Мъж Телец -18

  • 27 518
  • 750
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Не е изключена и вероятността просто да не желае да те натоварва излишно със своите тегоби, за да не го усещаш като слаб мъж.
 При много жени има едно такова противоречие, което и в двата случая не ги удовлетворява:
а) "Оффф, защо всичко споделя с мен!?!?!!? Защо, защо, защо!?????!? Искам да го усещам потаен и загадъчен!!!!"
б) "Защо не споделя всичко с мен?!?!!?!? Защо, защо, защо?!?!!!? Не искам да е потаен и загадъчен!!!!"

# 286
  • Варна
  • Мнения: 31
Аз знам, че когато един мъж не те търси, просто не го интересуваш.
Ако беше обратното, щеше да те търси и още как...

# 287
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Защо просто не му се обадиш, вместо да стоиш и да гадаеш? Къде е казано, че ти не можеш да го търсиш?

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Аз знам, че когато един мъж не те търси, просто не го интересуваш.
Ако беше обратното, щеше да те търси и още как...
Ако един мъж те търси, значи му се "такова" с теб. Ако не те търси, значи не му се "такова" в теб.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 31
Защо просто не му се обадиш, вместо да стоиш и да гадаеш? Къде е казано, че ти не можеш да го търсиш?
Не го търся аз, защото ми е обидно поведението му. Или по-скоро липсата на такова към мен изобщо. След дългите любовни обяснения тази тишина е тъпа.

# 290
  • Мнения: 1 538
Добре, а на какво се дължи това затишие ? Ако спира да им е интересно защо после се връщат ? Или като малките деца - забравят за някоя играчка, а после я преоткриват като нова. И така докога ?

# 291
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Добре, а на какво се дължи това затишие ? Ако спира да им е интересно защо после се връщат ? Или като малките деца - забравят за някоя играчка, а после я преоткриват като нова. И така докога ?
Жените, към които мъжът е загубил интерес, следва да обяснят с какво могат да са интересни на мъжете. Също и с какво действие или бездействие са губили досега мъжкия интерес.

# 292
  • София
  • Мнения: 874
Продължавай напред. Няма оправдание да не те търси. Стига сте търсили извинения... не искал да я товари, пък проблеми, пък то сложно...

Тоя не става. Много хубаво, че не го търсиш, изобщо и недей. Разбира се, че е обидно, подобни неща разрушават атракцията. Особено след като се виждате отскоро.

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Принципно всеки, който показва явна и доказана* незаинтересованост към теб, следва да остане извън кръга ти; дори и като познат.

*без твои догадки и бързи заключения, докато например той е просто зает с нещо временно или си има лични грижи, с които не иска да те товари.

# 294
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Не го търся аз, защото ми е обидно поведението му. Или по-скоро липсата на такова към мен изобщо. След дългите любовни обяснения тази тишина е тъпа.
Чакай сега, тия "любовни обяснения" и въобще цялата тази работа, едностранна ли е?

# 295
  • Мнения: 7 151
Феникс, да, едностранен театър е Simple Smile

# 296
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Не знам дали е театър, защото по това едностранно търсене на внимание от авторката и колебанията и, тип "Обича ме, не ме обича", без да му врътне един телефон да види какво става с тоя човек и тогава да си прави изводите, си правя моите изводи за отношения на 18-20 годишни, а не на зрели хора.

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 11:14 от Phoenix Wright

# 297
  • Варна
  • Мнения: 31
Не го търся аз, защото ми е обидно поведението му. Или по-скоро липсата на такова към мен изобщо. След дългите любовни обяснения тази тишина е тъпа.
Чакай сега, тия "любовни обяснения" и въобще цялата тази работа, едностранна ли е?

Как едностранна? Мисля, че още в първия си коментар представих историята накратко. На 40 години сме и двамата. Тръгнах да пиша тук, защото 1. Много ме боли и не знам къде да говоря анонимно. 2. Понеже попаднах на големи експерти на въпросната зодия. И 3. НЯМА Simple Smile

Ще помоля жената, която коментара с ехидни усмивчици "Разбира се, че е едностранно" да не ме иронизира. Съвсем нямам нужда от това в момента.
(не ти запомних името, а пиша от телефона си и не мога да върна)

А вече нямам нужда и от "експертни" съвети.
Благодаря на тези, които ми обърнаха внимание...

Стига сте търсили извинения... не искал да я товари, пък проблеми, пък то сложно...
Благодаря за съветите. Мисля по същия начин.

И така, говорете си за Телците, какви са и как го правят.
Моето хленчене го оставете в историята 👍
Весело лято!

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 10:57 от bubanka

# 298
  • Мнения: X
И така, говорете си за Телците, какви са и как го правят.

Ами ей такива са. Всеки път една и съща история. Ако прочетеш назад темите ще онемееш колко пъти е предъвквана твоята ситуация и колко са еднакви телците, тук-таме с по някое изключение, похвалено от съфорумка. Видно е и от представителите в темата, че те намират подобно поведение за съвсем нормално и от девет кладенеца водя носят, пък накрая - върхът на наглостта - жената била виновна, не могла да им задържи интереса. Ама ела да видиш какво става, когато им се отвърне подобаващо и Негово величество Телецът загуби нечий интерес и внимание. Ей тогава няма отърване, по-прилепчиви стават и от раците Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 299
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Rayana77, никой тук НЕ е търсил подигравка или нещо такова. Бяха зададени конкретни въпроси. След като имате нещо и твърдиш, че е взаимно, в такива случаи вдигаш телефона и му се обаждаш поне веднъж, за да чуеш поне какво става. След това си прави каквито искаш изводи за този човек. Моят въпрос за "едностранното" беше по-скоро риторичен, отколкото да търся реален отговор. Ами ако човекът бере живот в спешното, обаче ти не смееш да му се обадиш....

Колкото до темата, тук "експерти" НЯМА. Търсиш на грешното място.

Общи условия

Активация на акаунт