Отговори
# 180
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Мариета, ужасно ми хареса какво говореше! Просто супер беше!  Heart Eyes
Еми, Криси, Иве за вас също  bouquet
Искам утре да пусна отчет на медиите - колко е събрано и къде е занесено. Ако може и снимков материал от предаването на нещата Wink. Важно е да го направим това!
За съжаление Кайо е болен и днес няма да съм на линия Sad Sad
Еми, за утре ще ти пиша на ЛС по-късно.
Това е - освен да ви кажа, че ви обичам какво друго Hug?!

# 181
  • Мнения: 4 195
явно аз съм първата прибрала се затова ето малко инфо - по подробно и по точно ще ви дадат Дамаянти Еми и другите останали след мен.
днес активността беше огромна, явно медиите са в състояние да повлияят на хората така както ми се иска да успее да м повлия и една детска усмивка, но това е друг въпрос.
за съжаление по всички медии дадоха не точна информация къде сме днес, какво точно събираме и до колко часа сме там. в един момент стана бум от чували с дрехи, а ние не бяхме подготвени да извозваме такива неща, защото бяхме с малко коли. Тук е мястото да благодаря на Майо - моето верно другарче, което ни предостави част от склада си, наруши си единствения почивен ден и прибра част от багажа, дори с обещанието още тази седмица да го извозим до Доганово. Майо едва ли четеш тук но искрено ти благодаря. Ти си най готиния човек който познавам Hug
от друга страна мисля че събрахме абсолютно всичко необходимо за първия учебен ден на децата. Поне за три дома - Трън, Доганово и Асен Златаров ще имат пълни училищни комплекти, а вярвам че ще остане и за другите домове, но Дружинната Роси ще си каже тежката дума. Роси Hug Hug.
всички хора дадоха и парички за памперси, искрено се надявам да стигнат за поне 2 месеца, за да сме спокойни че децата са със сухи дупета.
Още веднъж искам да изкажа цялата си благодарност към всички отзовали сте. Освен това винаги сте добре дошли с нас по домовете за да видите къде и как са разпределени нещата.
Искам да изкажа благодарност и към мъжете ни, защото ако те не ни подкрепяха и не ни оставяха да си вършим работата нещата щяха да с много трудни.
искам да кажа на Еми, Дамаянти, РОси, слонче Мариетка, Дуцка, Таня, Евка, Ефи и на всички други девойки че много ги обичам, че ми дават много положителна енергия, че съм сигурна че заедно ще стигнем далече и ще направим много за рибетата по домовете а дано един ден успеем и да закрием тази противна институция - ето това е моята мечта - дом и семейство за всяко едно рибе до което съм се докоснала - тогава поне за мен работата на Движението ще е пълна и завършена - моля се да дожиея този ден.
още веднъж благодаря на всички ви

# 182
  • София
  • Мнения: 478
Хайде и аз да се включа тук с писание, да ви кажа, че и аз вчера гледах репортажите за акцията по няколко телевизии и всички бяхте СУПЕР!!!  newsm51 Много хубаво, кратко и ясно обяснихте положението и целта на акцията  newsm10 !!!

Днес се реших да дойда да ви видя на живо - вие сигурно си го знаете, но искам все пак да ви кажа, че е СТРАХОТНО това, което правите за дечицата, които си нямат никого и ентусиазма, с който се раздавате!  smile3501

# 183
  • София
  • Мнения: 6 743
Искам да изкажа от името на всички от фондация "Движение на българските майки" , ГОЛЯМАТА НИ БЛАГОДАРНОСТ на тези които се включиха и ни помогнаха!!!

Ето списъка на дарителите  Hug

1.   Ани Мануилова
2.   Светла Любикова
3.   Лидия Иванова
4.   Мария Бумбарова
5.   Полина Черкезова
6.   Теофана Харалампиева
7.   Елена Милева
8.   Петя (kotarche) и Мишо Иричеви
9.   Светла Добрева
10.   Ива и Роберт Сарафови
11.   Невена Василева
12.   Виктория Великова
13.   Добрина Василева
14.   Лейла Димитрова (Li)
15.   Мария Филипова (Фукла)
16.   Ирина Сапунджиева
17.   Елиза Съботинова
18.   Цветанка Тонева
19.   Грегана Титева (fighty)
20.   Маруся Илиева
21.   Мария Йотова (Persephone)
22.   Лилия Илиева
23.   Цветелина Стоянова
24.   Силвия Цончева
25.   Райна и Генади Стоименови
26.   Николина и Николай Тантилови
27.   Надка Стойкова
28.   Марджъри-Елена Асиноби (11 г.)
29.   Виктория Радивоева (5 г.)
30.   Кръстана Банова
31.   Ния Антонис Кара (9 г.)
32.   Спаска Тенчева
33.   Александра Цончева
34.   Кристина Йоцова (11 г.)
35.   Костадин Йоцов
36.   Валентина Ангелова
37.   Славка Стойнова
38.   Златка Балабанова
39.   Параскева Костуркова
40.   Стефан и Стефанка Койнови
41.   Петър Петров
42.   Ивелина Митева
43.   Владимир Атанасов
44.   Таня Гебова
45.   Любен Цонков
46.   Христина Стефанова
47.   Мариана Гълъбова
48.   Димитър Терзиев
49.   Росица Дянкова
50.   Силвия Нешева
51.   Лена Шаренкова
52.   Ася и Моника Иванови
53.   Ванина Попова
54.   Живка Свръкова
55.   Ирина Рабчева
56.   Благовеста Цветкова
57.   Боянка Ангелова
58.   Ивелина Кацарова
59.   Корнелия Деспотова
60.   Цветанка Захариева
61.   Милена Трендафилова
62.   Даниела Загорска
63.   Биянка Бенковска
64.   Огнян Недев
65.   Таня Стоева
66.   Силвия Недкова
67.   Николета Пенчева
68.   Галина Горчилова
69.   Венцислава Иванова
70.   Вергиния Георгиева
71.   Лидия Иванова
72.   Петьо Пушкаров
73.   Светла Банова
74.   Яна Алексиева
75.   Весела Хаджиниколова
76.   Силвия Младенова
77.   Калинка Цветанова
78.   Дияна Владкова
79.   Деница Тодорова
80.   Ралица Господинова
81.   Ния Иванова
82.   Пенка Илиева
83.   Аглика Павлова
84.   Валентин Карапетров
85.   Никола Василев
86.   Томи
87.   Антония Петкова
88.   Илка и Иванка Мутафчийски
89.   Иванка Николова
90.   Римауи
91.   Диана Данева
92.   Яна Тодорова
93.   Цанка и Ирена
94.   Илияна и Пламен Георгиеви
95.   Елена Палавеева
96.   Нели Славова
97.   Минка Здравкова
98.   Йоанна Радулова
99.   Катя Пейчева
100.   Теодора Василева
101.   Юлиян Цанков
102.   Борис Енев
103.   Венета Василева
104.   Цветанка Веселинова
105.   Петър Любенов
106.   Вера Маркова
107.   Юлия Спиридонова
108.   Маргарита Василева
109.   Нели Тончева
110.   Лили Атанасова
111.   Ади Георгиева
112.   Емилия Бъчварова
113.   Елеонора Желязкова
114.   Зорница Стефчева (8 г.)
115.   Иван Мицев
116.   Ясен Янакиев
117.   Даниела Медарова
118.   Константин Георгиев
119.   Румен Анев
120.   Илиана Христова
121.   Ирина Петкова
122.   Бленика Джелепова
123.   Йордан Тодоров
124.   Ралица Вуйчева
125.   Мария Радославова
126.   Константина Панчева (6 г.)
127.   Пепи Константинов (6 г.)
128.   Султанка Бангиева
129.   Жени и Стефан Паскалеви
130.   Сем. Тантилови
131.   Хилда Кадиян
132.   Мария Павлова
133.   Светла Цанкова
134.   Албена Каликина
135.   Христина Гевренова
136.   Стефка Додова
137.   Стефани Стефанова
138.   София Вичева
139.   Зорка Страхилова
140.   Величка Райчева
141.   Лилия Найденова
142.   Людмила Казанджиева
143.   Светла Стефанова
144.   Йорданка Радулова
145.   Йовка Мирчева
146.   Радомира Методиева
147.   Иво Панталеев
148.   Лили
149.   Галина Новакова
150.   Ивета Стоименова
151.   Станислава Евгениева
152.   Борис Бойчев
153.   Сийка Николова
154.   Митко Петрунов (6 г.)
155.   Василка Ангелова („Найа България”)
156.   Галя Гаргавелова („Найа България”)
157.   Жана Караиванова („Найа България”)
158.   Димитър Гонгалов („Найа България”)
159.   Валя Димитрова („Найа България”)
160.   Мирела Михайлова (10 г.)
161.   Мирослава Върбанова
162.   Анка Илиева
163.   Сийка Филипова
164.   Владислава Паскова
165.   Десислава Григорова
166.   Мария Тодорова
167.   Диана Сърмабожова
168.   Таня Павлова
169.   Гергана Станчева
170.   Дина Захариева

  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 184
  • София
  • Мнения: 6 743
НАЙ-ВАЖНОТО
СУМАТА КОЯТО СЕ СЪБРА САМО В СЪБОТА И НЕДЕЛЯ Е 1743 лева


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 185
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Браво момичета - браво!!! 


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 186
  • Мнения: 4 195
въхххххххххххх, много бееееееееееееее Crazy Crazy Crazy newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
боже колко хора са се включилииииииии Crazy

# 187
  • София
  • Мнения: 2 210
Криска това са имената на всички донесли по нещо. Не само на тези дали парички. И тази сума е общата- от нея има за пампи, за материалите и известна сума, която хората пожелаха за лекарства, ремонти и извънредни разходи.

# 188
  • Мнения: 487
 newsm74
Мисля, че все по-успешно ще върви, когато знаят много хора, защото "от уста на уста" е почти = на БТВ новините Simple Smile

# 189
  • София
  • Мнения: 39 876
Дайте малко снимки ве девойки, поне 2-3 Simple Smile

# 190
  • София
  • Мнения: 6 743
Айде стига рИвахте. Ето  малко снимки и предварително се извинявам, че не успях да направя снимки както аз си знам  Embarassed

Искам да ви пусна да си дръпнете и заснетите кадри от новините на БТВ, Канал 1 и МСат и част от този на НОВАТВ

БТВ
Канал 1
МСат
Нова

# 191
  • София
  • Мнения: 2 210
Сега след като и тази акция мина и то супер успешно искам и на всички вас мноооооооооооого да благодаря!!! На Крсиката-защото идеята и за тези акции според мен е най-успешната инициатива (поне за която аз знам и участвам), на Роси, Мариетка, Ева, Танчето,Ефи, Дуцката за ентусиазма и всеотдайността и мнооого на Дамаянти, която сама инициира и прекрасно реализира после акцията ВСИЧКИ НА УЧИЛИЩЕ и изнесе двойната акция единствена от нас и двата дни през цялото време въпреки всички обстоятелства (а такива не е като да нямаше Rolling Eyes). Момичета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!!!! Единственото, за което ме е яд, е че не ви познавам по-отдавна  bouquet  bouquet  bouquet
п.с.малко като на Оскарите стана, ама съм доста развълнувана от тези два дни и ми се иска да ви прегърна всиииииичкитееее!

# 192
  • Мнения: 4 195
аз няма да ви изреждам, а и каквото има съм ви казала, но - МНОГО ВИ ОБИЧАМ,СТРАШЕН ЕКИП СМЕ,надявам се да се увеличава този екип, всяка от нас поне за мен е НЕЗАМЕНИМА най вече заради ентусиазма и желанието си, заради факта че всичко правим със сърцата си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 193
  • София
  • Мнения: 2 623
Момичета аз също ще кажа - ГОРДЕЯ СЕ, ЧЕ ВИ ПОЗНАВАМ И ЧЕ ВИ ИМА    bouquet  bouquet  bouquet
Съжалявам само, че съдбата ми изигра лоша шега и Бобо се разболя точно преди акцията и не можах да се включа пълноценно, но и за малкото време през което бях с вас 2-та дни се заредих с толкова много положителни емоции, че ще ми стигнат за дълго време  Hug
Ето моя малък принос :

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=59909

# 194
  • sofia
  • Мнения: 7 477
pak mi se skapa kredora Close

Samo da vi kaja,che utre shte znam kakvo tochno san kachila v kolata ,shte razpredeliam neshtata pri men i do kraia na sedmitzata vsichko shte bade razneseno.Spored men hste mojem da pokriem 3-4 doma ;-)Ima bagaj i v Evcheto i Marietka =
Ta,Krische,shte znaem vsichko do petuk,po-rano niama da stane.

Iskam samo da vi se izvinia ako dnes na momenti sam si izpusnala nervite,no mai taka beshe povecheto ot nas.Sajaliavam momicheta,doide mi povechte naprejenieto Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Liagam si Tired

Общи условия

Активация на акаунт