Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 65

  • 12 330
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 619
А може тогава да му каже какво е решила за условието му - дали ще направи теста или не.

Мерси за темата!

# 16
  • Мнения: 3 269
Аз пак се връщам на изначалната си теза - тест ще има. Направих прост Гугъл сърч и се оказа, че амниоцентезата далеч не е единствения метод за определяне на бащинство по време на бременността. Генетичните изследвания са напреднали много.
Вече има тест, който се прави с кръв от майката и предполагаемия баща. Някак си отделят в кръвта на майката  нейното ДНК и сравянват остатъка с бащата. Така междудругото тестват и за генетични мутации.
И познайте,  тестът може да се направи още в 10-та седмица без никаква опасност за бебето. Ако Христина се е поинтересувала за методите за тестване - като нищо ще имаме резултат много скоро.

# 17
  • варна
  • Мнения: 355
Гледам промото и виждам копнеж в очите им. Дали не е защото само ми се иска да е така?
Дрийми, това е интересно. Сто процента Апостолова е проучила възможностите. Значи няма да чакаме дълго. Ама аз мисля, те ще се разберат преди да излезе резултатът от  теста. Така е редно! 😀 Пък резултатът ще бъде само черешката на тяхната любовна торта. Боже, какво ми стана,какви метафори!😀

# 18
  • София
  • Мнения: 9 558
Аз вече мисля, че няма да стигнат до тест. Ще се разберат Зорница да направи, но нещо ще се случи и няма да стигнат до него. Нямам представа как и защо, но така мисля.

# 19
  • Мнения: 3 269
Аз вече съм на мнение, че няма да има никакво велико събитие, което да обърне нещата. Ще бъде много прозаично. Бебето ще ги събере. Но не в смисъла - аз не искам да съм с теб, но ще го направя заради детето. Не.
Надграждам над тезата за теста. Резултатът ще отрезви Марио. Ще го накара да преосмисли приоритетите си. Дали заради една грешка на Зорница си струва да се отказват от щастието си и да осакатят три живота.
Бебето събуди адския гняв и пак то може да го потуши.

Сега остава да позная, хахаха.

# 20
  • варна
  • Мнения: 355
Той Марио какво се е затръшкал дали е бащата! 😀Нали си казаха (вероятно в момента, в който са го направили), че не искат дете един от друг!

# 21
  • Мнения: 12 401
Щом има безопасен начин за тестване на бащинство и ако, както каза Дрийми, Христина си е написала домашното, все повече клоня, че Зорница ще се съгласи. И то не защото иска да докаже на Марио, да излезе невинна, да го задържи и т.н. А защото ще иска да успокои болката му.

# 22
  • Мнения: 1 742
За мен сцената от промото ще е в началото още преди прегледа. Зорница може да му каже, че отива на преглед и дали иска да я придружи. Той естествено ще откаже, но на асансьора ще се спре  - желанието му да е с нея е толкова силно.....
После ще е Захариев, ще я вбеси.....
И накрая очаквам разговор с Марио и където ще му каже, че е съгласна да направят теста, но ИЗНЕНАДА - Марио вече не иска ☺☺☺.

# 23
  • Мнения: 6 159
Благодаря за темата !
Един поздрав от Диде   

# 24
  • София
  • Мнения: 2 301
Бързият тест - добре, но има едно НО. Прави се в лаборатория / не знам дали имат в св. Aнастасия/, а сега в ИП май не де правят. Нашата фирма беше на профилактични прегледи в края на февруари - днес дойдоха резултатите - COVID 19 Joy
А не може ли да се обадят на Марио, че са разбрали, че пробите са компрометирани / токът спирал или нещо от сорта и трябва да си направи нова спермограма Stuck Out Tongue Winking Eye

# 25
  • Мнения: 2 364
Благодаря за темата!

Aлмаджи, ако не правят тестове  значи не правят и спермограми 😜

# 26
  • Мнения: 12 401
Аз стигнах до извода, че вече съм сигурна, че Зорница ще се съгласи за теста Grinning
Просто защото тя познава Марио и знае че дори и да я зареже, няма да остави детето, а тя не би го лишила от баща.

# 27
  • Мнения: 3 269
Споко, работят си лабораториите.
Аз епизода го виждам така - Зорница първо отказва теста. После отива при Захариев, той я убива с коментари на тема, това бебе абсурд да е на Марио, предвид диагнозата му. Зорница размисля, засича Марио пред асансьора и му казва че е променила решението си.

Общо 5 мин екранно време макс Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 9 558
Пропускаш разговор с Поли 😂.6 минути екранно време

# 29
  • Мнения: 1 742
Аз очаквам повече екранно време.
Вчера беше Марио, днес е Зорница.

Общи условия

Активация на акаунт