За мацките с дълги коси ???

  • 4 348
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 467
Започнах да я връзвам откакто родих. Преди това ходех с предимно пусната коса. Сега когато излизам без малката също я пускам. Била съм и с къса коса. Отива ми, но пък май се чувствам по-женствена с дълга коса...

# 16
  • Мнения: 375
Преди да родя ходех и с вързана и с пусната коса,откакто се е родила бебка дори спя на опашка

# 17
  • Мнения: 952
 скоро имаше такава тема ама май беше в красива мама newsm78..аз никога не я връзвам, най много да я вдигна със шнола като съм в къщи но и това скоро не се е случвало Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 569
На вън винаги съм с пусната коса, не ми пречи по никакъв начин, но прибера ли се в къщи първото нещо което правя е да я вържа и 2 минути не я изтрайвам пусната newsm77 af. Каква съм такава не знам. rotfImao

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 207
откакто родих само вързана даже я скасих доста до средата на гърба искам да я окълцам късо ама нещо немога да събера още смелост щото като почне да расте става ужас като разплетена дамаджана в главата #2gunfire

# 20
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Преди да започне да ме скубе сина ми, бях с дълга коса и я носех според настроението. Но като взе най-безобразно да ме скубе, реших да се подстрижа. Майка ми беше наговорила фризьорката и ме тя ме окастри на някакви степени, та не можех да се гледам. Като се върнах в Скопие, се подстригах при моята фризьорка много късо и за 5 минути бях готова сутрин - с малко пяна боцките ми ставаха супер. FlutterСамо че трябваше да се подстригвам почти всеки месец, а и ми липсваше дългата коса.Сега пак пускам дълга коса и изперквам. Който иска да се подстригва, да си помисли дали после ще изтрае пак докато косата расте Mr. Green

# 21
  • Мнения: 17 407
Косата ми е средно дълга, но гъста и много къдрава, та лятос всички ме мислят как издържам Mr. Green В къщи винаги е вързана, а сега в жегите и навън.

# 22
  • Мнения: 3 760

В къщи най-често я връзвам, но навън почти винаги съм с пусната коса. Явно е въпрос на навик - не ме дразни. Само нощем ме подлудява - непрекъснато се опитва да ме удуши  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 529
Откакто съм с бритон я нося предимно пусната.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Откакто родих я нося непрекъснато вързана Wink

# 25
  • Мнения: 3 042
В къщи си вдигам косата с шнола, а навън винаги съм с пусната коса.

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
У дома и на работа съм задължително с прибрани коси,навън е пусната.Много ме дразни като вземе да ми влиза в очите.

# 27
  • Мнения: 3 537
Вдигам я със шнола. Peace

# 28
В жегата-вързана на опашка или кок,зимата-пусната,когато съм навън.В къщи и на работа,за да не ми пада в очите,с малка шноличка леко хващам отзад само двата странични кичура-на къдрава коса стои елегантно,буклите и къдрите падат по раменете като водопад.Ако се подстрижа,косата ми става на "калпаче",бухнала-никак не ми харесва.Иначе има страхотни къси прически,но ще ми струва много време да си оформям косата,а ме мързи.

# 29
  • София
  • Мнения: 35 948
Навън винаги пусната.
В къщи понякога е пусната...но когато готвя и изобщо преди да прекрача кухнята винаги я вдигам, прибирам  и защипвам с щипка.

Общи условия

Активация на акаунт