Отговори
# 195
  • Мнения: 2 249
споко Роси Hugти поне не си набила никой-аз бях на косъм да набия поредната бабка която дойде да се кара на доста висок тон ,че сме излъгали че сме на главния вход и обикаляла цял ден #Cussing out
напрежението беше огромно,слънцето силно-така че е простено на всички Hug-много хубави снимки  bouquet

# 196
  • Мнения: 221
Момичета страхотни сте!
  bouquet
Аз не успях да дойда, но много се радвам за това, което сте направили.
Искам да питам: Ако има нещо, което да липсва за първия учебен ден на децата казвайте насреща съм. За багажа: Роси ако искаш мога да говоря с мой познат с комби и да помагаме при ранасянето, но трябва 2-3 дни предварително.  Във вторник само до Перник ли ще ходите или и до Трън? И към колко ще се приберете?

# 197
  • Мнения: 2 359
  Аз ви целувам и ви прегръщам, останалото е ясно, няма какво да се обясняваме либовно  bouquet щот хич не ме бива.
  Най-важното е, че толкова много дечица ще имат пособия и ще отидат с желание на училище Heart Eyes

# 198
  • Мнения: 117
  bouquet  bouquet  bouquetБРАВО, МОМИЧЕТА!!!ВИЕ СТЕ ГЕРОИ!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 4 195
  Аз ви целувам и ви прегръщам, останалото е ясно, няма какво да се обясняваме либовно  bouquet щот хич не ме бива.
  Най-важното е, че толкова много дечица ще имат пособия и ще отидат с желание на училище Heart Eyes
и дупалянките ще са сухи бая време Grinning
относно бабите - и мен ме беше яд, но все пак хората искаха да помогнат, ако днес ги върнем, утре няма да откликнат - тоест мисля си че ние трябваше да си поемем отговорността за всичкия багаж и да не връщаме никой, независимо какво е донесъл - ето намерихме и склад и превоз, и аз бях бясна но хората не са виновни, а всички знаем колко е трудно да обясниш нещо на някое бабче. та това ми е мисълта - те поне откликнаха. Така че - починете си, наспете се, който може да си направи по още едно бебе тази нощ - аз немога - мъжлето работи и се стягайте за пътищата вечни на България Hug
verty аз съм до Перник и Радомир, ако остане време и трън, Роси е до Перник и зТрън за сега

# 200
  • Мнения: 811
Радвам се,че Ви намерих!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 201
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Радвам се,че Ви намерих!!!  bouquet  bouquet  bouquet

  bouquet

предлагам в петък среща Hug и дотогава ще знаем почти всичка свършено тая седмица :hug

ще извадим и имената и телефоните на хората дето сме върнали и ще вземем нещата Hug

# 202
  • Мнения: 2 249
Радвам се,че Ви намерих!!!  bouquet  bouquet  bouquet

  bouquet

предлагам в петък среща Hug и дотогава ще знаем почти всичка свършено тая седмица :hug

ще извадим и имената и телефоните на хората дето сме върнали и ще вземем нещата Hug
ако предлагаш срещата да е дневна-каня ви у нас Hug
тъкмо ще имам повод да изчистя Mr. Green

# 203
  • Мнения: 473
Момичета вие сте невероятни!!!
Много съжалявам че този път бях не особено активна, но...... обстоятелствата за съжаление са такива.

Лично се заемам - както казах и на Дамаянти, да напечатам тениски с логото за следващата акция за всяка една от нас, както и голям трансперант.

Казвайте ако имате нужда от помощ относно разпределяне на багажа и т.н.
За съжаление съм на работа през деня до 17,30, но след това може да разчитате на мен.
 
Роси, аз също исках да се запозная с теб, но... следващия път  bouquet

# 204
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета вие сте невероятни!!!
Много съжалявам че този път бях не особено активна, но...... обстоятелствата за съжаление са такива.

Лично се заемам - както казах и на Дамаянти, да напечатам тениски с логото за следващата акция за всяка една от нас, както и голям трансперант.

Казвайте ако имате нужда от помощ относно разпределяне на багажа и т.н.
За съжаление съм на работа през деня до 17,30, но след това може да разчитате на мен.
 
Роси, аз също исках да се запозная с теб, но... следващия път  bouquet

много ще сме благодарни за тениските Hug

скоро ще се пресрещнем Twisted Evilнякъде  bouquet

# 205
  • София
  • Мнения: 478
Хайде имайте предвид и мен, моля, много искам някой път да дойда с вас до някой от домовете. През седмицата съм на работа от 9 до 18 ч, но след това или в почивните дни или петък следобед съм общо взето на линия.

Надявам се да мога да съм от полза, макар че опит нямам - само ентусиазъм. И аз мога да помагам за багажа. Та казвайте може ли да се присъединя към екипа под някаква форма... ако ме искате, де   Wink

# 206
  • София
  • Мнения: 6 743
Всички са добре дошли в екипа  Hug Патита  Hug

Искам пубилчно да се извиня на всички които засегнах по някакъв начин двата дни, но и моето напрежение ескалира паралелно със слънцето  Embarassed .Малкият ми беше болен, а аз в събота бях целия ден с температура (Ефи, за това не се съблякох  Blush).
Извинявам се на Еми конкретно, че като, че ли нея най-засегнах.  Blush Еми   bouquet  Peace
А сега може да ме линчувате вече  Embarassed
Багажникът ми е пълен, в купето също има малко багаж.Криси, няма ли как да ти ги докарам?Или да дойдете да ги вземете  newsm78 Даже не знам какво точно има.Накрая стана голяма суматоха, защото хората не спираха да идват и даже има според мен неописани неща  Tired
При мен е списъка и има много телефони които трябва да съхраним и да се обадим на хората следващият път.Една баба предложи да плете на децата, а пък една друга дама по-късно намина и каза, че в къщи има много прежда която иска да даде  Grinning , така, че ще ги свържа двете  Hug
Един господин изрично помоли да се заеме с рекламните ни материали - има рекламна агенция.Остави при мен визитка и каза да му се обадим скоро  Peace
Има момичета които оставиха телефони с желание да идват с нас в домовете.
Имаше и такива които питаха къде да се запишат при нас и как да си платят членския внос  Laughing
Искам и аз да ви кажа, че се гордея с всички вас и ИЗВИНЯВАЙТЕ още веднъж  Praynig

# 207
  • Мнения: 2 359
  И сухи дупета много ясно newsm10

# 208
 Браво момичета - страхотни мацки сте всички.  bouquet
Възхищавам ви се! Радвам се за всичко събрано. Ако имате нужда от транспорт до Трън - в неделя (евентуално) ще пътувам.
Целувки за всички вас! Heart Eyes

# 209
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 
При мен е списъка и има много телефони които трябва да съхраним и да се обадим на хората следващият път.Една баба предложи да плете на децата, а пък една друга дама по-късно намина и каза, че в къщи има много прежда която иска да даде  Grinning , така, че ще ги свържа двете  Hug
Един господин изрично помоли да се заеме с рекламните ни материали - има рекламна агенция.Остави при мен визитка и каза да му се обадим скоро  Peace
Има момичета които оставиха телефони с желание да идват с нас в домовете.
Имаше и такива които питаха къде да се запишат при нас и как да си платят членския внос  Laughing
Искам и аз да ви кажа, че се гордея с всички вас и ИЗВИНЯВАЙТЕ още веднъж  Praynig
[/quote]

Точно по тези причини трябва да се видим и решим как ще се организираме.И аз имам много инфо ,имам много важни неща да обсъдим,които не са свързани с акцията.
Много моля повечето да се постараят да дойдат Praynig

Общи условия

Активация на акаунт