Здрав и евтин автомобил втора ръка за жена

  • 18 832
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 668
Да, не помня дали го писах, ама наистина най-важното е добър учител и постоянна практика.

# 61
  • Мнения: 969
Чак пък талант.. Зависи кой те е учил и какво си запомнил. Оттам практика, оглеждате се по два пъти, престоявате се по-отрано, ако трябва да завивате и не забравяте да си следите обстановката напред и назад в огледалата.

Имах предвид, че на някои хора им отдава, а на други не. И не зависи от стажа. Познавам шофьори с по 30 год. опит и ми е жал за колите им защото са дървари....

# 62
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Моят мъж от добър шофьор стана много лош. Направо ме изкарва извън равновение, като се возя до него. Постоянно прави някакви тъпотии, дразни се на хората, вкарва супер много нерви в шофирането, буквално се залепя на този отпред, ако кара бавно...абе, стана с годините страшен разбирач и той...Пък да не казвам, че превишаването на скоростта за нищо я няма. Стигнах до заключенето, че двамата не трябва да сме в една кола, освен ако не се возим и двамата, а някой трети кара. Нито той харесва как аз шофирам (понякога се туткам и подхождам твърде предпазливо), нито пък аз него. Чудя се кога късметът ще му изневери и ще се помеля някъде... Sad А извън колата не е такъв злобен и дребнав... Давам пример - имаме едно Т-образно кръстовище в квартала, където  много хора изобщо не гледат знаците за предимство и пердашат както им дойдат. Някак автоматично решават, че пътят с предимство си е напред, а не завива. Та един такъв се беше засвяткал, вижда се, че няма да спре, а ММ вместо да намали и да го пусне, настъпва газта, да го бил изплашил и друг път да гледа, не да отнема предимство...и това е постоянно, не единичен случай. Говоря, карам се, няма оправия...

Общи условия

Активация на акаунт