Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Утре ще я разпечатам в офиса поканата и ще я лепна...
Мисля, че доста от колежките ми ще се включат!
  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 16
  • Мнения: 712
Ще гледам да сме там.

# 17
  • Мнения: 487
днес запалих толкова колегите, че смятайте за сигурни 60-те раници, ок. 150 тетрадки и още разни неща, сега се сещам само за електронни часовници-гривни (сувенирчета)...

това ще е фирмено, а отделно доста колеги ще дойдат на място Simple Smile

поздрави

# 18
  • Мнения: 811
boriva,ти и колегите ти сте невероятни!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 353
boriva, супер!

# 20
  • Мнения: 3 248
И аз съм там, то е ясно! Party
Нищо, че до преди седмица идеята ми да акция бе посрещната възмутително! Grinning

Не знам обаче от сега какво да взема ... обикновено при акции правя така - накрая виждам какво е събрано, и докупувам от това, което не достига ... намирам този ми подход за най-удачен, така че вероятно и сега няма да направя изключение.
Но с присъствие ще присъствам задължително! Hug

# 21
  • Мнения: 487
да бееее, аз направо не очаквах чак такъв ентусиазъм!
ама ето на - сега само ще се уговоря с Дамаянти кога и как да ги вземем нещата, за да не ги влача сама до парка (че аз също не ходя още на работа, ами само отскачам от време на време)

то човек май никога не знае откъде ще изскочи заяк Simple Smile

къде ги събирате попринцип такива неща, докато се рададат? че може да успея да уговоря и някой от фирмените шофьори да ги откара...

# 22
  • Мнения: 176
 Hug ако не сме заминали на късна лятна почивка Mr. Green там сме с малката   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Нищо, че до преди седмица идеята ми да акция бе посрещната възмутително! Grinning

Весе, много си мнителна - не очаквах от теб, да знаеш!!!
Във всеки си постинг от тогава споменаваш за това как не си разбрана и как сме се възмутили.Сега аз на свой ред се възмущавам на мнителността ти пък  Crossing Arms  ooooh!  Whistling

# 24
  • Мнения: 3 248
Нищо, че до преди седмица идеята ми да акция бе посрещната възмутително! Grinning

Весе, много си мнителна - не очаквах от теб, да знаеш!!!
Във всеки си постинг от тогава споменаваш за това как не си разбрана и как сме се възмутили.Сега аз на свой ред се възмущавам на мнителността ти пък  Crossing Arms  ooooh!  Whistling

Мнителна не бих казала, много чувствителна съм и приемам нещата много навътре! Сорри! Hug
А, ако съм го написала повече от веднъж ... не е умишлено, просто понякога си мисля, че само съм си мислела да го напиша, а не съм го направила ... а всъщност съм го писала! Tired

Май спамя! ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
Аре на 2 и 3ти с 32 карата усмивка те искам и мнителността и чувствителността ги остави в къщи - чу ли  Laughing  Peace

# 26
  • Мнения: 3 248
Аре на 2 и 3ти с 32 карата усмивка те искам и мнителността и чувствителността ги остави в къщи - чу ли  Laughing  Peace


Много ясно! Mr. Green Hug

Вкъщи имам едни тетрадки, чисто нови ... малко стар модел, с дебели груби корици, голям формат!? ще свършат ли работа за някъде?! Thinking
Аз при всички положения съм ги отделила да им ги нося да си драскат и рисуват по тях, но сега се зачудвам ... например за Трън?! newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Носи бре, никога не са излишни  Hug

# 28
  • Мнения: 3 248
ДУбЛе, утре рано ще ги сложа прилежно в пликче! Peace
Също и канцеларски материали ще взема ... химикалки, моливи ... може и нещо друго?! newsm78
Последно решавам, че няма да чакам да чакам да видя какво сме събрали и след това да докупувам, ще нося на място каквото мога да взема! Peace
Уф...лепвам си бележка на компа и списъка на Дунчев да пусна ... спи ми се много, а не мога да си легна, защото непрекъснато има нови отговори на моите публикации... Tired

# 29
  • Мнения: 3 248
Ето прословутия списък от г-н Дунчев, директор на дома в Доганово!

- маратонки
- чорапи
- гуменки
- бельо за големите (според мен с това пояснение "за големите" имаше предвид сутиени ... защото бельото винаги е необходимо, за всички деца)
- тениски
- анцузи
- ранички
- учебници
- учебни пособия
- химикалки
- моливи
- чехли и/или джапанки за баня

- якета - за късната есен ще са необходими!


Да припомня, че децата в дома са около 65! Peace

Общи условия

Активация на акаунт