Отговори
# 30
  • Мнения: 1 341
- бельо за големите (според мен с това пояснение "за големите" имаше предвид сутиени ... защото бельото винаги е необходимо, за всички деца)[/color]
Знаете ли, че гледах на Георги Кирков сутиени по 2,50. Не бяха никак лоши. Аз самата си купих един лилав за един лилав потник. Мога да купя от там. Само кажете колко и какви размери и дали въобще да купувам, де newsm78. Ако искате ще го снимам и ще ви го пакажа

# 31
  • Мнения: 3 248
- бельо за големите (според мен с това пояснение "за големите" имаше предвид сутиени ... защото бельото винаги е необходимо, за всички деца)[/color]
Знаете ли, че гледах на Георги Кирков сутиени по 2,50. Не бяха никак лоши. Аз самата си купих един лилав за един лилав потник. Мога да купя от там. Само кажете колко и какви размери и дали въобще да купувам, де newsm78. Ако искате ще го снимам и ще ви го пакажа

Да мисля, че го знам, веднъж май водихме в един магазин там момичетата от Доганово, ако става дума за същия, де! Thinking
Честно да ти кажа, ще говоря с г-н Дунчев дали наистина става дума за сутиени ... ако е така, ще водим отново девойките да си избират. Не мисля, че е можем да се справим ... от номер до номер има разлика (това последното аз най-добре го знам, май Blush)!
Така, че изчакай малко ... ще го чуя тия дни и ще пиша отново, става ли?! Praynig

# 32
  • Мнения: 1 341
Няма ли да е малко трудничко да ги водиме там момичетата. Макар, че представям си за тях какво разнообразие ще е да дойдат до София и да си куупят нещо по техен вкус. Иначе сутиените са между 2.50лв и 4.00лв. с твърда чашка.

# 33
  • Мнения: 3 248
Няма ли да е малко трудничко да ги водиме там момичетата. Макар, че представям си за тях какво разнообразие ще е да дойдат до София и да си куупят нещо по техен вкус. Иначе сутиените са между 2.50лв и 4.00лв. с твърда чашка.

Както вече писах това е практика, освен това в Доганово нещата са цивилизовани. Децата са идвали многократно в София! Peace
С буса на дома ги карат ... не е трудничко, всичко е въпрос на организация и средства, виж средствата понякога са труднички! Confused

# 34
  • София
  • Мнения: 2 210
Имам потвърждение от една фирма (познати са ми), ще дарят няколко КАШОНА химикалки , моливи и бележници. Не са точно тетрадки, но би трябвало да свършат работа.
Сега се опитвам да прокарам идеята за ежемесечна помощ за памперсите.
Искам да обсъдим следното- мисля, 4е ще е добре да разпечатаме няколко снимки на децата, на които помагаме- за наши албум4ета- не за публикуване  в публичното пространство, а и момичетата от форума, които дойдат на акцията ще бъдат доста по-мотивирани като "визуализират и конкретизират" обектите на своята помощ! Някой да  има нещо против??

# 35
  • Мнения: 811
аз съм за Peace детската усмивка ще трогне много повече от приказките за детската усмивка  Hug

# 36
  • Мнения: 4 195
аз ги имам в телефона си - който е пожелал - видял ги е Peace

# 37
  • sofia
  • Мнения: 7 477
moje li niakoia ot vas da obobshti kakvo tochno i kakvi kolichestva se chaka na aktziata i da go pusne v yahoo maila.
ideiata mi e da znaem kakvo tochno shte ima za Doganovo za da znaem kakvo ostava za drugite domove.
gledam,che neshata nababvat i da ne se okaje,che vsichko shte se kachi za Doganovo Sad

Damaianti Praynig,ti si nashiat tekstopisetz-spasitel,nali  bouquet

# 38
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 238
Здравейте момичета аз не съм от София и няма да мога да дойда но съм си обещала едни пари да ги дам за дечицата -сумата не е голяма но може да се купят с нея памперси или нещо друго необходимо за децата .Много моля някой от мамите от движението да се свърже с мен на лични за да ми каже как да приведа паричките или пък да купя за тях ученически пособия и също да ги пратя както кажете. Peace

# 39
  • sofia
  • Мнения: 7 477
moje li niakoia ot vas da obobshti kakvo tochno i kakvi kolichestva se chaka na aktziata i da go pusne v yahoo maila.
ideiata mi e da znaem kakvo tochno shte ima za Doganovo za da znaem kakvo ostava za drugite domove.
gledam,che neshata nababvat i da ne se okaje,che vsichko shte se kachi za Doganovo Sad

Damaianti Praynig,ti si nashiat tekstopisetz-spasitel,nali  bouquet

Извинете,някой ще ми отговори ли Sad

# 40
  • София
  • Мнения: 6 743
Rosi, писах вече някъде, че е невъзможно да сметна какво ще се донесе.Ако всяка от нас напише с кой е говорила и знае какво се чака, може после да обобщим.
Аз знам, че няколко майки ще носят по няколко анцука и чехли или гуменки, а от Хенкел ще осигурят лепила, поне 60 раници, химикали и часовници (ръчни), евентуално несесери (но не беше сигурно)  Peace
Нека се включат и другите  Praynig

# 41
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Rosi, писах вече някъде, че е невъзможно да сметна какво ще се донесе.Ако всяка от нас напише с кой е говорила и знае какво се чака, може после да обобщим.
Аз знам, че няколко майки ще носят по няколко анцука и чехли или гуменки, а от Хенкел ще осигурят лепила, поне 60 раници, химикали и часовници (ръчни), евентуално несесери (но не беше сигурно)  Peace
Нека се включат и другите  Praynig

Имах предвид сигурните наши познати,които ще донесът определените неща като бройки.
Иначе Closeне можем да следим кой и какво Crazy............Ще стане мазало.Горе-долу видях кой какво ще донесе и ми направи впечатление,че ще има доста неща,които ще са от полза не само за Доганово.
Искам в събота и неделя да сме максимално организирани защото ще падне страшно писане и сортиране.Ако не сме наясно предварително за нашите си хора ще стане битак в парка Close

Кои са на линия със сигурност и двата дни newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 2 210
В събота 100%, за неделя съм 80/20, ако съм там ще съм с Ивчо (ама Ефи е насреща Wink) В тази връзка- ще се намери ли една тениска за мен?  Embarassed
Аз се надявам в петък да направим стегната организация, не само да ядем и пием.
По-скоро обаче ме притеснява ниската активност в темата в Клю-то...Едва ли ще е същото без Криската Rolling Eyes, дали да не им пусне на мамите една тема подсещанка в петък ве4ер?

# 43
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В събота 100%, за неделя съм 80/20, ако съм там ще съм с Ивчо (ама Ефи е насреща Wink)
Аз се надявам в петък да направим стегната организация, не само да ядем и пием.
По-скоро обаче ме притеснява ниската активност в темата в Клю-то...Едва ли ще е същото без Криската Rolling Eyes, дали да не им пусне на мамите една тема подсещанка в петък ве4ер?


Никога не ме е притеснявала ниската активност в клюто.Това е положението Rolling EyesЗа ядене и пиене сме първи,но за работа CloseФАКТ и не обръщам внимание вече Simple Smile

В събота съм на линия,в неделя ако намеря кой да гледа малкият Close

# 44
  • Мнения: 4 195
уф.............моята любима акция...........все ще го мисля как да дойда. обичам тази акция, не защото другите не са по-важни, просто тя е първото нещо с което се захванах покрай Движението, боря се за всяка мама решила да даде левче дори за памперси, иска ми се хората да разберат най-накрая, че децата не са виновни, че имат нужда от нас, от нещата които събираме за тях, от подкрепата ни - материална и нематериална.
искам да ви предупредя - ина двете акции идват около 70-80 редовни мами, тоест едни и същи, по банков път пак и двата пъти едни и същи мами помагат, на мен ми е ясно че финансиране за пампи ще трябва да търсим в най-скоро време от другаде - фирми, слагане на кутии и тн, защото това е много трудна акция - просто е ежемесечна и не е нещо, което някой да се сети че има в къщи и не му трябва а би свършило идеална работа за децата - но това не променя факта че на тези деца без памперси не им е невъзможно, но им е адски трудно - за тях - нехигиенично и дискомфортно, за персонала - отнемащо време, трудоемко и понякога неприятно.
ще направя всичко възможно да дойда, ще направя и всичко възможно да агитирам колкото се може повече мами.
а вас момичета ви обичам много - за малкото време в което сме заедно вие станахте неразделна част от моя живот Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт