Мйчета на диета съм. Моля ви за подкрепа...

  • 1 551
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Успех !Не  се предавай!

Дано се справим , на мен падането под 70 кг ми подейства като преодоляване на психологическа бариера,следващата цел е 60 кг ,дано да издържа до там  Praynig

# 16
  • Мнения: 191
А защо не пробваш със страхотната диета?Чувала съм,че била доста ефикасна.....а иначе и аз почвам...от днес съм на тази страхотна диета....и дано издържа,че ще се женя след 10 дни,а имам 3-4 килограмчета да стопя:))Така ,че с вас съм...... Grinning

# 17
  • Мнения: 750
В тази диета не ми харесва употребата на " до 6 яйца" дневно, също и месото и сиренето. Приемът на " n" на брой белтъци е препоръчителен за билдъри, защото белтъкът е градивният компонент на мускула, а тяхната цел е да трупат мускулна маса и се стрмят да имат оптимален прием на белтъци. Но само белтъци. Жълтъкът съдържа холестерол и най- вече яйцето е от животински произход. Употребата на по- голямо количество животински белтък крие риск от остеопороза и образуване на камъни в бъбреците. В този ред,  сиренето и шунката също съдържат животински белтък. Лекари препоръчват употребата на до 3 яйца за седмица. Бройката " до 6" вклюва както 3, така и 6. Натрупаното количество белтък, което не може да се обработи, отива в бъбреците и не се излъчва чрез урината, а започва процес на образуване на бъбречни камъни.
От друга страна, самата диета е лишена от сурови плодове и зеленчуци. Същите съдържат фибри. Усвояват се почти изцяло от организма, не натоварват бъбреците.

# 18
  • Мнения: 649
успех в свалянето на килограмите - и аз сега преборвам едни 9 кг сланинки, така че  Peace

# 19
  • Мнения: 1 858
конче има плодове и зеленчуци в предпоследния ден. Въпреки това, което казваш аз смятам, че диетата е ефикасна тъй като ми е трети ден а съм три и половина килограма по-малко. Още повече аз за първи път в живота си съм на диета тъй, че не мога да мина на плодове и зеленчуци от раз. Не написах, част от диетата за да накарам всички да я започнат а просто за да споделя какво правя сега и да поискам подкрепа.

# 20
  • Мнения: 750
Подкрепям те, но диетата ми се вижда не особено здравословна. Може да сваляш килограми, но до 500г сирене и т.н., според мен не се отразяват добре на други органи.

# 21
  • Мнения: 1 858
Добре, а какво според теб би се отразило добре на органите и в същото време да свалям лесно кг. може би нулева диета?!

# 22
  • Мнения: 630
И аз те подкрепям в борбата с килограмите, но тази диета - направо ми изглежда за напълняване. Наистина - 500гр. сирене например. Ако не е обезсолено на следващия ден ще си подпухнала от солта която съдържа и водата която си изпила покрай това. Дано има ефект, но аз не бих се подложила на нея.  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 858
Добре де кажете ми тогава по-добър вариант. На мен също не ми изнася тази диета защото към края на деня вече ми се гади от това, което съм яла цял ден. Колкото до сиренето - да беше обезсолено.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Хайде и аз да те подкрепя. Ти поне си се хванала да отслабваш.
Аз имам 10 кила да боря, но не се получава. Мисля да се подлагам на нещо, ама все още не мога да реша на какво. Thinking

# 25
  • Мнения: 4 362
Подкрепа имаш и от мен  HugНе се отказвай аз като родих бях на 87-88 кг ,свалих до 69 за3 месеца и не мърдам  Confused ама не се отказвам,не се отказвай и ти  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 210
maatete, пробвай с диетата на Пиер Дюкан - аз само 2 дни успях, щото много не обичам месо, особено сега през лятото, когато има толкова плодове и зеленчуци. Обаче диетата действа наистина - аз свалих 2.5 кг за тези 2 дни.
Или опитай да си на салати и плодове - просто не гони бързи резултати - те са временни и мъчително се постигат.
А най-важно е да те подкрепят и в къщи - ако готвиш "манджи" за останалите - не можеш ти да хапваш само салатки:(
Имаш пълната ми подкрепа - само смени тая диета, че не ми се вярва да се получи с нея.

# 27
  • Мнения: 120
Успех   bouquet

# 28
  • Мнения: 5 873
Защо не пробваш НВД?Отслабва се бавно ,но се задържат кг.Което не мога да кажа за плодолечението напр.Аз лично се отказах от него-отслабнах 9 кг. за 15 дни,но си ги възвърнах много бързо. #2gunfireЕ, може би грешката е в моя телевизор... SickПрепоръчвам НВД.Виж тук.

# 29
  • Мнения: 524
Подкреп!! Подкреп!! Добре дошла в клуба!

Общи условия

Активация на акаунт