Biologique Recherche

  • 36 458
  • 374
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2
Наскоро бях на процедура при Илияна Кондова от салон Nushi. Честно казано съм със смесени чувства от посещението ми и не съм убедена в познанията ѝ в областта. Изглеждаше мила, но имам чувството, че не ѝ вдъхнах много доверие и някакси претупахме нещата. През скин чек не минах, а доколкото знам това е задължително преди да ми се препоръча даден продукт. Така де, тя каза че е наясно от какво има нужда кожата ми без да ме проверява. Може и причината да е била, че кожата не е толкова зряла, не знам. При избора на продукти не ми вдъхна много сигурност, понеже съм се поинтересувала преди посещението си и имам чувството, че не са точно правилните продукти, но времето ще покаже. Дано не е така! По време на процедурата ми даваше да видя "резултати" директно след нанасянето на дадени продукти и естествено след процедурата, които за мен бяха микроскопични. Излизала съм с много по-добра кожа след механично почистване! Но това, което най-много ме разочарова е, че при въпросът колко често да нанасям от слънцезащитата им SPF25, тя твърдеше, че един път на ден било достатъчно. За мен това е пълен абсурд! Както и да е, просто очаквах по-сериозно отношение, при положение че тя е най-препоръчваният специалист тук! Отворена съм към предложения за други, за жалост нямам възможност да отида до Варна в момента!

# 286
  • Мнения: 201
Аз съм доволна от Анелия в Амбър, но там също не правят скинчек. В Амбър рецепционистката беше груба и след един, два гафа от нейна страна престанах да ходя там.
После ходих при Илияна, не ми направи скин чек. Закупих ненужно количество кремове и серуми по нейна препоръка и половината ще хвърля, понеже им изтече срока на годност. 
Питах я специално за ползване на SPF50, понеже се чудех как да нанасям през 4 часа и да почиствам преди това кожата при условие, че препоръките за почистване на лице са два пъти дневно, особено за моята суха кожа. Каза, че веднъж дневно е достатъчно, ако ме съм изложена на непрекъснато слънце. Не мога да кажа, че не съм доволна.
Последно отидох до Амели, само за да си закупя крем, който харесвах. Козметичката ми обърна доста внимание, видях уреда за скинчек.  Следващото ми ходене ще е там.
Относно процедурите в Амбър и при Илияна - не съм забелязвала кой знае какъв ефект. Имаше само една лифтинг терапия в Амбър, която много ми хареса.

# 287
  • Мнения: 2 585
Момичета, дали бихте могли да ме ориентирате за цената на слънцезащитата? Благодаря предварително Simple Smile

# 288
  • Мнения: 24
Момичета, дали бихте могли да ме ориентирате за цената на слънцезащитата? Благодаря предварително Simple Smile


Около 215 лв.

# 289
  • Мнения: 566
Момичета, дали бихте могли да ме ориентирате за цената на слънцезащитата? Благодаря предварително Simple Smile
Protection U.V. SPF 50 - 229лв
Protection U.V. SPF 25 - 215лв

# 290
  • Мнения: 2 585
Много ви благодаря ☺

# 291
  • Мнения: 2
Някой може ли да даде отзиви за серумите Dermopore и ISO-Placenta?

# 292
  • Мнения: 566
Някой може ли да даде отзиви за серумите Dermopore и ISO-Placenta?
В момента използвам Dermopore. От към свиване на порите разлика не забелязвам, но Т зоната ми вече не се омазнява толкова много и спряха да ми се запушват порите. Те ме и предупредиха, че ще отнеме поне няколко месеца, докато започвам да виждам резултат.
А за изо-плацента - предпочитам само плацента серума. От изо не видях кой знае какъв ефект честно казано. Зависи и какви са Ви проблемите. Аз в момента използвам Complexe Iribiol, Dermopore, Placenta и Extrait Tissulaires и съм много доволна.

# 293
  • Мнения: 12
Привет, не знам дали тук е мястото, но след процедура и консултация в Нуши си закупих от тях млякото за измиване, крем изо-плацента, плацента серум, лосион p50w, но за съжаление не са моята козметика. Обринах се три пъти и приключих. Кремът и серума са наполовина. Млякото и Лосиона е почти пълни, защото още при първото длагане получих сърбеж и по съвет пт Илияна ги спрях. Съхранявани са в хладилник, както са препоръките, със сток на годност до май и юли 2023-та. Разделям се с тях с лично предаване в София и разбира се на разумна цена, ако някой има интерес.

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 20:47 от Veronelata

# 294
  • Мнения: 24
Привет, не знам дали тук е мястото, но след процедура и консултация в Нуши си закупих от тях млякото за измиване, крем изо-плацента, плацента серум, лосион p50w, но за съжаление не са моята козметика. Обринах се три пъти и приключих. Кремът и серума са наполовина. Млякото и Лосиона е почти пълни, защото още при първото длагане получих сърбеж и по съвет пт Илияна ги спрях. Съхранявани са в хладилник, както са препоръките, със сток на годност до май и юли 2023-та. Разделям се с тях с лично предаване в София и разбира се на разумна цена, ако някой има интерес.

На каква цена предлагате млякото и лосионът? И какви мл са?

# 295
  • Мнения: 975
Привет, момичета. От известно време хвърлям по едно око на темата, като от доста искам да пробвам продукти на марката. Това с диагностиката ме спираше, защото  все отлагах да си запазя час, по-лесно ми беше да поръчам нещо онлайн. Днес най-после отидох на консултация. Избрах Anelie, заради локацията основно. Дамата ми направи диагностика с апарата, оглежда ме, пипа ми лицето. Беше много детайлна, говорихме много. Реално съм стояла час и половина, много приятна жена. По никакъв начин не ме е притискала да си купувам нещо. Когато ми изкара продуктите, които апаратът препоръчва, тя махна някои от тях, защото каза, че според нея няма да са ми подходящи. За всеки един от препоръчаните продукти ми даде детайлно описание и начин на ползване.Към финалът й казах какъв бюджет мисля да отделя за продукти днес и съответно поисках да ми подбере продукти за рутина. Похвали ми доста и тяхната мезотерапия, според нея би била подходяща за мен, към момента не мисля да я правя, просто защото имам час в четвъртък за мезо при дерматолог. За продуктите, по-нататък ще напиша някакви отзиви, довечера за пръв път ще ги тествам.

# 296
  • Мнения: 253
Flowers TulipЗдравейте, използвали ли сте този околоочен серум - LIPOSMOSE SERUM ? Бихте ли споделили отзиви? Flowers Tulip

# 297
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Някой беше споделил назад, че околоочните не са кой знае какво, ама..не знам.

# 298
  • Мнения: 20
Аз съм изключително доволна от серума , бях в доста лошо състояние под очите, сега ми светнаха.

# 299
  • Варна
  • Мнения: 2 871
Аз от 2 април ползвам P50V, като ми е препоръчан P50W, изхабих го и си взех, който е за мен, че май го нямаха като ходих на терапия.

От 16 април си взех крема и серума Плацента и маската Вивант.

На 6 май си взех пак серума Плацента, другия, който е хидратиращият и P50W.
 
За това време мога да кажа, че ми е доста по-гладко лицето. Чукам на дърво, засега и пъпки нямам, само някакви остатъчни грапавини. Имам и малко останали петна от пъпки. Надявам се да ми се изсветли тенът и определено ще продължа да ползвам козметиката. Мисля след като ми свърши околоочния на Saff, да си взема и този на  BR.
Мицеларната ми вода също е на свършване и се замислям за млякото, но ще я доизхабя и нея и ще видя какво ще реша.

Козметичката ми, без да я питам, също отбеляза, че има подобрение в кожата ми.

Само да отбележа, че от 01.06.2022 във всички салони, където се предлага марката, ще има контейнери за разделно събирана на пластмаса, хартия и стъкло . Обявиха го в инстаграм профила.

Общи условия

Активация на акаунт