Как си избивате комплексите?

  • 4 424
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Май се опитвам със самоирония. Не винаги ми се получава...

# 16
  • Мнения: 6 155
Не ги избивам  Stop

# 17
  • Мнения: 7 186
Забележки към себе си имам, но не бих ги нарекла комплекси. Нямам нужда да ги избивам. Гледам да си прекарвам времето по- приятно. Simple Smile

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
"Как си избивате комплексите?" - не знам.
Може би, ако няко ми ги каже и аз, ако се съглася, че това са комлекси и след това ще мога да кажа как ги избивам и дали го правя. Аз се разбрах, вие разбрахте ли нещо. Mr. Green

# 19
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ами да ви кажа под секрет аз имам комплекси основно за килограмите. Май не си ги избивам никак а се затварям в себе си и избягвам контакти с хора. Не натоварвам никого с нищо, но се изолирам. Именно за това пуснах темата а не просто така от скука. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 254
на гърба на друг smile3560

Последна редакция: сб, 19 авг 2006, 13:55 от tinahris

# 21
  • Мнения: 1 370
Винаги нося дълги панталони Wink

# 22
  • Мнения: 1 052
Изправям ги до стената и после .... автоматичен огън  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire, докато не умрат гадовете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 949
Винаги нося дълги панталони Wink
Май се опитвам със самоирония. Не винаги ми се получава...
И нося дълги блузи.
А основният ми комплекс е кг ми!

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Избивам си комплексите като се завра в хладилника!Да знаете, че помага и при депресия Mr. Green!Но не се препоръчва да се използва често!!!! Naughty

# 25
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Изправям ги до стената и после .... автоматичен огън  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire, докато не умрат гадовете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да ти пратя и мойте?

# 26
  • Мнения: 25 620
Що пък да ги избивам, нека си живеят, бе, нали са си мои!  Mr. Green

Сега сериозно. Което мога - опитвам се да променя. Което не мога (или ме мързи  Embarassed) - ами примирявам се с него. За сметка на това какви други хубави качества имам, ехееееей!  Flutter

# 27
  • Мнения: 8 505
Приела съм си недостатъците и не ги смятам за комплекси.

# 28
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Приела съм си недостатъците и не ги смятам за комплекси.


Добре е човек да се помирява със себе си, но не всеки го умее за жалост.

# 29
  • Мнения: 18
 Whistling Kомплекси ли? Кой, аз?  Laughing
Ами тези, които осъзнавам май не са чак толкова много - и са най вече свързани с външността ми. Много лесно ги избивам чрез критика, но лошото на критиката е, че даже и да вгорчи причинителя на комплексите - на мен не ми става по-хубаво.  Rolling Eyes
Другият, малко по-труден вариант е да избягвам нещата  Stop, които биха ме комплексирали. Ама това си е досадно ограничение ... Може би най-трудния вариант е да похваля нещото или човекът, който ме комплексира. Примерно като видя някоя мадама по улицата, която ми се струва много готина, най-лесно е да и търся/и намеря/ кусура в облеклото. Малко по-трудно е да се правя, че не съм я видяла. Най е трудно да си кажа: ехааа каква хубава мадама, гаджето и е късметлия.  Но и това се случва  Laughing, те комплексите са това да се избиват.

Общи условия

Активация на акаунт