Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 65

  • 12 345
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 312
Благодаря за темата!

Aлмаджи, ако не правят тестове  значи не правят и спермограми 😜
То важното е да внесат съмнение в резултата на първата Kissing Heart

# 31
  • Мнения: 726
А може пък тази част от промото със Зорница и Марио да е в началото на епизода, на фона на някакъв монолог, да ги видим как се гледат и после разминават.

# 32
  • Мнения: 12 406
Дрийми, така като гледам, ако докараме до 3 минути, ще сме късметлии Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 9 558
Да си стиснем ръцете на малко под 2 минути.

# 34
  • Мнения: 12 406
Да си стиснем ръцете на малко под 2 минути.
Ааа сега рязко дръпнахме, ще ги направим 2 Joy

# 35
  • Мнения: 12 406
Сега кво, съветът на Поли беше да си го каже, за да й олекне ли? Демек трябва да направи подробен разказ на Марио? Grinning

# 36
  • Мнения: 489
Тя Поли нали е експерт по коректните връзки, тръгнала акъл да раздава!

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 21:06 от dimchetod

# 37
  • Мнения: 12 406
Добре ее, 549тото нещо, което не познах в сериала Joy

Но поне правилно предположихме, че ще стане нещо със Зорница. Да видим това ще доведе ли до нещо.

# 38
  • Мнения: 9 622
Моски, аз пък напоследък съм страшно добра в познаването - бях заложила повече на няма да се съгласи Grinning

Сигурно ще прокърви. Щом са в тоалетната.

# 39
  • Мнения: 12 406
Е ако и това не размекне таткото, значи няма шанс Joy
Но подозирам, че ще го размекне, а следващата седмица ще е сред помагащите за корона вируса.

# 40
  • София
  • Мнения: 9 558
Аха, ще доведе - пак ще изтерясаме. Поне ще са само 3 дни.

# 41
  • Мнения: 3 269
Добре ее, 549тото нещо, което не познах в сериала Joy

Но поне правилно предположихме, че ще стане нещо със Зорница. Да видим това ще доведе ли до нещо.
Моски, аз от всички предположения познах 0. Така че и аз съм в отбора 😂.

Марио обаче е готов пропукан. Чак ми стана жал. Утре ще тича, а другата седмица ще е забравил и тест и ХХ и корона.

А Зорница много ме подразни. Мъжете са й виновни. И после “ние отровихме” момента. Е, Марио какво направи та го отрови??

# 42
  • Мнения: 12 406
Абе Дрийми, айде да не е страничен наблюдател. Някаква си там е казала че Зорница му изневерява. Добрее, шок, ужас, бяс, сръдня, мразя те, аз не съм бащата, искам тест, всичко се приема и е очаквано и разбираемо. Но след това си сядаш на задника, мислиш малко и говориш, говориш, говориш, чуваш я тая жена, даваш й шанс да ти обясни, за бога, това ти е любовта на живота, не можеш просто да я изхвърлиш от живота си. И, все пак, сто процента ли си сигурен, че ти си прав и ще зарежеш невярна жена и чуждо дете или няма да са твоята жена и твоето дете?

А, Дрийми, чакай, че забравих. Ти в кое виждаш пропукване, че мен ми се видя втвърдяване Joy
Виж Зорница ще се разпадне всеки момент.

# 43
  • Мнения: 489
След тази вечер ми е още по-мъчно... и за двамата...

# 44
  • Мнения: 3 269
Е, Моски той накрая това ще направи. Захариев го каза - ще се смири.

Просто се дразня в началото на сезона за какви никакви неща му крещеше Зорница, а сега той е виновен.
Но, приемам че това е нейния начин да...не знам какво да прави, да се бори със стреса. Същественото е че и на нея й важна любовта им. В заключение и двамата искат едно и също.
Така че Дзен 😎.

Общи условия

Активация на акаунт