Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 65

  • 12 317
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 364
Зорница е права, че ако сега направи тест това винаги ще стои между тях. Mарио трябва да застане до нея, а след време, за да не остава някъде дълбоко в душата му зрънце съмнение или дори убеденост, че не е той биологичния баща, тогава сама да предложи да го направят. Даже и той вече да няма желание (което вероятно ще е така).

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 21:22 от Zlаti

# 46
  • Мнения: 12 391
В началото на сезона си се дърляха като една обикновена двойка, в която единия е нещо изнервен от работата 😂

Да, Злати, за това и аз съм съгласна. В любовта не е така, не се прави с надлежно доказателства. Дори и за случката с Хъхъ, Марио е длъжен да отиде при нея и да й каже - разкажи ми всичко. Фактът, че той дори за секунда не й повярва мен много ме тормози. Трябва да го направи за бебето, иначе няма смисъл.
Обаче Зорница ме кефи, Марио никаква не я иска, ама тя хич и не се е отказала от идеята, че ще са заедно Grinning

# 47
  • Мнения: 1 738
Истина е, че бебето трябваше да е най-щастливият им момент, но и двамата се докараха до тази ужасна ситуация.
И двамата дърпат към себе си.

Подразни ме Зорница, че всички мъже са еднакви и пак чакала принца?!?!?!?!?!
Видя се, че Зорница е сама и никой не й вярва.
Но за нея това е пътят към Марио, не го пуска и си го иска.

Да видим на Марио - то е ясно за всичко, но все пак Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 21:27 от Daniela Gospodinova 601697

# 48
  • Мнения: 3 269
Това за принца, който няма да дойде си беше гадничко. Ако направим паралелни разсъждения за Зорница в ролята на принцесата ще стане страшно. Още едно нещо, което отива в категорията забравени.

Мен от цялата развръзка днес, ме зарадваха две неща. Сцената от промото - когато само се гледаха. Беше толкова показателно как търсят път един към друг. И второто - въпреки всичко и двамата вярват, че имат бъдеще отвъд това. А щом го вярват, ще си го имат 😊.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 282
След тази вечер ми е още по-мъчно... и за двамата...
Ама в каква ситуация попаднаха - ако направят теста, това ще е край на връзката, ако не го направят, в Марио винаги ще остане едно малко червейче, което ще го мъчи...
Не знам какво трябва да стане, за да възвърнат любовта си. Cry

# 50
  • София
  • Мнения: 9 557
Пиша и на двамата черни точки 😂
Марио е вкаменил сърцето си и нито чува, нито мисли. Отказва да види по далеч от собствената си мъка и обида. Лош, та лош, кисел като сярна киселина.
Зорница, извинете, но е същата - тя, тя... не и идва на ума, че нещата отсрани изглеждат различно, че има основание за съмнение и е възможно Марио да не може просто да загърби наученото.
Нито един от дваматане дава шанс на другия - запънали са се всеки в своята самота и правота.

Това за принца беше малоумно. Зорница така и не го дочака тоя бял принц, все си мечтае за него, докато животът и се съсипва.

# 51
  • Мнения: 6 159
.....Не знам какво трябва да стане, за да възвърнат любовта си. Cry 

Просто тя трябва да се разболее от нещо  гадно , за да им се наместят  чакрите .Тогава  черният принц ще престане да киселее и ще скочи на автопилот да я спасява .

# 52
  • Мнения: 489
Точно затова ми е мъчно и за двамата....Запънали са се всеки на своята страна и изобщо не стои въпроса има ли любов между тях, защото е очевадно, че има Simple Smile  Само дето я използват като един вид разменна монета...Поне на мен така ми прозвучаха думите им "Ако направя този тест, това ще отрови любовта ни завинаги." и " Аз пък мисля, че ако не го направиш, ще заличиш всичко, което има между нас."

# 53
  • София
  • Мнения: 2 282
Тя трябваше да отговори: “ Не всичко - остава детето”

# 54
  • Мнения: 726
А какво според вас се случва със Зорница в следващия епизод?
Аз ще дам предположение с надеждата да не позная, за пореден път. Зорница ще прокърви и ще загуби бебето. Често се случва, когато мъжът е с нарушена морфология организмът на жената сам да изхвърли плода. Тялото се опитва да го “изчисти”. Гинекологът прави кюретаж и също взима материал за генетични изследвания. Тогава ще се разбере, че бебето е било на Марио. Обаче при този сюжет има две опции в последствие, евентуално за следващия сезон - да останат заедно (което аз не мога да си го представя) и да правят ICSI или да се разделят и Зорница да срещне принцът на белия кон. Пиша го с голяма мъка това и искрено се надявам да не е тяхната съдба... Sad

# 55
  • Мнения: 1 738
Роси, изобщо не виждам такъв сценарий.

Както бебето ги раздели, така и бебето ще ги събере.

Ако Зорница изгуби бебето, това ще е мега-малоумно, а и едва ли ще го преживее отново.

# 56
  • Мнения: 12 391
Замислих се нещо, което искам да споделя.
Преди това дисклеймър, много държа да уточня, че не обвинявам никого от двамата, не търся кой е по-виновен, смятам, че всеки има принос, всеки греши и всеки много обича другия. Grinning

Така, първо що се връзвате на глупости, казани от яд. Марио не е принца колкото той я мрази Grinning

Роси, Зорница ще прокърви колкото Марио да се тупне по тиквата, бебето ще оцелее. Simple Smile Ако Зорница загуби бебето или ще си пререже вените, или ще замине да лекува децата в Камбоджа.

Та, моята мисъл, дошла от - това медицинско чудо, дето ми го пробутват.
Марио сам нарича себе си циник. Аз го наричам суров. Животът му е бил такава борба, толкова му е взел, толкова го е мачкал, че Марио не може и не може д а повярва че е възможно да бъде щастлив. Дори и да нямаше нищо случило се с Хъхъ, Марио пак трудно щеше да повярва, че детето е негово. Не на него тия. 2% шанс и съдбата се усмихва баш на него? Да, да... Само че тогава щеше да се колебае или тайно, или по-внимателно. ХЪХЪ му дойде дюшеш. Не че го е искал, но то е идеалното парченце. Много ясно, че няма как да е негово детето, откъде на къде ще му се случи това чудо. Ей я Зорница е хойкала. И понеже той трудно може д а повярва че може да е истина, той прегърна чутото от Поли веднага. Как не се усъмни, как не попита, как не си помисли, че Поли може да не е видяла правилно. Ние знаем какво стана но Поли не. Видяла ли е секса? А ако той я е натиснал и тя го е отблъснала? А ако Поли си измисля, защото отмъщава на Зорница? Защо Марио така сляпо й се довери? Според мен просто защото това е отговора, който търси. Тоест, ако Марио приема, че понякога чудеса стават и понякога може и на него да се случи, може би ще почне да гледа другояче на ситуацията.

# 57
  • Мнения: 9 615
Тя ако загуби бебето, нищо чудно да отиде на оная скала, откъдето се метна от нея Ина Joy
Ама са ми много забавни как пред другите държат фронта и дърпат към себе си, ама един пред друг - не особено

# 58
  • София
  • Мнения: 9 557
Моски, чета те два пъти, но не схващам. Смяташ че Марио едно коп*ле, което мазохистично се наслаждава да това да наранява жената, която обича, над която е треперил, за която е правил безкрай компромиси?

# 59
  • Мнения: 6 159
.......Аз ще дам предположение с надеждата да не позная, за пореден път. Зорница ще прокърви и ще загуби бебето. Често се случва, когато мъжът е с нарушена морфология организмът на жената сам да изхвърли плода. Тялото се опитва да го “изчисти”. ....

На Марио "материалът" не е генетично увреден . Просто са му  лениви "плувците" .

Общи условия

Активация на акаунт