоя ще си заслужават след това ❤❤❤❤🍀🍀🍀🍀🍀🍀

# 61
  • Мнения: 69
Благодаря ти pipi8!
И аз съм там. При последния преглед разговарях с лекарката за евентуално ИМСИ + МАКС, тя каза, че ще го отбележи в картона. Притеснявам се да не разберат погрешно прекалено много питане и даване на идеи от моя страна какво може да се направи. Един вид да не ме вземат за някоя многознайка и тогава за какво съм там....

# 62
  • Мнения: 922
Няма такова нещо , по добре да си информиран и да питаш от колкото да седиш безучастно , така според мен показваш ,че се интересуваш от процеса , а да не забравяме ,че освен те , ти си тази която се бори за дете !
Всичко ще е наред щом си е записала значи ще са предупредени и ЕМ и ще го обсъдят с теб .
Стискам ти много палци 🤗🍀❤

# 63
  • Мнения: 69
Няма такова нещо , по добре да си информиран и да питаш от колкото да седиш безучастно , така според мен показваш ,че се интересуваш от процеса , а да не забравяме ,че освен те , ти си тази която се бори за дете !
Всичко ще е наред щом си е записала значи ще са предупредени и ЕМ и ще го обсъдят с теб .
Стискам ти много палци 🤗🍀❤

Стискам палци и на теб!
Дано всички да видим така дългоочакваните 2 чертички!

# 64
  • Мнения: 86
Здравейте, сега видях че има заповед от министерството, че здравната каса поема PCR теста, за да приемат пациент за лечение. https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/pcr-test-zaplate … e-mozhe-da-bde-u/ Успех на всички борещи се.

# 65
  • Мнения: 139
Ами искат да си ги плащаме и още как, че и по 2 пъти искат... Ами как става да ти платят теста от НЗОК... С направление за тест от личния лекар ли? Какво трябва да занесеш в лабораториите, че да ти е безплатен теста? И всички лаборатории ли, които изследват за COVID-19, работят със НЗОК? Доста е неясно какъв е реда... Пред лабораторията като си чаках теста едно момче чакаше с дядо си... Искали от дядото бърз тест, преди да го приемат в болница... Нямало сигнали, а всички болници искат тестове и всички си ги плащаме от джоба... Ако някой знае нещо повече по въпроса да сподели Simple Smile

# 66
  • Мнения: 310
PureLove90, в предния пост AnnGel е споделил линк към заповедта. Тя е издадена от вчера. Т.е. вчера с нея са се запознали и в клиниките. Следващият път, на основание на тази заповед ще те изследват в клиниката и няма да плащаш.

# 67
  • Мнения: 139
Моята клиника не изследва за COVID-19 , правихме тестовете в лаборатория извън клиниката, която прави само такива изследвания... Така че не знам как точно ще стане... То не е кръв да я занесат... На нас ни взеха някакъв носов секрет от много дълбоко и от гърлото също... За това се чудя как точно ще става...

# 68
  • Мнения: 2 524
Момичета, преди бяхте говорили че шейк след пункция помага. Някакъв определен шейк ли е или просто какъвто има? Мерси! Flowers Four Leaf Clover

# 69
  • Мнения: 5 106
Момичета, преди бяхте говорили че шейк след пункция помага. Някакъв определен шейк ли е или просто какъвто има? Мерси! Flowers Four Leaf Clover
Джеси, става въпрос за протеинов шейк , а не просто шейк. Във фитнес магазините има. Същата работа върши и повечко извара, ако хапнеш.

# 70
  • Мнения: 2 524
Благодаря Ирен!  Flowers Hibiscus
Имам останал Isomilk на Biogame от бременността. Ще пробвам с него значи. Дано помогне, че миналия път бях като парцалче цял ден.

# 71
  • Мнения: 922
Jessi трябва да е whey isolate !
Късмет 🤗❤😘

# 72
  • Мнения: 2 524
Мерси pipi! Днес май ти е големият ден, така че стиснати палци и на краката от мен! Flowers Four Leaf Clover

# 73
  • Мнения: 922
Минах момичета ,чакам ембриолога .
11Я са извадили .
Благидаря ви ,ще пиша после пак какво ще каже ембриоложката ❤🍀🤗😘

# 74
  • Мнения: 2 524
Страхотна реколта! Хайде да станат 11 ембриончета сега за да може да си направите цял отбор ако решите! Soccer Basketball

Общи условия

Активация на акаунт