Да спестим едно кафе - да е сухо едно дупе!-ЧАКАМ ВИ НА 2 и 3.09. в ЮЖЕН ПАРК!

  • 7 260
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
и в Трън имат комп, а аз съм им приготвила още един, но по натам за 15 септмеври мислех да им е подарък Wink

# 16
  • Мнения: 137
И ние сме там.Ще помогна с каквото мога Peace

Дамаянти  с теб сме Peace

Много се радвам за Вики на Криси,че се е оправил вече.

Хайде до скоро на 2 и 3.09 в Южния парк.

# 17
  • Мнения: 157
Момичета искам да попитам,какво по точно е нужно на децата от"Асен Златаров"?

# 18
  • Мнения: 3 271
На 3-ти сме на сватба от 11, ще опитаме на 2-ри или на 3-ти в 10 точно.
Имам известно количество памперси, които отдавна не успявам да дам на Роси или някой друг.

# 19
  • Мнения: 190
Здравейте,
ще донесем учебни помагала. Искам да попитам дали на тази среща е удобно да донесем и памперси или тя е за събиране на помагала за училище?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте,
ще донесем учебни помагала. Искам да попитам дали на тази среща е удобно да донесем и памперси или тя е за събиране на помагала за училище?

Основно е за пампи- в смисъл, 4е това си е традиционната акция, но тъй като съвпада с началото на учебната година решихме да е 2 в1  Laughing, Така, 4е добре дошла с памперсите  Laughing

# 21
  • Мнения: 10 618
Имам някъде в мазето неизползвани тетрадки отпреди 15 години - онези мръсно белите с надпис "тетрадка" отпред. Дали ще се от полза?

# 22
  • Мнения: 2 249
Имам някъде в мазето неизползвани тетрадки отпреди 15 години - онези мръсно белите с надпис "тетрадка" отпред. Дали ще се от полза?
там където нямат никакви -всичко е от полза-заповядай на акцията и мерси  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 493
Ако имам детегледач, а единия ден със сигурност ще имам - и аз съм на линия!

Може ли да се кандидатирам за детегледачка на Ивчо за втория ден, но в парка ?

# 24
  • Мнения: 157
Понеже на мен никой не ми отговори на въпроса,ще попитам пак!!Та,много ми е любопитно,какво по-точно им е нужно на децата от "Асен Златаров"????

# 25
  • Мнения: 1 493
Учебни помагала, анцузи, маратонки, обувки , всичко за учебната година.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 210
Ако имам детегледач, а единия ден със сигурност ще имам - и аз съм на линия!

Може ли да се кандидатирам за детегледачка на Ивчо за втория ден, но в парка ?

Естествено!!!! Ама ще трябва да се правиш или на динозавър или на Тарзан и Зугорът (ха ха само просветени трябва да знаят какво е това последното Mr. Green Mr. Green).  Hug

# 27
  • Мнения: 1 493
Ако времето е хубаво, няма да имаме проблем ! Аз съм в отпуск до понеделник и ще му се посветя с удоволствие !

# 28
  • София
  • Мнения: 6 743
Понеже на мен никой не ми отговори на въпроса,ще попитам пак!!Та,много ми е любопитно,какво по-точно им е нужно на децата от "Асен Златаров"????
A мога ли аз да те попитам, защот ти е толкова любопитно  newsm78 Като, че ли имаш нещо да ни кажеш  Thinking
Необходими са много неща, но най-вече гуменки и джапанки, но също така лекарства (широкоспектърни антибиотици, сиропи за кашлица, антигрипни, витамини и пр. най-използвани препарати, както и превързочни материали), ученически пособия (комплекти учебници за от 5 клас нагоре, тетрадки, химикалки, но преди всичко, ранички), и бельо - долно и чорапки  Peace

# 29
И аз ще се присъединя с удоволствие. Нашият тати е голям ентусиаст и предполагам ще сме цялото семейство. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт