цвят на очите

  • 1 368
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 950
На 7-8 месеца вече добиха постоянният си цвят.
/Почти всички бебета, като се родят са със сини очи - поне аз така зная/

# 16
  • Мнения: 3 537
Моята племенница до пубертета беше с черни очи.В  градината и казваха Мимето с маслинките . LaughingСега са светло кафеви.
Голямата ми дъщеря към третата си година  вместо сини очи,вече имаше пъстри.За месец синьото се смеси с кафяво. ConfusedПък така се надявахме да си останат сини. Rolling Eyes
Малката е с тъмно  кафеви в момента,но имам чувството,че посветляват и се вижда и зеленичко вътре.Май ще станат пъстри,както на баща и.
Майка все се бъзика,че взела рус мъж със сини очи,ама нито аз,нито сестра ми сме се метнали на него,за нейно съжаление. Joy

# 17
  • Мнения: 8 917
на каква възраст стана ясно какви ще са очите на вашите бебоци ние за сега сме със сини но се съмнявам дали ще останаттакива но все пак таткото е е със сини 
При нас аз съм с пъстри, таткото - с кафяви, а Гери - със сини Peace Сега е на 1.9 и не мисля, че ще се променят Peace

# 18
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
До 10 мес. Петя беше със сини очи като небето! Сега , вече две годишна , е със зеленикаво-синьо-кафяви и все още незнам какви ще им бъде цвета. Аз до три годишна възраст съм била със сини очи. Таткото е с пъстри по-вече биещи на кафеви , от негова страна , майка му и сестра му със сини! Така , че има време да разбереш !

# 19
  • Мнения: 60
До 3-тата си година синът ми имаше сини очи. Руси къдрици сини очи ... ангелче  Laughing Сега остана само русият цвят на косата, но не се знае докога. Очите му станаха пъстри, синьото се смеси с кафяво.
Но пак си е на мама ангелчето  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 600
Дъщеря ми беше със сиво сини очи като се роди. Сега са по-скоро пъстри, макар че пак сивото преобладава. Когато е на силна светлина обаче - стават масленозелени. Жива и здрава да е, а цвета на очите не е от такова значение  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт