Къде си поръчвате торти във Варна?

  • 3 017
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Нашата торта беше от сладкарски цех "Вики" -  хубава, вкусна и лека. Правихме РД-то в Барби и там тортите са на "Вики", много други сладкарници работят с тях. Има голям избор.   Laughing

# 16
  • Мнения: 2 768
Аз по-вкусни торти от на Давидоф не съм яла! Детската може да е със страхотна украса или пък с пате, като нашата: http://images06.snimka.bg/000608724-big.jpg

Къде това бе? До Макдоналдс на Севастопол ли?  Thinking

Срещу входа на хотел Черно Море, до закуските Иглика.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 439
Благодаря за отговорите  bouquet

# 18
  • Мнения: 65
Само сладкарски цех Вики. Поръчките се правят по Телефона, който не мога да ти дам, защото забутах някъде каталога, но изглеждат добре и са мното вкусни. Носят ги на место /а не мислиш как да я крепиш в колата/ и си ги плащаш тогава.  smile3502

# 19
  • Мнения: 143
Вече два пьти за РД на детето му взимаме от сладкарница"Дилайт"но,направо от цеха ги порьчваме че,е до нас а иначе имат каталози в всички магазини на "Бурлекс"и "Пикадили"
Ето снимка на едната че,само нея я имам на PC-то C:\Documents and Settings\All Users\Documents\My Videos\My Videos
Хубави торти правят там и на добри цени.

# 20
  • Мнения: 143

нещо неми се отваря снимката Rolling Eyes newsm78

# 21
  • Мнения: 3 971
Първо трябва да е качиш някъде в интернет -например в снимка.бг 

# 22
  • Мнения: 143
Е точно там не ще да се качва newsm78

# 23
  • Мнения: 5 622
Аз по-вкусни торти от на Давидоф не съм яла! Детската може да е със страхотна украса или пък с пате, като нашата: http://images06.snimka.bg/000608724-big.jpg

Къде това бе? До Макдоналдс на Севастопол ли?  Thinking

Срещу входа на хотел Черно Море, до закуските Иглика.

Благодаря   bouquet

# 24
  • Мнения: 5 500
платката й беше същата като на плодовата им пита.
newsm78 какво е платката? Блатът или плънката?
Ами аз наистина не съм много наясно с термините в сладкарството  Thinking , но под платката имах предвид и блатът и крема, т.е. това,което е под глазурата на тортата.
Не е така!
В сладкарството платка е блат, а пълнежа е крема, после глазура или украса.
Иначе и аз съм ЗА Неделя, много красиви торти  Hug

# 25
  • Мнения: 13 512
платката й беше същата като на плодовата им пита.
newsm78 какво е платката? Блатът или плънката?
Ами аз наистина не съм много наясно с термините в сладкарството  Thinking , но под платката имах предвид и блатът и крема, т.е. това,което е под глазурата на тортата.
Не е така!
В сладкарството платка е блат, а пълнежа е крема, после глазура или украса.
Иначе и аз съм ЗА Неделя, много красиви торти  Hug


Ееееех,Афродита,кефи как ги разбираш! Сигурно си спец и в направата им, браво!  bouquet

# 26
  • Мнения: 5 500
платката й беше същата като на плодовата им пита.
newsm78 какво е платката? Блатът или плънката?
Ами аз наистина не съм много наясно с термините в сладкарството  Thinking , но под платката имах предвид и блатът и крема, т.е. това,което е под глазурата на тортата.
Не е така!
В сладкарството платка е блат, а пълнежа е крема, после глазура или украса.
Иначе и аз съм ЗА Неделя, много красиви торти  Hug


Ееееех,Афродита,кефи как ги разбираш! Сигурно си спец и в направата им, браво!  bouquet
Ив, първа специалност ОХХСИ Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 039
сега за тортите разбрах, ама какво е  ОХХСИ?

# 28
  • Мнения: 17 407
Аз поръчах от Амбелино- ужасна торта.... Препоръчвам ти Вики или Неделя. В Мак Доналдс също много ми хареса тортата, но не знам дали можеш да поръчаш или трябва да  е там РД. То за децата няма кой знае какво значение, обикновено остава по чиниите, ама все пак Wink

# 29
  • Мнения: 5 500
сега за тортите разбрах, ама какво е  ОХХСИ?
Оператор на хляб, хлебни и сладкарски изделия.

Общи условия

Активация на акаунт